God of War Ragnarok izlazi 9. novembra

Jok dzabe ce da ti daju, posto je to umetnost :joy:

Pa ne mislim kul je paket , ali da jedan plasticni cekic i papirna mapa i drvena kutija vrede 30 soma , mislim daj bre, smejurija, ono bas ga preterase.

Mislim ja sam moj PS4 Pro platio 42 hiljade , mislim nema nikakve logike da to kosta maltene skoro kao sama konzola, nerealno skroz.

3 Likes

Ako cemo realno ni ti nisi tako malo platio pro :grinning:

Nemas pojma, pa lupetas. Prelistaj malo po internetu koliko kostaju rucno farbane figure pa ces da vidis da ovi paketi i nisu toliko skupi koliko se cini.

1 Like

Ovako nešto :rofl:

1 Like

Svaka roba ima svog kupca i svaciji rad treba da se plati. Jedino obo after midnight basketas oce sve free :joy: umetnicke duse jbt :rofl:

Najjače figure do sada koje sam video su na sajtu sideshow collectibles. Nema čega nema kod njih, ono su najsitniji detalji i sarađuju sa oficijalnim umetnicima i crtačima stripova za DC, Marvel itd. Imaju cenu ali ludnica kakve su im figure. Ali isto tako kad sam video da prodaju print neke ilustracije za 300 dolara samo zato što je to crtao jedan od likova koji radi za Marvel, a ja ono nacrtam isto sa jednim zatvorenim okom otprilike i jedva uzmem 20e rek’o: unfollow odma’ :joy: Ali figure su im bolesno dobre, video sam i ceo proces pravljenja, bojenja itd. :ok_hand:

2 Likes

Meni su ovi bolesni, ali brate i cena im je …
Msm ko ne bi ovde na forumu hteo ovako nešto …

1 Like

@lesa

1 Like

"From Santa Monica Studio comes the sequel to the critically acclaimed God of War (2018), the synopsis begins. "Fimbulwinter is well underway. Kratos and Atreus must journey to each of the Nine Realms in search of answers as Asgardian forces prepare for a prophesied battle that will end the world.

“Along the way they will explore stunning, mythical landscapes, and face fearsome enemies in the form of Norse gods and monsters. The threat of Ragnarök grows ever closer. Kratos and Atreus must choose between their own safety and the safety of the realms.”

4 Likes

Sneg je vec izgledao bolesno dobro u proslom delu, znaci ceka nas jos dosta epskih predela.

1 Like

Upravo sam naručio Jotnar Edition. Nikada do sada nisam kupio neku kolekcionarsku ediciju, a čim sam vidio da ova ima Mjolnir čekić i Odinov prsten rekao sam da ovo moram da imam :slight_smile: Mislim da je ovo idealna one-time edicija za mene koji niti sam kupovao ranije niti planiram da kupujem u budućnosti ponovo neka posebna izdanja.

Kako imam kućnu biblioteku i posebnu sekciju za mitologiju, čekić će bit izložen na toj polici da probode oči svakom ko mi uđe u kuću, a najviše meni :smiley:

Jbt obradovah se ovome kao neki klinac, bukvalno sjedim u kancelariji i ne mogu da radim ništa jer me uzbuđenje ponese u nebesa :joy:

10 Likes

Jel moze da se iskoristi presten za prosidbu?

Jedino ako ti je Freja ljepša polovina :slight_smile:

Ako rešiš da prodaš steelbook - tu sam :joy:

1 Like

Dogovoreno :joy:

1 Like

Meni je svaki unboxing christmas vibe…pidzama, jelka, pokloni…:rofl:

Dok nisam zaboravio, jesi platio unapred?

1 Like

Jesam, platio sam odmah. Rekli su mi da imaju samo dva primjerka u Crnoj Gori, pa je jedan odmah otišao meni. Takođe rekli su i da u Srbiji nije ništa bolje stanje, tako da očekuj i tamo oko 2-3 primjerka max.

1 Like

Pa da, upravo iz tog razloga. Ova ‘‘premium’’ collector izdanja se razgrabe momentalno, realno pravo je cudo sto ga nase radnje uopste imaju u ponudi. :rofl: Na zvanicnom sajtu ovakve stvari budu sold out u roku od par sati. :rofl: