God of War Ragnarok izlazi 9. novembra

Kako ovo, Novi Zeland?

Stvarno me interesuje. Nikada ne bih propustio priliku da idem na posao sa 0 minuta sna.

@lesa ima li te?

1 Like

Novi Sad :grin:

1 Like

Ma postoji ta mehanika odavno u gomili Hack n Slash igara, ali ovde mi je nekako na dohvat ruke ali ipak daleko i nema te stene koju moja sekira nije udarila u nadi da će da aktivira neÅ”to. :joy: U batmanu nemaÅ” nikakav loot u tom smislu pa nisam toliko obraćao pažnju.

Turski je nalog.

Citam ovu temu par dana i kad god udjem , smorim se iz razloga sto znam da jedan vatreni igrac neko vreme sigurno nece igrati. Imamo neku viber grupu i primetio sam da ga nema duze vreme, medjutim u bolnici je oko mesec dana i nadam se da ce sve biti u redu. Retko dobar lik, uvek raspolozen za salu i tu je sta god da treba. @Zoorulee jedva cekam da zaigras ovo i das svoje misljenje :muscle:t2:

16 Likes

Ajaoā€¦ ne zezaj :frowning:

Brz oporavak Zoki!

3 Likes

Brz oporavak! Uvijek bio bio mnogo kul na forumu, odlicno informisan, i uvijek odmjeren.

6 Likes

Igram Ragnarok evo već sat, reći ću samo da igra izgleda brutalno u performance modu, čak ima i high frame rate mode da se uključi pa igra radi između 80 i 100 fpsa, naravno ako TV podržavaā€¦

1 Like

Biće interesantno videti koja igra će dobiti titulu Game of the Year. Ova ili Elden Ringā€¦ :thinking:

Ali isto ovo je moj sin danas rekao, BOI :grin:

1 Like

A post was split to a new topic: God of War Ragnarok {MT}