God of War Ragnarok izlazi 9. novembra

Ja od obaveza na poslu ne stizem da igram ovo day one, ne stizem ni da razmisljam o tome pa jos nemam ni hajp.

Jbt, nemam vremena bukvalno ni da preuzmem onaj cekic od kurira, a ne sta drugo

2 Likes

Šta hoćeš da ti argumentujem ja ili bilo ko drugi? Postavio si jednu objavu. Nije cool, niko normalan ne podržava. Diskusija krene u drugom toku ti opet tražiš istu temu samo drugi članak i kreneš da postuješ isto.

1 Like

Zar nisi rekao da je 10/10 jedino pravo stanje sve ispod toga su ms fanbojevi i botine.Nisi igru igrao ali znaš da je perfekcija i vanvremenski novitet na trzištu rang nikad viđeno do sad

2 Likes

Mlađa će bar igrati pa će znati, tebe ne interesuje takva igra pa se upinješ da objasniš da nije 10 nego 6 :grin:

Ahahah, nisam pratio. Dobio pretnje :rofl:
Jbt koja skupina budala.

Meni iskreno znam da ne moze da bude 10/10 iz prostog razloga sto mi ni GOW4 bio to.
Odstupili su od onog izvodjenja koje je proslavilo GOW.
Drugaciji je dizajn, izvodjenje, mehanika…
Meni je GOW ono sto je bio na PS2/3
ali ok. Lepo je i ovo ali drugi fazon igrice.
Pokusali su od GOW4 da malo vise palamude i manje krvi.

Treba da cepas drva… to je adekvatna priprema :smiley:

Ja? Brate ti si u opasnom nekom stanju.

1 Like

Samo 11/10, ništa ispod toga. :smirk:

To sam zavrsio ima metar dana. Kod kuma u sumi :grin:
Ince cepam ja drva od 6god. Tako da sam se tu ja natrenirao :hot_face:

1 Like

Da bre, hit album 10 pesama 11 hitova.

Udario bi ti tužić na post, ali nema ga u ovim reakcijama.
Ja imam planiranu pijanku u utorak, ali postoji velika mogućnost odgode. U srijedu ću vjerovatno odmah poslije posla kući, sve mi je čisto do nedelje, tada je UFC.

Zbog Ragnaroka se i planer počeo koristiti.

1 Like

Na zalost Alex gubi, ipak je za klasu bolji trenutno

Bukvalno ovo je možda jedina “zamerka” koju sam imao na prethodni deo. :joy: Mislio sam da sam samo ja imao taj trip, često se po 15 min vrteo da dohvatim neki kovčeg kome ustvari ne mogu još ni da priđem ili se vraćao stalno posle nekog vremena da vidim da li sada imam pristup jer sam teško pamtio gde sam sve video stvari sa interakcijom pa da ne zaboravim i ovo malo. To mi je uvek stajalo onako u malom mozgu da ne omašim nešto što sam već video.
Sada kad prelazim ponovo, već znam da ću svakako da se vratim pa se ni ne trudim mnogo jer dosta toga može samo polovično da se reši dok se ne odmakne dalje u igri. Ali to je valjda neka čar u igri, šta znam. Znam samo da sam izgađao ceo Midgard onom mojom sekirom na sve što sam mislio da će da mi pomogne da ugrabim nešto pre nego što je igra to namenila :joy:
Evo pre par dana prvi put kročio u ono more i dohvatim se nekog lifta. Na vrhu neki portal i izlaze mi neka dva mamlaza sa sekirama, ljubičasti health bar što znači da nisam ni blizu njihovog levela (ja level 1 ili 2) i bukvalno me one shot-uju čim me okrznu. Ali ja mamlaz, čim sam video da i iole imam šansu da ih dobijem, proveo dobrih pola sata i jače dok ih nisam ubio, umesto da sam se kao čovek vratio tamo kasnije u igri. :joy: E na to kad se doda ocd sa ikonicama na mapi, moj progres u open world igrama postaje dosta otežan :joy:

1 Like

Nažalost, odavno me neki borac nije uspavljivao kao Izzy. Idealan scenario bi bio da Whittaker uzme tu diviziju, ali teško.

Alex ima ogromnu rupu u ground game/scramble/rvanju, tako da nešto imam osjećaj da će ovaj opet da davi 15 minuta sa pritiskom na mreži, i onda mooožda malo krene u razmjene.

Vjerujem da si gledao DoBronx-a protiv Islama, e kako sam se tek tu razočarao. Carles mi je omiljeni borac za gledanje u zadnjih dve godine, ali mislim da je ovaj meč izgubio davno prije nego što je zakoračio u ring.

Inače, evo ti preporuka za mini dokumentarac o njemu, a i čitav kanal je fenomenalan:

Toliko sam se oduševio da sam pisao Oliveiri na instagramu :smiley:

1 Like

To ce i biti scenario, srusice ga dole i tuci 3 runde. Mada ne znam jedino spining kickom da ga uspava da se revansira za onakav nokaut

1 Like

Evo borbe

Izzy je doslovno kao jegulja, onako mrsav, ne nesto snazan ali ne mozes ga uhvatiti ni za glavu ni za rep , secam se ono protiv Vitakera koji je ovako dosta kompaktniji i snazniji od njega, ono Vitaker ga srusi, legne preko njega, potpuno ga “zakljuca” , ono nema sanse da se izvuce a ovaj ono doslovno mu se kroz prste provuce, ono bas kao jegulja (ko iz Kung-Fu filmova) , nema sanse da ga zadrzis a da ti se ne izmigolji nekako.
Vrlo atipican borac, ono jako je tesko boriti se protiv nekog ko u principu ne zeli borbu i kontakt i koga celo vreme moras da juris da oktagonu a pritom lik onako dugacak i pritom je neverovatno brz i okretan sto ti samo dodatno otezava.

2 Likes

GOW Ragnarok :grin:

3 Likes


Sitno! :grin:

1 Like