God of War 2018

Ima li smisla da neko ko nije presao prva 3 dela ovo odigra?
Trojku bi vec mogao odigrati jer ima remaster ali prva dva ne znam kako, meh :frowning:

Mozes preko PS now.

U svakom slucaju ne treba da znas, barem tako kazu recenzenti ali ima dosta referenci kroz igru na njegovu proslost. Nije nesto bez cega ne moze da se igra ali kazu da te prolaze zmarci kad se pomene neka referenca a ti igrao :smiley:

1 Like

Naravno da ima smisla, sve igre su odvojene a prica u video igrama je nesto bez cega mozes da zivis, u svakom delu je samo izgovor Kratosu da pobije sve pred sobom.

Mozda bi zeleo da odigras makar treci deo, jer je fantastican, dakle cisto kao deo gaming opste kulture. A moram posramljeno da priznam da Ascension nisam nikada odigrao do kraja i da mi stoji instalirana na PS3 vec vekovima.

1 Like

Delovi za PSP su odlicni, i preko emulatora izgledaju jos bolje.
Savet za igranje.

Kako me je samo zavrnuo G2A juce i na katastrofalan dan dodatno pokakio po glavi. Nije prosla transakcija iz nedokucivih razloga a nisu poslali ispravan cancelation order ID Intesi da vrati rezervisana sredstva. Najmanje 2h sam izgubio otvarajuci tikete, setajuci se do ekspoziture, u raspravi sa call centrom zasto ne mogu da vrate sredstva za koju vide da je kupovina otkazana (iako je bilo sredstava, to je tek posebna prica zasto je otkazana u sta nisam ni pokusao da ulazim), u raspravi sa tehnickom podrskom G2A koja me non stop vraca na banku, nikom nista sto ce mi pare biti zarobljene u limbu najmanje mesec dana. Nikad vise G2A, a naplacao sam se u zadnje vreme onog shield-a, svaka kupovina mora da bude neki uzasan stres, da bi maltene skoro nista ustedeo. Na kraju uradio preorder sa Noodle-om sa kodovima preko amazona, da bi me na kraju svega GoW guest kostao ko Collectors Edition.

Na taj shield si bacao pare. Imas i monthly shield za 3e ja mislim…ali nikakve vajde od toga. Ja sam za black friday uzeo 6x50 kodove…bez shielda sam dobio zamenu koda u roku od 3h…sve zavisi od toga kakav je prodavac.

Sve ja to jako dobro znam jer godinama kupujem. Problem ce biti sada otkazati shield.

Evo konacno neko ko pravi upgrade u odnosu na E3 demo umesto downgrade-a

3 Likes

Hm, u vise navrata se cinilo da ce ipak biti downgrade. Bilo je poredjenja gde se vidi da novi footage ima losije osvetljenje.

Ma igra je pobrala sve lovorike,tako da opusteno,nije vise ni bitno da li je downgrade ili upgrade u odnosu na E3…

Ma naravno, a cak i ako jeste downgrade, i dalje je jedna od najlepsih igara za bilo koju konzolu. Svi su i Witcheru 3 vrlo brzo oprostili downgrade.

1 Like
4 Likes

Odgledao sam otprilike pola klipa koji poredi grafiku –

Osim sto su teksture ostrije na ps4 pro snimku, meni se kontrast i osvetljenje daleko vise svidjaju u demo snimku. Mnogo filmskije. Finalna verzija mi deluje obicnije, standardno presaturisane boje i izjednaceno osvetljenje tipicno za vecinu igara.

Sve je to lepo, da se razumemo.

EDIT: gledam sad digital foundry, igra je zaista prelepa.

1 Like

Držimo se lepo teme i tu se završava sva priča oko VR i ostalih periferija.

To je prica kada izadje uvek neka nova dobra PS4 ekskluziva. Za to vreme Filip Vucic Spenser prica iste prazne price vec godinama.

Da li neko zna, kada ce GoW biti dostupan za preload? edit: ok pise lepo, 18.4.

Uzgred - zavrsila se moja epopeja sa G2A posle silnih prepiski sa finansijskim ekspertima Intese i G2A… Da nisam bio uporan i smarao obe strane 5x dnevno ko zna sta bi bilo.

1 Like

Pa to sam vam i ja rekao jos pre 2 godine iz trejlera, ali neeeeee… :smiley:

Inace, moram da kazem da nisam narocito odusevljen kako je izvedena podrska za Pro. U performance modu, frametime varira i 50fps, u resolution modu, ne moze da ostvari stabilnih 30fps, dok je za obican PS4 rock solid 30fps.

1 Like

M41E 11/10 .

Sta reci :sunglasses: , sve je receno :slight_smile:

2 Likes

Ubruzenim silama :grinning: , btw. jedva cekam “sutra” .

Edit:

Samo da mi stigne igra u petak, jer sam uzeo preorder na disk, do sada su uvek slali preordere dan pre - glavni zastupnici za PS u ex yu…