God of War 2018

Available April 20, 2018

6 Likes

Kratos - there are consequences in killing a GOD!

Klinac - HOW DO YOU KNOW?! HOW DO YOU KNOW ?!!!

O sweet summer child.

Polako postajem skeptican.

Znam da je ‘story’ trejler ali mi fali krljanje i sumanuta akcija. Kratos mi izgleda nekako plastično i šuplje, ko lutak neki.

Promenio bogove pa se jos nije navikao na sve to. Cekas da se zalaufa u 3 delu ove price :laughing:

Ja naprotiv. Ova igra ne moze da se zasere.

Mislim da bi bilo pametnije da se sve ovo upakovali u novi IP i ostavili Kratosa da pociva u miru sa rupom u stomaku. Ovako mi sve to izgleda kao sve samo ne God Of War. Serijal vec par godina ima ozbiljnih problema sa evolutivnim iskorakom, i morali su da okrenu novi list to mi je jasno. Ali nekako, ne znam. Smrducka mi sve ovo. Videcemo do kraja. daj boze da nisam u pravu :slight_smile:

4 Likes

Meni mirise na Pako Raban 1 Million… :smiley:

Koncepcija mirisa zasnovana je na otvorenom zavođenju, moći, povratku vatrenoj muževnosti i predstavlja ostvarenje fantazija svakog muškarca



Zamerka na ovo je što strip, koji umesto da daju u štampanoj verziji, oni daju u digitalnoj… Ali figure stvarno izgledaju super.

Shut up and take my money… koliko za ovo zadovoljstvo?

Mislim da je nekih 120$, ali nisam 100% siguran.

130$ collectors
149$ stone mason
70$ digital deluxe

Ne brini se nista, uskoro cemo dobiti i figurice u digitalnom obliku

1 Like

Jel samo meni smeta to sto Kratos kuca na vrata dok u rukama drzi sina kome ocigledno nije dobro?? Mi smrtnici koji ne mozemo tek tako da razvalimo vrata u takvoj situaciji, ne daj boze nikom, bi u najmanju ruku uradili sto I kratos. Kratos ne moze da razvali vrata?!? WTF?!?

On je kulturan lik…

1 Like

Mozda je presao u Jehovine svjedoke I siri Rijec

1 Like

Kako mislis “kuca” na vrata, navalio je dal ramenom ili nogom toliko da se tresla cela kuca. Jel pricamo o 3:13. Potpuno unistavanje zeni vrata bi bilo totalno bespotrebno i beskorisno. Naravno da moze, lol.

Tacno, kratos razmislja o posledicama razvaljivanja tudjih vrata… Kako se toga nisam setio ranije?? :neutral_face:

Naravno da nije razmisljao ali je glupa pretpostavka da bi u toj situaciji razvalio svaka vrata. Navalio je na vrata jako i upotrebio je sasvim adekvatnu kolicinu snage za tu situaciju.

Da neko tebi navali na vrata tom silinom, ne bi to nazvao kucanjem.

A i ova “doktorka”, kakva je to ustanova bez vrata koja se sama otvaraju? :smiley: