God of War 2018

Auuu, hard je bas hard, moraću da spustim na normal…

php

EDGE review stigao, osmica.

God of War – 8
Sea of Thieves – 7
Far Cry 5 – 6
A Way Out – 6
Extinction – 3
Scribblenauts Showdown – 3
Minit – 6
Detective Pikachu – 6

1 Like

To je to znaci ipak je dobra igra, poricem sve sto sam ikada rekao :smile:

1 Like

Sea of the thiefs 7 , a god of war 8 :joy:

2 Likes

Trazim nekog za share preko razmene. Ja sam nosilac tako da trazim guest-a, ako ima zainteresovanih naravno.

@padawan zato sto je gost.
Mogu i da shvatim da neko kupi novog nosioca, ali za gosta tolike pare je cisto bacanje novca.
Achivmenti i sve ostane na tom nalogu koji posle ode dalje, znam da to nekom i nije bitno.
Ali ljudi sa kojima ja pricam i kojima se druzim ucek su za nosioca, a gost samo za pes/fifa/nba…

Da igre ipak nisu samo posao, pokazuju jako emotivne reakcije Barloga na izrazito pozitivne recenzije.

B92: Režiser God of War igre suzama reaguje na pozitivne kritike VIDEO http://www.b92.net/tehnopolis/gejming.php?yyyy=2018&mm=04&nav_id=1384101

1 Like

Kad si vec pomenuo Zeldu BotW cini mi se da su pokupili neke fore iz te igre. Ona fora sa stitom, a i neki bosovi neodoljivo podsecaju na bosove iz Divine Beast :slight_smile:

God Of War :smiley:

1 Like

Zato ja zavrsavam Zeldu na miru,ako pocnem GOW bice zbogom Zelda(mada je igra stvarno masterpiece)…

Tesko da ce to biti slucaj sa Zeldom. Neko rece da mu je 40 sati u God of War najlepe provedenih 40 sati ikad, a Zelda ti je isto to samo x5, moze i vise ako si fanatik kao neki pa igraju po 500 sati :slight_smile:

Znam Zelda je brutalna,skupio sam nekih 25 srca,oko 100 shrine-ova sam resio,sve divine beast…sada malo cistim sporedne kvestove,svaki dan me nesto novo iznenadi u igri,neverovatna je…

Bas tako, Zelda je neverovatno raznovrsna igra u kojoj ces uzivati 200 sati, a plus imas dlc ako ti je to malo. Svaka cast God of War-u, sigurno ces i u njemu uzivati ali kao sto neko rece imas osecaj da igras visokobudzetni film, dok je Zelda verna korenima i nece te zadiviti filmskim efektima. Video igre neka ostanu video igre :slight_smile:
Prosto ne znam na koju foru jedna linearna igra u kojos se boris sa slicnim neprijateljima, u kojoj je 90% bos borbi protiv istog lika i onog grmalja sa drvenom gredom, moze biti bolja od igre u kojoj imas totalnu slobodu da uradis mali milion stvari. Ali ajde valjda je sve to stvar ukusa :slight_smile:

1 Like

Meni je Zelda dosta lose iskustvo, za sada, ali da se ne ponavljam, pogotovu ne u ovoj temi.

Ne znam sta da ti kazem ali citajuci tvoje postove ti ocigledno Zeldu nisi skapirao kako treba, jos uvek vodis borbu da skapiras sta je sta i sta treba raditi, a to uopste nije cudno jer si u igri tek 20 sati. Najkrace receno tek si zagrebao po povrsini i prakticno jos uvek nisi video 90% igre. Zelda BotW je poprilicno komplikovana i ko vise preferira linearne igre, tj gde ces malo peglati protivnike, eventualno resiti par zagonetki i diviti se filmskim scenama to onda definitivno nije igra za tebe. Da ne bude zabune, sve te igre su dobre na neki svoj nacin, obozavam ih i ja, ali mi je svakako 200 vrhunskih sati uvek vece od 40 isto tako vrhunskih sati :slight_smile:
Jel ima Zelda svoju temu bas bih voleo da cujem tvoju detaljnu analizu sta te je to razocaralo kod Zelde? Vidim da nisi fanboj pa me zato tvoje misljenje zanima :slight_smile:

Čitam sve ovo, a pošto nisam u mogućnosti da zaigram mogu vam reći samo jedno - jebtese!
:slight_smile:

5 Likes

Sto nisi u mogucnosti? Gde je zapelo :slight_smile:

Pisao sam u temi za Switch - imam dosta zamerki na uzasno mnogo praznog hoda, lomljenje oruzja posle nekoliko udaraca, a ne mogu nikako da se skontam ni sa pejsingom tj gde god krenem naletim na protivnike koje me satru iz dva udarca. Mapa mi je totalno prazna na 100 kvadratnih kilometara 5 protivnika, ne znam, meni je to jako daleko od klasicnog wrpg-a na koje smo svi navikli ali postujem sve kojima se to svidja. Poredjenje sa GoW nema mnogo smisla (osim utoliko sto su obe dosta razlicite od prethodnika u svojim serijalima), igre su nebo i zemlja, u svakom pogledu, tako da bolje da nastavimo diskusiju tamo…

Na Xboxu

1 Like