Glasine, rumori, rekla-kazala price iz gejming sveta

Ne hvala :joy:

2 Likes

Auuu sto je dobro. Samo da imam VR uzmem pelene za odrasle i igram.

Ovo rade dva čoveka inače. :smiley: Ako ovo zaživi kako treba, ja kontam da će da bude prekretnica u horor žanru sa ovom kamerom i found footage fish eye filterom. Da će nakon toga doći još dosta igara u ovom fazonu. Odlična ideja jer ako se filter odradi kako treba, ne trebaju neke ultra hd teksture i resursi jer sve to doprinosi atmosferi. I da grafika nije ovoliko dobra kao ovde, opet bi taj filter plus dobar zvuk odradili 70% posla :smiley:

1 Like
1 Like

Ha, Noodle znaci… prelazi u MS tabor :achievment:

4 Likes
6 Likes

Nisam uspeo da predjem prvi deo. Pokusao sam 5x i nikako. Mislim da me ubio glas i faca glavnog lika.
Neodoljivo me podseca na Melani Grifit. Ima podjednako.iritantan glas :face_vomiting:

Meni je iskreno protagonistkinja bas super, igra mi je svakako jedno od prijatnijih iznenadjenja prethodne generacije i svakako jedna od boljih igara koje sam imao prilike da odigram, inace fora je u tome da kako igra odmice ona postaje sve bolja i dinamicnija kako u smislu gejmpleja tako i u smislu price i narativa.

Mene je ona ubila. Uz celu nekako ispranu igru. Jbg nije mi legla igra.

2 Likes

Zar Far Cry 6 nema već brdo DLC-ova i eventova? Izgleda da Ubisoft ima namjeru od svega raditi AC Valhallu.

1 Like

Half Life Alyx tim radi na half life 3. Neon Prime je zapravo Citadel. :sunglasses:

2 Likes

15.03.

3 Likes

Prevedeno u najboljem slucaju decembar 2023

3 Likes