Glasine, rumori, rekla-kazala priče iz gejming sveta

Promena kulture studija ne treba da rezultira direktnoj promeni u samim igrama koje prave, posebno što GTA nikad nije imao problematične likove ili stavove u samoj igri.

Samo dokaz da nisu ništa skapirali lol.

Pa bili su clanci da imaju jaku crunch kulturu, ako se dobro sjecam. Mozda je ovo bio jedan od ciljeva restrukturianja.

Ako se dobro sjecam i braca Hauser su otisla tako da ne znam sta da mislim o sledecoj GTA igri dok ne izadje.

Da, crunch. Ovo mi je sve kul:

Slazem se, bice najbolja GTA igra ikada.

Moguce ali ajde prvo da je odigramo pa da vidimo ( prvo neka je uopste najave i objave makar neki cgi trailer za pocetak).
Mislim prvo skoci pa onda reci hop. ; )

Jos 1996 su se spremali.

3 Likes

Da, Square Enix ne zna gde udara i šta hoće. Prihodi na minimumu. Elem, nemojmo se čuditi ako ih zapravo kupi kineski Tencent, i oni su igri.

Deus Ex je super serijal. Nisam siguran zasto Mankind Divided nije doziveo vecu popularnost, fantastican je RPG. Svedjani su ranije ove godine, pre akvizicije Montreala, izrazili interesovanje da nastave fransizu - tako da ce biti sigurno nastavak u nekom trenutku, ali izmedju novog IP-a, Guardiansa, Tomb Raidera… pitanje je gde ugurati u gust raspored.

1 Like

Sve su te igre bile ok i dobro prodavane, problem je što je Square Enix postavljao sumanute ciljeve, tipa ako se igra ne proda u toliko i toliko miliona u određenom periodu, bila bi otpisana kao fail i eventualni nastavak bi se stavio na hold. Idioti.

@n00dle

Homer disappearing into bush - The SImpsons

1 Like

Izgleda da Death Stranding dolazi u Game Pass PC.

3 Likes

3 Likes

Unreal Engine is getting too realistic :eyes:

Izgleda da Amazon kupuje EA.

3 Likes

Wow. Interesantno ako se ovo desi.

2 Likes

Da evo svi outleti dele istu vest. 99% sada rekao bih. Videcemo kasnije u toku dana.

Battlefield Amazon Luna exclusive. :melting_face:

3 Likes