Glasine, rumori, rekla-kazala priče iz gejming sveta

Ne ja kontam da im je ovo dobar potez msm na same prodavnice, jer svi traže Sony 5, a ovi ih nemaju na stanju i samim tim raste nezadovoljstvo običnih potrošača, msm i mi se iznerviramo kad trazimo nešto u prodavnici, a oni nemaju na stanju, iako znamo celu situaciju, a ovi imaju sigurno ili još Nintenda u zalihama ili series S …

Ko kupuje next gen konzolu sigurno se nece zadovoljiti sa konzolama koje si spomenuo. Za PS5 jedina valjana zamena moze biti Series X i obrnuto. Ostalo nema smisla. I kakav crni Switch, pa na njemu nemas ni jedan CoD tako da im to nece prodati dodatne konzole. :rofl:

1 Like

Kad udje mama u prodavnicu i traži PS5 sa call od duty, jer mali hoće to za 10ti rođendan, a prodavac joj kaže pa ta igrica više neće biti na PS5 već na samo na xbox-u, a imamo u ponudi novi xbox series S…
Pa sta misliš kako mozak prodavca funkcioniše, neće sigurno meni ili tebi pokušati to uvaliti …
Ustvari i hoće, ako ne skonta da se smejemo na natpis :rofl:

1 Like

Kosovska kompanija “Am Develop” pokrenula je borbenu video igru za više igrača “Rat na Kosovu 2033” koja bi sredinom februara trebalo da bude lansirana, prenosi Ekonomija onlajn.
https://www.kosovo-online.com/vesti/drustvo/uskoro-video-igrica-rat-na-kosovu-2033-1-2-2022

Mnogo toga je ovde pogresno ali dobro neka bude tako. :rofl:

2 Likes

Da je pogrešno to znaš ti, to znam i ja, ali prosečna mama ili tata koji nemaju veze sa video igrama to ne znaju…

1 Like

Brate, raspitaju se Ameri dobro. Sta mislis klinac koji trazi PS5 ce reci wooow kad vidi Series S, samo zato sto nije imao PS5 ? ahaaaa ,vazi :joy:

Pa posle godinu dana čekanja…
A Ameri su baš poznati po strpljivoj naravi …
Biće ili uzimaj to ili nećeš dobiti nista :rofl:

Sumnjam brate ali ajde :smiley:

Evo vam fanovi -ventilatori :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes
3 Likes
1 Like

Ne znam gde bih ovo strpao ali basskoro sam pitao da li postoji sada tako nesto… nisam bio jedini kome to fali.

1 Like

Da još posebno sada sa ogromnim televizorima, dostupnom tehnologijom, gde se za relativno malo para moze izraditi puska, pištolj sa sve trzajima i feedbackom onog sto se dešava u igri, a tek zabava u co-op modu sa klincima po kući
Cirkus :sweat_smile:

1 Like

Istog sekunda bih narucio X2

1 Like

Isto mi je i palo na pamet kad sam gledao onaj film ready player one, uz pusku izrade i obican prsluk kao pancir varijanta :sweat_smile: sa malim vibarcionim motorićima i kad te pogodi metak npr u rame tu zavibrira motorić …
Ima ta tehnologija potencijala za zabavu mozda i vise od VR koga guraju kao ludi, a kosta makar 3 puta manje .

2 Likes

Ta tehnologija je zaboravljena zajedno sa crt televizorima. Imas po netu par dobrih objasnjenja zasto oni vise nisu stvar… popularnost arcade rail shooter naslova nije vise na istom nivou kao osamdesetih i devedesetih, tehnologija koju koriste televizori nije ista, plus gomila nekih limitiranja iz ovog ili onog razloga je dovelo do toga da im jednostavno nije isplatljivo da rade na tome. Poslednji Time Crisis je npr arcade only naslov. To dovoljno govori o celoj situaciji, kada jedna od najboljih rail shooter fransiza izbaci poslednji naslov koji ostane arcade ekskluziva.

1 Like

Steta ako je tesko. Ne razumem se da bih mogao da palamudim.
Ali sto se trendova tice, trend je ono sto serviras.
Nadjes dva debila kojeg danasnji klinci teletabisi vole i za 5dana to je popularno.