Gears of War: E-Day | Official Announce Trailer (In-Engine) - Xbox Games Showcase 2024

9 Likes

Fucking A!!!

4 Likes

Pustio sam suzu :sob:

3 Likes

Biio bi red da se okupimo online like in good ol’ days kada ovo izađe, nekada tamo za god dve :smiley:

Kontam da će Retro Lancer biti default Lancer sada pa mogu da se zatrčavam kada god poželim

1 Like

Hahahaha ma mi igramo i girsa 5, vratili se pre nekih 2-3 meseca… :joy::joy::muscle::muscle::muscle:

Ali mad world suptilno rdjavom kasikom u venu. Ovo je onda prequel ako sam dobro razumeo. Izgleda unreal (pun intended)

2 Likes

Yup, čim sam video Dom-a reko ovo je prequel baby. I ne smeta mi ni malo :heart_eyes:

The Coalition magovi

3 Likes

GKU87CIbsAA7c0D

Videćemo

Videlo se odmah u fajtu, Marcusova faca + sekund kasnije kada mu spala bandana. Odmah sam znao daj e E-Day related.

To je do sada bukvalno bila propuštena prilika, kako nisu ništa uradili za vreme E-Daya i pre Marcusove robije.

3 Likes

Sta je k vragu e-day, ja jedini izgleda ne znam.

A ovi komentari wait til you see… Ok, I’m a believer u Gears, samo zasto nismo videli, sta se tacno ceka? Stekao sam utisak da je daleko u razvoju i “samo sto nije”. Ako ga planiraju za 25, vec bi trebalo da imamo neku tonu ingame materijala, a ne bogato produciran trejler… sto zaista preferiram, pa makar bio i Mad World.

@robotnjik wallpaper mora na forum. Mada vise lici na Gotham. Nadam se da ce finalna igra biti zaista tako mracna. Ovaj deo “core of franchise” obecava.

Sram da ti uđe, za ovo se oduzima gaming dozvola :grin:

5 Likes

Pa jel si igrao Gears 1 ili UE?
Na početku igre objašnjavaju, to je core trilogije :smile:

Napad locusta na Planetu zemlju(Seru)

1 Like

Hvata me demencija, mada nisam nikada paznje polagao na pricu u gearsima. Zvuci kao neki projekat ane brnabic za digitalizaciju :sweat_smile:

2 Likes

U današnje vreme gameplay dobiješ pred izlazak igre, možda godinu dana pre. Neće niko da se smara i troši par meseci rada da napravi tzv vertical slice od par minuta kada to vreme može da se posveti igri.

1 Like

Emergence Day, otherwise known as E-Day, was a swift, full-scale, coordinated, and unprecedented planet-wide assault on the surface of Sera initiated by the subterranean race of the Locust Horde. Six weeks after the end of the Pendulum Wars, nearly every major city on the surface of Sera was attacked by the underground forces from the Hollow, using both bio-engineered weapons and stolen human technology.

WE ARE SOOOO BACK!!!

7 Likes

Approved by Cliff Bleszinski lično

5 Likes

Dosli smo do tacke da prerenderovana i realtime grafika izgledaju prakticno isto, what a time to be alive.

Licno ne ljubim sto je igra prequel, al oprosticu im cim mi prvi put zabrunda testera u ruci. :rofl:

1 Like