Gears of War: E-Day | Official Announce Trailer (In-Engine) - Xbox Games Showcase 2024

Ako ti kažem da lancer sa bayonetom nije postojao za vreme E-DAY, hoćeš se smoriti? :grin:

3 Likes

Bajonet ima, nema motorke.
Ali prema ovom napisanom biće izgleda origin story chainsaw lancera.

*The eagle-eyed fans among you may have also noticed that the MK 1 Lancer that Marcus briefly wields in the trailer features a detachable bayonet – it’s not the chainsaw-equipped gun we know from the wider series. *

*Fawcette confirms to me that E-Day is a “story of many origins,” including the Chainsaw Lancer, but opts to keep the specifics of those stories to herself for now. Suffice it to say, we’re not just learning how Marcus and Dom came to be the heroes we know in E-Day. *

“[The Chainsaw Lancer] doesn’t currently exist in that period… but it’s not a Gears game if you’re not chainsawing Locusts!” Fawcette laughs.

E to htedoh napisati :sweat_smile:
Nego radim a drugim okom kucam.
Ako je lore - biće samo retro lancer u kampanji :smiley:

Neverovatno je iskreno :grinning:
Bukvalno smo za relativno kratko vreme dosli do toga da igra izgleda “pre-rendered” dok je igras :laughing:

Za neke igre, mozak ne moze cak da nam pokupi informacije koje vizualno dobijamo lol
Iskreno me zanima sta je sledece? :thinking:

Vrlo prijatno iznenađenje :slight_smile:

A baš sam pre nekoliko dana razmišljao da li da krenem Gears 4 pošto je to jedini deo koji do sad nisam igrao.

Trailer izgleda super, odlično su ga uradili. Samo da nam Marcus i Dom zadrže stare ličnosti, da ih ne menjaju u tom pogledu :crossed_fingers:

Sa ovim cu se sloziti kad budemo uporedjivali Blizzard cinematic-e :smiley:

3 Likes

Ja se sećam pre (kao neko ko nikad nije bio fan strategija i sličnih igara) drugar mi pokazuje Diablo 2 intro, ono pršti sve, cinematic puca, meni vilica na patos, već gledam kako ću da trčim kući da precrtavam Diabla :joy: I onda uđe u igru i ja gledam šta je bre ovo, kakvi su ovo čovečuljci odozgore bre, jaoooo :joy:

3 Likes

Takva je bila moja reakcija kada mi drugar pokazao trailer za Dawn of War Dark Crusade. Izneverovao kako dobro izgleda, ono makljaza, rat, nekakvi mehanicki futuristicki necromanceri ma ludilo sve. Gameplay - strategija. Izvristao sam :joy:
Na kraju mi to bila jedna od omiljenih igara. Preso je 20 puta.

1 Like
6 Likes

Mislim da je danas tesko napraviti generacijski bum tih razmera kao onomad kad se pojavio prvi trejler za keca, ali su jako jako blizu.

1 Like
  • Game will be linear (no shift to open-world)

Uh dobro je. Nisam jos ni igrao peticu, al znam da ne lezi open world bas svakoj igri.

3 Likes

Pa i nije toliko strašan OW u petici kao što zna da bude u nekim igrama :smiley: ali svakako mi se više svidjaju Gears-i kao linearna igra.

1 Like

Ali je beskorisno, voznja onim pustarama gde nema nicega je samo filler da kazu da je igra open world.

Realno 1-3 i judgment su klasu iznad 4 i 5 po tom segmentu

3 Likes

Kad vidim onaj skiff nije mi dobro.

Drop the ‘World’, zadrži samo Open.

2 Likes

Izgleda da su shvatili.

Ljudi vole, linearlne hodnike, gnasher, mrak, atmosferu, nabudzen combat na malom prostoru. Gritty, dorty Gears, to je ono sto svi zele a coalition izgleda da je shvatio.

Kako sam ga opisao, kao silovanje :sweat_smile:

1 Like

Kec mi ima taj dark smek i bio je odlican ali nekako mi je peak serijala dvojka.

3 Likes

Ja najviše volim …. krenuo sam ovo da kucam i shvatio da ne znam šta najviše volim.

3 najverovatnije, kec obozavam, jedva cekam da dodjem kuci s posla da ga igram na ally :smiley:

2ku sam iz nekog razloga samo jednom dvaput prešao dok sam ove ostale milion puta. Moram i tu bepravdu da ispravim.

Judgment isto ima jaaaako dobru pricu, on je napljuvan malo i nepravedno. Da su zadrzali classic kontrole gledali bi ga svi kao Halo Reach u Halo univerzumu

1 Like

Pošto je E-Day trinaest godina pre Gears 1 i prvi kontakt sa Locustima sigurno će cela igra imati taj skoro horror-survival momenat, kada ni ne znaš sa kim i kako da se boriš. Učiš da preživiš.

5 Likes

U dvojci je bilo baš dosta epic momenata a jahanje Brumaka pred kraj je bila baš kneel-i-am-your-god sekvenca.