Gears Of War 4 izlazi 11. Oktobra

Gears of War 4 Launches Worldwide on October 11

Gears fans, mark your calendars, as the next chapter in the Lancer-revving Gears of War saga is set to begin on Oct. 11 with the release of Gears of War 4.

It’s been almost a year since Gears of War 4 made its global debut at E3 2015, and today’s announcement is set to ignite a chain of upcoming revelations about what’s in store for JD Fenix and the next generation of Gears heroes.

Gears of War 4 marks the beginning of an epic new saga for one of gaming’s most celebrated franchises, as a new band of heroes rises to confront a fearsome new threat. Harkening back to the dark and intense roots of the original classic, fans can expect a familiar, yet distinct evolution of gameplay, including brutal and intimate action, a heart-pounding campaign, genre-defining multiplayer and stunning visuals powered by Unreal Engine 4.

Eager to get a taste of Gears of War 4 before October? Don’t miss the multiplayer beta kicking off this month!

Beginning on April 18, fans who’ve played Gears of War: Ultimate Edition on Xbox One or Windows 10 will be able to join the beta on Xbox One, which will expand to all Xbox Live Gold members on April 25. For more information on what to expect from the beta, check out our recent[announcement highlighting the full details, and stay tuned to https://news.xbox.com/ Xbox Wire and Gears of War | Home" GearsofWar.com Gears of War 4 Multiplayer Beta Kicks off on April 18 - Xbox Wire for more exciting news in the coming weeks and months.

news.xbox.com

Takođe, ljudi koji su igrali GOW: Ultimate Edition će moći da učestvuju u beti od 18. Aprila, dok će od 25. Aprila svi članovi sa Gold članstvom moći da igraju betu, bez obzira na to da li su igrali Ultimate ili ne. Hype?

Pomalo. Skeptican sam kako ce cela stvar da ispadne bez Blezinskog. Videcemo 18. aprila?

A Marcusa u pozadini niko da primeti…

Kraj svega što se desilo u zadnje vreme sam i zaboravio na nju, pravo da ti kažem. Napraviću novu, koja je bolje struktuisana i detaljnija nakon što ponovo pređem igre, jer sam dosta i zaboravio, zadnja Gears kampanja koju sam igrao je bio Judgment kad je izašao, a to je bilo pre skoro tri godine :smiley:

Misliš na statuu u pozadini? Normalno da su mu napravili statuu nakon svih sranja kroz koja je prošao, u nekim slučajevima bukvalno :smiley:

dobija zasluzeni tretman, ipak je on ratni heroj… jedino se ne zna da li je jos ziv mada po nekim informacijama jos uvek jeste… Koga zanima vise nesto o igri game informer je prosli mesec radio na SP objavi, ima dosta zanimjivih stvari…

Samo sto na njihov sajt iz Srbije mora preko VPN da se udje.
Dosta, gotovo sve za gearse moze da se nadje i na ovom yt kanalu
https://www.youtube.com/channel/UC0XhmncojSLo-4oCqD-8wpA
A i covek igra nenormalno… Gledajuci njega moze mnogo toga da se nauci.

Mislim da je bitnije što je Rod Ferguson i još par ljudi u timu. Blezinski je nekako vremenom gubio osećaj za ono što čini Gearse, hteo je da sve bude što veće i da se što više stvari događa na ekranu. Nekako megalomanski je shvatio celu stvar. Meni se dopadao small scale conflict koji je pričao Gears 1. Mračnije i opakije. Ali to što kažeš, videćemo u kom pravcu igra ide bez njega.

Malo novosti

Ja sam veliki gow fan, hm…hm :hm :smiley:

Sad videh da igra dolazi u paketu sa Nvidia grafickim karticama sto znaci jeftina nabavka tj vec ima da se nabavi za nekih 20ak eura sto je super. Znaci ovo ce se igradi najverovatnije day one :smiley:

Dobije se u digitalnom ili fizickom obliku? :slight_smile:

U digitalnom, kao i uvek.

Pa isplati li se vise uzeti je uz graficku ili posebno? :slight_smile:
MitraljezaC napisa da je 20€… dok ce ovako biti 55$ (sa ea acc)

Uvek kada neku igru dele uz grafiku cena bude minimum 2x jeftinija nego regularno, a dobijes isto.

Znaci dobijes kljuc koji reedemujes na gforce sajtu gde ti oni daju kljuc za Windows account i to je to.Posto postoji jedna jedina verzija za ovu igru, a to je Xbox Play Anywhere znaci da ce raditi i na XOne-u.

E sad ispala je frka sto su masovno exploatisali ovo posto cip narucis grafu dobijes kljuc pa su sa laznim karticama kupovali.Za sada je stopirana mogucnost reedemovanja kljuceva dok ne srede to.

Inace pre ovog stopiranja nasao sam kljuceve i po 7$ :smiley:

Cek, ako sam dobro razumeo:

Kupim za 20e PC igru, redemujem kod na svom windows accountu, i mogu da je pokrenem i na XO gde je ulogovan isti taj account? Uzgred - gde ima za 20e?

E sad glavno pitanje - da li ce onda moci da je igra i Deki sa kojim bih uzeo u share varijanti? Tj da li ce je videti kao i svaku drugu igru kupljenu na mom XO accountu, ili se share “trosi” na PC verziju?

I jos glavnije pitanje - da li na ovu foru moze da se igra i Forza 3 za XO, kupovinom jeftinijeg PC accounta?

hm, izgleda da moze…?!

When you buy an Xbox Play Anywhere digital game through the Xbox Store or the Windows Store, it’s yours to play on both Xbox One and Windows 10 PC at no additional cost. To take advantage of Xbox Play Anywhere, you will need to have installed the Windows 10 Anniversary Edition update on your PC, as well as the latest update on your Xbox One console. Then, simply log into your Xbox Live/Microsoft account and your Xbox Play Anywhere games will be available to download.
Read more at https://blogs.windows.com/windowsexperience/2016/09/15/everything-you-need-to-know-about-xbox-play-anywhere/#IK70djoO15ggXcvO.99

Gears 4 je 20 evra zato što se deli uz grafičke. Horizon 3 nisam video za te pare.

Gde je 20e? Evo gledam cene… Nema nigde. Pritom, ne radi redeemovanje kodova?

Da, na zalost Horizon ce izgleda morati po punoj ceni. Cudi me da PC verzija nije jeftinija. Obicno mogu da se preorderuju za 30-40e. Ili to ne vazi za Windows Store igre?

Jos ne znam sve oko Xbox Play Anywhere programa. Ali u teoriji je sve tako kako kazes.U praksi ja nisam probao, a i da hocu nemam XOne nego PS4. Sto znaci da bi i kupovina vec aktiviranog acconta sa igrom radio bez problema na PC.

U ovom momentu nije moguce uraditi reedem koda na geforce sajtu zbog tog exploit-a.Cim srede to mocice kao i do sada.

Kljucevi su izmedju 2.3 i 2.4 dolara/eura pa preracunaj.

Xbox Play Anywhere ce ih samo oplesti po dzepu