Gears Of War 4 izlazi 11. Oktobra

Zavisi u kojim igrama.Ako je igra SP onda ce biti deljenje accounta maksimalno ali ako nije onda tesko.Ja npr ne zelim da Forzu delim.Hocu da je igram na mom accountu, sa mojim gametag-om, online sa ljudima kad hocu i koliko hocu dok npr Gearse bih verovatno rentao da nisu ovako jeftini.Tako ja gledam, a mislim i vecina drugih PC igraca.

Sad ne racunam box-ovce.Njima ce ovo dobro doci jer ce 100% jeftinije igre nalaziti nego pre.Evo Gearsi su prvi primer.

Zato i kazem da cr ih puno kostati…umesto 60e ljudi ce placati 6

Moram i ja pitati isto… Koliko sam dobro razumeo :slight_smile: Samo narucim tu graficku karticu… Dobijem uz nju i Gears 4, otkljucam je na pcu pod mojim acc i imacu je na xo, a imace je i drug sa kojim sam u share varijanti, u potpunosti? I bez igranja na mom save-u?!

To i mene zanima, da lince PC igra raditi u XO share varijanti pod drugim accountom i nisam dobio odgovor. Ljudi ne znaju jer je anywhere nova stvar.

A ovi sto prodaju na prevaru kljuceve za 2$ preko kradenih brojeva kartica, hvala im nizasta, jer sada ne mozemo da redeemujemo ni one regularne koji se prodaju za 20-30$.

I jos pitanja za anhwhere - da li se jedna igra moze paralelbo igrati na istom accountu na PC-u i XO?

Za share na xboxu ne mogu da ti kazem, a nisam nigde nasao neku informaciju u vezi toga.

A sto se tice paralelnog igranja to nije moguce. Proverena informacija sa 2 strana foruma.

Ne moze. U principu taj play anywhere gledajte kao da vam je svaki Win10 PC - Xbox One u prevodu, i sve ce vam biti jasno u vezi play anywhere program.

Ah ok. Onda ne moze paralelno PC i XO, ali verovatno mogu 2 XO preko share-a igre koja je kupljena preko PC-a. Jasno!

“Verovatno”, nije dovoljno da je uzmem tako, jos mozda postoji mogucnost da se ne moze igrati paralelno na dva XO?! :confused:

To moze sigurno! Nema to nikakve veze sa Play Anywhere programom.

Ok, ok. Da kazemo da je “sigurno”. :slight_smile:

Javite samo ako nadjete jeftine PC kodove, i kada proradi redeem, pa da delimo na XO :slight_smile:

A zar ne izlazi ona 11.10? Kako je vec u prodaji za pc?

U prodaji su redeem kodovi za kupone koji idu uz nvidia GTX 1070 i 1080 kartice.

Znaci moguce je igrati tek na dan izlaska? :slight_smile:
Valja li cemu ta graficka uopste?

Kakva pitanja se ovde postavljaju treba otvoriti Gaming(level basic) FAQ.
Te kodove aktiviras na svom nalogu, i imas uspesno odradjen pre-order. Cekas 11i oktobar da igras igru. Naravno da pre toga ne mozes da igras.
@padawan Mozes na 2 Xo najnormalnije, i ti i onaj sa kojim delis kao da obojica imate igru, znas vec, klasican xo share :slight_smile:

4 Likes

Hvala ciko :slight_smile: Sad mi je sve jasno i sledeci put cu znati, pa necu pitati Basic pitanja :slight_smile:

Edit: Zivo me zanima gde ste je nasli za 20$… Nema nigde :confused:

Mislim da ce biti svakako ubrzo nakon izlaska.

Ma nisam mislio nikog da uvredim, izvini ako jesam :slight_smile:
Nego si trebao procitati pre nego sto si postavio, to je zvucalo ovako: ako pre-orderujem igru, jel mogu da je igram tek na dan izlaska?
Tako je to pitanje zvucalo kad ga prevedes na srpski :smiley:
Ja nisam uzimao za 20$ tako da ne znam, sve igre sto kupujem, uzimam digitalno preko Xbox Live(tu je 60$ pre-order).

Ma sta cu se uvrediti :slight_smile: U pravu si… Al sta bih kad ne znam :slight_smile: Sad sam naucio

Pisu ljudi da je 20$, a ja takodje uzmem preko stora za 55$ (popust od ea acc) :slight_smile:

Ja nikako da shvatim kakve veze ima ea acc sa gow 4…??? Da niste pomesali bf1 i gow4?

1 Like

[quote=“von_Brcoos, post:38, topic:10519, full:true”]

Pisu ljudi da je 20$, a ja takodje uzmem preko stora za 55$ (popust od ea acc) :slight_smile:
[/quote]Nesto si pobrkao druze, GoW 4 ti izdaje Microsoft Studios, to ti nema veze sa EA accessom. U popust od tih 10% koje dobijas preko ea access-a, ti spadaju igre u kojima je Electronic Arts(EA) izdavac,.