Gears of War 2 - Online Fronts

Ne, ne, to sam odavno promenio, tj otkljucao modem. Ali medj’ svim onim opcijama ne vidim nigde mtu. Imas recimo ovaj thread na benchu, gde pominju da toga nema u opcijama, ali da mozes da menjas MTU kroz dos prompt:

http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=162840&page=4

…ali me tek to plasi. Nisam avanturista po prirodi. :rolleyes:
inace, taj mi je ruter, Huawei HG510.

Izvini ako čekaš na odgovor, na poslu sam pa …

Nadao sam se da ćeš ti to iščačkati pa da onda i mi probamo, ali avaj…

Ma veliki je problem sto je najveci broj igraca Gears-a upravo iz amerike,a svima je poznato da sto si dalje od servera to ti je veci lag,ovo je pisano pravilo…Tako da,iako on ima abnormalan upload i ti isto tako abnormalan(za nase podrucije=768):D,ne mora da znaci da ce sve da radi kao podmazano,dosta ce pomoci,ali ukoliko je fizicka daljina velika,dzabe sve…:smiley:

p.s. slusajte vic za Chuck Norris-a:
Chuck Norris je u partiji Gears-a opalio sacmarom u isto vreme kad i host,host-u je zalagovalo i Chuck je opet pobedio!:D:D:D
ja sam se rastavio kad sam cuo!:D:D:D

Pa to je common sence, normalno da ce chuck pobediti :D:D:D

Haha! Ali pazi – Dizzy (sheshirko) je pravi Chuck Norris gears univerzuma:

  • Dizzy can revive himself in Warzone.

  • Someone once threw a smoke grenade at Dizzy. The smoke grenade then proceeded to knock itself over in fear.

  • If you remove Dizzy’s hat, then remove his bandana, you’ll find another hat.

  • Dizzy doesn’t have to charge his torques.

  • Dizzy Wallin brushes his teeth with the chainsaw.

  • Dizzy Wallin showers himself using the Hammer of Dawn.

  • Dizzy Wailin dries himself with the Scorcher.

  • Dizzy once donated to a sperm bank. Little did he know that his seed would be used to father the Locust Horde.

  • Dizzy Wallin is on wave 51 of Horde.

  • Dizzy respawns in execution mode.

  • Dizzy can blindfire his chainsaw.

  • When God said “Let there be light”, Dizzy turned on Betty’s titties.

  • If you’re every revived by Dizzy, you’ll be invulnerable for 5 seconds upon standing up.

  • Someone once made fun of Dizzy’s accent. Dizzy had them banned from XBox Live.

I tako dalje, na vise od 50 strana… :smiley:
http://gearsforums.epicgames.com/showthread.php?t=651610&highlight=dizzy+chuck+norris

LMAO, bas su dobre, sam sam citao jos neke i super su. Svaka cast za kreativnsot ovih sto smisljaju :D:D

HAAHAHAHAHAHAHAHHA!!!:D:D:D
Kako je dobro!!!
ovi fazoni su bas inovativni,nisu samo preradjeni Chuck Norris fazoni!:smiley:
Znao sam ja da ima nesto cudno u vezi njega,zato sam ga uvek i birao:D:D:D

Ne znam kako vama ide, ali mene u zadnjih par dana stalno stavlja medj’ igrace koji su izmedju 40-60 nivoa. Poneka tridesetica, retko ispod toga, a nadje se poneki 70, pa i navise.

S jedne strane, to je valjda dokaz da matchmaking lepo radi, hostovi su obicno odlicni, ali covece, kako rasturaju! Nekako sam uvek pri dnu lestvice, posto je razlika izmedju mene i neke dobre pedesetice ogromna.

I ne znam zasto, ali nekako uvek prvi umrem… :rolleyes:

Na pola tvog texta počnem da razmišljam kako su ti silni nivoi (40+…) u stvari produkt vikenda u kojem je važilo 2X Exp. poena, ali tada vidim ostatak u kojem veliš da rasturaju! Tu mi teorija pala u vodu…

E sad sam citao one zezancije za Dizzy-a i umro sam od smeha. Prosli put sam procitao par strana ali evo sad sam dosta vise:

Ovi su mi najbolji:

**- If you have five dollars and Dizzy has five dollars Dizzys got more money then you.

  • Dizzy can divide by zero

  • Jesus walked on water but Dizzy swims on land.

  • Dizzy Wallin is on wave 51 of Horde, the game ends at wave 50 because it calculates that the chances of Survival are seven billion to None

  • Google asks Dizzy to look for something on the internet

  • Dizzy has no need for a watch, he decides what time it is.

**
LMAO :D:D:D

Sve ove sam pre cuo,samo su bili za Chuck-a.:smiley:
Ali u svakom slucaju su V R H!:smiley:

Bila sad zanimljiva partija, execution –

Dobiju nas prve 4 bez problema, bas nas razbijaju. Taman pomislim kako ce biti 0:5. Kad ono, dobijemo jednu, pa zaredjamo pobedu za pobedom i na kraju ih dobijemo 5:4!

Takvi obrti se retko desavaju… :cool:

wow, to su super obrti. krene adrenalin, testera, sačmara… uh

Jednom sam odigrao (mislim da je još neko od “ekipe” bio u toj partiji) annex, gubimo sa 1:0, a u drugom “setu” 165:0 za njih! Desi se čudo, i mi okrenemo na 180:175! Majstoricu dobijemo na mišiće i tu partiju pamtim kao jednu od boljih!

E i da, jednom smo takođe igrali annex, gubimo 1:0, a u drugoj partiji 175:0 za nih! Ne desi se čudo, mi uzmemo 1 poen, i oni nas “otresu” 2:0!!!:D:D

To je gears…Sve je moguce…:smiley:
Testera se uvek okrece!:smiley:
imam i ja 2-3 primera sa annex-om,redje se desavaju cuda na execution…:rolleyes:

Sinoć se desilo nešto, u najmanju ruku, interesantno! Elem, igram vam ja Gears-e, sa nekom ekipom a vidim i Dzukela je online i igra takođe Gears-e! I posle završene moje prve partije pokrenem machmaking za drugu i gle čuda, Dzukela osvanuo u mojoj ekipi!:eek: Mislim koje su šanse za tako nešto…:rolleyes::rolleyes:

Haha, e i meni se to desilo. Dzukela je igrao za sebe i ja pokrenuo matchmaking i on ispao samnom :slight_smile:

Zaokruzite datum na kalendaru-ne desava se to cesto:D