Gears 5

Pokrenuo sam Gears 5 na PC, danas cu ga zavrteti konacno kao covek sa XO kontrolerom :slight_smile:. Moram da vidim to cudo od grafike.

Mogao si da probaš Escape. Odlična je. Čak je se svideo i onima koji su ga piju kada je bio najavljen… A i horde su odlične…

Raid je horde mod samo malo komplikovanije?? :laughing::thinking:

Zaboravio sam napomenuti, tako mibje drago sto su odustali od guranja Horde u singleplayer. U cetvorci su mi ti djelovi bili najgori, a za Judgement da ni ne pricam.

Zanimljiv clanak

1 Like

Daj koji kod :smiley:

Šta si dobio :smiley:

Ovu limenku bih sacuvao :smiley:

1 Like

A post was split to a new topic: Gears 5: Hivebusters Expansion (15. decembar + Xbox Game Pass)

Počeo i ja konačno ovu igru u Co op da prelazimo,za sad je priča ok ali me baš smaraju filmske sekvence koje traju po par minuta.Inače igram samo multiplayer pa sam se odvijao.Kakva je ova ekspanzija,vrijedi li da se igra? @Milan89SD

Bolja ekspanzija nego cela igra.

1 Like

Najbolji deo girsa 5 jeste ta ekspanzija :smiley: kao tako nastave sa kampanjom girsa 6 biće to vrhunska kampanja…

1 Like

Igram sa drugarom Gears 5 u co-opu, jel znas @robotnjik kako da maknem ovo u gornjem levom uglu? Pokrivami quick jack abilities. Ne vidim nista.

udji u party settings i iskljuci to

2 Likes

5 Likes

Bio Double Dragon na aparatima nekad devedesetih godina prošlog vijeka. Iskrljate nekih desetak nivoa i onda na kraju se pofajtate međusobno oko ženske.

Good times.

2 Likes

Nema levelovanja doduše. :smile:

image

2 Likes

Odigarao, ali nije to to, inače super spojler za ove sto nisu igrali :rofl:

2 Likes

Sa jednim žetonom :sweat_smile:
Samo lakat i polako :wink:

1 Like