Gde i kako igrate Vol. 2

Sve to stoji, ali ne zelim da podrzavam firmu koja nista ne radi, koja minimalno dize performanse procesora iz generacije u generaciju. Jeste, bolji je intel za gaming…ali cu svoj novac radje da dam AMDu koji stvarno pokusava nesto da uradi.

A za GPU se zna…Nvidia i to je to

Ja konacno koliko toliko sredio moje dve gamerske sobe da se malo pohvalim :slight_smile:

Na prve dve slike je sekundarni, a na druge dve primarni gameroom. Kod primarnom me jos ocekuje kupovina neke solidne fotelje, Pioneer DM-40BT zvucnika i najverovatnije cu da zabodem neku mehanicku tastaturu i misa.

10 Likes

Vise sam ocekivao neke Mario tapete, tepih onaj kao sa onom stazom i auticima i to. :grin:

3 Likes

Pa dobro te detalje sam ostavio za kraj, vidis i sam da jos nisam uzeo tepihe, zavese itd itd :slight_smile:

1 Like

Neka, super je ta stolica. Da imam mjesta ja bi sebi kupio stolicu na ljuljanje.

Super izgleda setup!

Stara je dosta, a i malo mi je problem od kad sam kupio taj sto visina me zeza. Ima tu jos posla pa kad sve skockam slikacu jos jednom :slightly_smiling_face:

Nije valjda da igras sa udaljenosti fotelje? Meni je to predaleko, dok bih se na dvosedima ziv iskrivio :open_mouth:

Ali svakako lepo izgleda ta prva sobica :+1:

1 Like

Stolici za ljuljanje je mesto pored kamina sa persijskom mackom u krilu i lulom, ne pored kompjutera.

Setup sa garniturom je vec hedonizam, samo place za minimum duplo vecom dijagonalom televizora.

Da budem iskren sklonio bih i staklenu ciniju.

Koji je ovo materijal iza, ne mogu da provalim?

Inace, sve lepo, uredno i minimalisticki.

Mislio sam i da je Switch primarni “gameroom” :stuck_out_tongue:

1 Like

Tv ce vrlo brzo biti regulisan ali ne bas duplo veci nego 55 naspram trenutnih 49 inca. Slazem se za fotelju zato ova i ide u istoriju :slight_smile:

Bice jos izmena svakako, a tehnika na zidu nemam pojma kako se zove. Cinija ostaje :slight_smile:

Hm znao da je ovaj 49, izgleda kao 32… Ok, 100" svakako nije opcija, ali onda gledaj neki 60+ :slight_smile:

Haha, razumem, i ja imam jednu istu takvu, zato sto me mrzi da trazim zamenu :no_mouth:

Mislim, nemam nista protiv cinije, ali bi neka crna keramicka bolje legla, sta ja znam.

Max je 55 jer gledam neki koji ima 10bit i 120hz panel. Ne bih bas da idem na preveliku dijagonalu, a da trpe specifikacije :slight_smile:

Stvarno ne mogu da se pozalim ni da mi je ovaj Samsung od 49 inca mali nego je problem 1080p i sto nema hdr.

@von_Brcoos Vukane za sad nije problem jer jos nista nisam igrao, tek mi je stigao namastaj :smiley:

Idemo update 2021…

17 Likes

Monitor deluje fantastično, koji je model u pitanju.

Samsung Odyssey G7

2 Likes

Ajde da osvežimo temu… Iako ne igram ništa već duže vreme…

Malo haos na stolu :smiley:

Za mesec-dva stiže Seris S ili X, videćemo…

2 Likes

Koliko često čistite vas SETUP?
Na svakih 2 do 3 meseca uradim neko lagano čišćenje dok pred kraj svake godine uradim generalku.

Desktopove sam čistio prošle nedelje a danas idu konzole i laptop.





5 Likes

Meni nije jasno gdje nađete tu toliku prašinu. U mom slučaju Xbox 360 očišćen ukupno puta nikad, Xbox One S isto tako. Oba prodao u stanju u kom su i kupljeni.

Jedino mi pada na pamet da ih držim visoko na nekih dva metra visine pa ne pada na njih ništa.

1 Like

To sam se bas i ja zapitao ali ako nema tepiha u kuci koji “upijaju” prasinu onda si se sjebao. Znas kako na laminatu se sakupljaju kao vata po coskovima. U principu i meni su konzole i PC uvek ciste ali zato tastatura i mis… kikiriki, kosa, pepeo od cigareta, semenke, suncokret, cips sta sve ne iskoči prilikom pranja tastature :joy::sob:

Ja pomislio sanke :grin:

3 Likes

Da znaš :grin: