Gde i kako igrate Vol. 2

Također, xbox 360, one S, one X, series X…nikad nikakve prasine na njima. A đole cisti svako par mjeseci i opet izgleda kao da za pepeljaru koristi :smile:

Inace, nekako bi mi bilo zao igrati nove generaciju na monitorima od dvadesetak inch-a. Moj setup - series X, samsung q70r 140cm i ikea poang fotelja mi je taman :ok_hand:

Au profesore ja sam mislio da si ti ozbiljniji igrač :grin:
Nista bez šiacu :pinched_fingers:
Ovako nesto da nabaviš bog da te vidi :grin:


2 Likes

Nisu ni skupe profesore, ja sam ovu ugrabio na kupujemprodajem za oko 100 evrica od nekog tipa dovozi ih iz Njemačke, e veruj mi hteo sam uzeti gejming fotelju isto kao i ti i vidim ovu, reko za te pare još masažna, nisam se pokajao vrh, sedneš, digneš noge, motorići vibriraju ma uživancija.
msm da im je preko isto tako cena 100-150 evrica, imaš gore link msm da imaju isporuku po celoj EU .

2 Likes


Ovo je :top:

6 Likes

13 Likes

Nabavio novu mačku :wink:

2 Likes

Ovaj je original :smiley: danas mu doslo da mi ne da ni tv da ukljucim

1 Like

Probaj sa igračkom u obliku miša :wink:

Prerastao…mali zato poludi za tim :slight_smile:

13 Likes

@stiveq što više pišeš na forumu, sve više mi se svidjaš kao lik :rofl: onaj dan pišeš za ćerkicu i youtube i te priče, onda drugi dan pišeš da si bio s devojkom ? nekako mi ispada žena iz te jednačine ali dobro, nije moja stvar. Sad lagano neka foteljka sa masažerom za gejming ! Pa ti si Bog ! :rofl:

2 Likes

Daj bre , pa pusti i nas ozenjene da imamo devojku :grin:

2 Likes

Brate pustam vas. ali Stiveq živi život za sve pare :joy: :laughing:

3 Likes

E momci moji dobri :sweat_smile:
Šta da vam kažem, što se života tiče može se reći da sam “prešao igricu”
Ali, da uvek ima ono, ali… glavnog junaka kao što to obično i biva u igrama, ako brzo pičiš kroz glavnu kampanju, a nisi se dovoljno levelovao, brzo i zagineš… Tako i u životu dosta je koštalo i vremena i živaca i na kraju sve se to odrazilo na zdravlje…
Ali da @MladenVR može se reći da sada uživam za sve novce, ne žalim se i znam da iskoristim sve na max :grin:

4 Likes

Fali ti alfa u garaži da bi bio na Maxx Level

1 Like

Pa bila je, ne prežaljena, video si, moraću baš potražiti još starih slika, baš je bila unikat… nemoj mi stajati na muku :man_facepalming:
Ali nisam smeo propustiti forda, kad ga završim ipak je to američki V6…

1 Like

Ima i alfa V6 Busso legendarni motor

1 Like

7 Likes


Da l’ ima dovoljno prostora da ‘dišu’ konzole? Oko 10cm ima prostora do vrha polica od vrha konzole, pozadi ima podosta, levo i desno isto.

3 Likes

Za series s je po meni tjesno jer je ventilator na gore okrenut

2 Likes