Gaming slušalice: koje uzeti?

Nisam ih probao i ne mogu da ti kažem ništa o njima. Kažem ti, idi u neku prodavnicu i probaj ih i sam zaključi… Možda tebi ne legnu u opšte, a možda se oduševiš…

A meni baš obrnuto. Nebrojeno puta sam bio zahvalan 5.1 zvuku, jer sam tačno mogao da opredelim odakle dolazi protivnik.

Očigledno je sve stvar ukusa i navike.
Ostaje kao i uvek najpametniji predlog, probaj slušalice pre kupovine, jer jedino tako možeš znati da li ti odgovaraju ili ne. Sto ljudi - sto ćudi, koga god poslušao, može se desiti da pogrešiš, dok sam ne probaš, ispravan sud nećeš doneti.

Pa da moraću da testiram u prodavnici, samo se pitam koliko mogu da ih probam u prodavnici, verovatno samo mogu da vidim da li su mi udobne za zvuk je vec pitanje.

Nakačiš na telefon i proveriš kako radi…

Valjda imaju neku konzolu da probaš jbt…

Hahah realno cu morati tako, telefon mi nista ne znaci jer kad ih ubodem u onaj dongle verovatno ce sve zucati isto :joy:

Neće…

Velika razlika preko kontrolera i optičkog izlaza sa konzole.Preko kotrolera je rekao bi samo stereo a na optiku može i 7.1 bar meni tako zvuči.Uglavnom su skuplje bolje i tu nema priče

Ljudi,jel zna neko gde se u Novom Sadu mogu naći kvalitetne in-ear slušalice? Trebaju mi za telefon uglavnom,a ne za gaming,ali da ne otvaram sad novu temu.

Imaš u strazilovskoj ulici. Ne mogu da se setim imena radnje ali pored ozvučenja imaju i apple opremu. Oni imaju kvalitetne slušalice

1 Like

Hvala,skoknuću sutra :+1:

Ovo deluje kao jako dobra ponuda? :thinking:

Suuuuumnjivo. Ili prevara ili ponuda godine.

2 Likes

Samo novo, kad pomislim da se neko znojio u tim slušalicama pripadne mi muka :grin:
Meni sutra stiže Razer Kaira Pro.

1 Like

Jebem li ga te sluske su nove preko 200 eura, a pratio sam oglas krenuo je sa 100+ pa svaki dan spusta za 10 eura. Pripadne i meni muka ali orginalni set jastucica i gornje trake je tipa 30 eura sto opet deluje kao odlicna kupovina. Inace kontaktirao sam ga jer me je zuljalo sto na jednoj strani nedostaje plasticni poklopac ali kaze sve je kompletno.

Pa zar ti već nemaš neke dobre Sennheiser koliko se sećam?

Javi utiske kada stignu. :slightly_smiling_face:

Uzeo Steelseries 9x jednostavno ko zeli dobar zvuk na Xboxu a pritom da koristi discord,mjuzu ili da obavlja razgovore preko fona paralelno sa xboxom po meni jedina trenutno dobra ponuda.
Sa konzolom se kace bezicno kao kontroler a blutut koriste za sekundarnu konekciju.
Baterija je brutalna i traje 20h ili nekih 17-18h ako ste u duploj konekciji.
Udobnost je na max

9 Likes

Hoću naravno.

Sve ovo kažu i za Kaira pro sluške, ali videću sutra…