Gaming slušalice: koje uzeti?

I Xbox Wireless Headset radi isto to za dosta manje para. ALI verujem da Steelseries imaju dosta bolji zvuk. Za Razer nisam siguran, on ima nekako previše izrazen bass.

2 Likes

Ima aplikacija na konzoli za razer slušalice pa možeš malo da se igraš sa podešavanjima, a jbga kad ću ja u Srbiji dočekati da kupim te Xbox slušalice :grin:

1 Like

Gledao sam ih ali u poslednje vreme sve manje mi odgovaraju sluske koje idu direkt na glavu tj mislim na raf…Ova traka je dosta udobnija i sluske kao da lebde na glavi za razliku od Astro A50 koje koristim na Ps5.

Druga stvar je da na tim razer nemam mogucnos da koristim mikrofon paralelno na dva uredjaja tj jedan se mutira.

Sve u svemu ok su RAZERICE

1 Like

Imam nego bzv gledao :grin:

Stigle!

Slušalice su bomba!
Jednostavno su me oduvale.
Podesio sam zvuk u aplikaciji na boxu baš za Razer slušalice i sada kidaju, inače default zvuk je ok ali kada se usviraju, vau.
Meni su preudobne, možda neko sa većom glavom i ušima bi imao problema da ga malko stežu, meni savršeno leže.
Arctis su najudobnije koje sam probao, onda idu hyper x, pa ove.
Po specifikaciji baterija traje 15h sa uključenim RGB i čak 20h ako se isključi, što je sasvim ok.
Evo i review sa kojim se slažem 100%.

Ugly green :joy:

10 Likes

Kakav ti je zvuk u poredjenju sa Arctis, cini mi se da si kacio da i njih imas. Zanima me i da li si imao nekih diskonekcija, pominju to kao problem sa svim slucalicama bežičnim koje nemaju dongle, zbog nekih interferencija sa kontrolerom.

Razmisljam da ih uzmem jer je 7x izgleda nemoguće nabaviti, ovi iz Gamesa opet ispaljuju a oni su oficijalni uvoznik.

Jesu ovo neke fake Sony ili? Slabo se razumijem

Odličan je zvuk generalno, a u odnosu na Arctis 1 koje imam je da su glasnije i nekako ipak se oseti da su ove “skuplje”.
Nisam imao nikakve probleme sa diskonekcijom i sl.
Uradiš update slušalica na najnoviji fw pre upotrebe i to je to.
Jedino je njesra što ti za PC treba i dongle ako hoćeš da ih koristiš.

1 Like

Što misliš da su fake, jel si ih našao za 2 marke😁

Našao za cirka deset eura (15 sa bespatnom dostavom), ali vidim da ih ima po oglasima u GANI! :smiley:

1 Like

Ako ima u Gani onda se toga bolje mani.

:nerd_face:

5 Likes

HyperX CloudX Flight Wireless
RAZER Kaira for Xbox
STEELSERIES Arctis 1 Wireless for Xbox

U trci između ova tri modela, ko po vama izlazi kao pobednik?
Ubacio bih tu i ovaj novi headset od MS-a, ali ga malo gde ima na stanju…

1 Like

Au. Ja nemam ni jedne od ovih (jos) pa cu malo da spekulisem. :slightly_smiling_face:

  • Za HyperX nisam ni znao da postoje, mora da su dobre, vidim odlicne ocene, ako nista drugo sigurno su udobne… Razer ne volim jer imaju prejak bass, nije po mom ukusu, @lesa kakvi su ti utisci posle par nedelja? Steelseries isto nije po mom ukusu, mada verujem da su odlicne. Stvarno tezak izbor… Znam, mnogo sam pomogao… :rofl:
2 Likes

Ja imam hx cloud 2 žične, Arctis 1 isto žične i Razer kaira pro wireless…
Sve su veoma udobne(hyper možda i najudobnije) a što se zvuka tiče Arctis 1 su najtiše na max od svo troje, 100% je nekih 70% na Razeru i HXu…
Razer ima i aplikaciju na boxu u kojoj možeš do tančina sve da podesiš, ja nisam primetio prejak bas i na default podešavanju.
Ako već imaš neke dobre slušalice ne znam koliko će te bilo koje od ovih “oduševiti”, a opet nisu loš izbor koje god da uzmeš.
Možda bih prednost dao Razeru zbog aplikacije…

2 Likes

Ja imam hyperx cloud flight…odlicne,udobne,dobar zvuk,baterije oko 25h…mozda cak i vise

3 Likes

Mislim da je to oko zvuka baš “škakljivo” pitanje jer ne čujemo svi 100% isto niti nam se svidja isti zvuk, neko voli bas, neko visoke tonove, neko 7.1 dok se drugi kunu u stereo itd.

To je tacno…Sto se tice udobnosti odlicne su.Imao sam hyperx cloud Alpha koje su po meni jos udobnije ali su bile preslabe cak i na max volume

Da li neko ima, ili je koristio Razer Kraken X Mercury slušalice?

4 Likes

Danas ili sutra stižu, javljam utiske.

3 Likes