Gamescom 2014

Ocigledno nista od Quantum Breaka ovaj put. :slight_smile: Javite ovde kad budu objavili za te bundleove sto su najavili, da ne gledam bas sve. :slight_smile:

Auuu, novi Tomb Rider dolazi 2015 kao excluziva za Xbox One. Inace, upravo ide Quantum Break :slight_smile: I KIDA koliko je dobar… :smiley:

Quantum Break!

Zezas za TR? Tako su rekli? Ili ce kasnije i za ostale? Ja iskljucih na 2 min i sad vidim ovo…

Izgleda da je Tomb Raider samo za XBOX, jer nije pisalo exclusively first on Xbox One, nego samo exclusively on Xbox One.
Quantum Break pokidao! Sviđa mi se!

Quantum Break izgleda odlicno, a ovo za Tomb Raider mi se ne svidja nikako, ne volim kad “otimaju” igre kao ekskluzive, bolje bi bilo da ulazu u neki novi studio ili novi AAA IP.

Sent from my phone using Tapatalk

Tomb Raider je ekskluziva, tako su rekli :confused: Preveliko ******, ne mogu da verujem :frowning:
A Quantum Break nije ništa posebno, smorio me gameplay samo od gledanja.

Upravo ovo. Gadi mi se kad otimaju multiplatforme, neka naprave nešto svoje.

Meni QB izgleda tacno kao sto sam ocekivao, a imajuci u obzir da je to Remedy ne sumnjam da ce biti vrhunska igra.

A za grafiku je tesko naci zamerke…

Edit: FH2 izgleda sve bolje, a Rolls Royce in FM5 hehe, moram to probati :slight_smile:

Koliko sam shvatio biće xbox ekskluziva. Mada kako su krenuli da izdaju xbox ekskluzive za pc verovatno ćemo je igrati posle nekog vremena.

Ja ne znam sta bih sad rekao. Odavno nisam video ovako dzukacki potez. Tomb Raider ne postoji od juce, to je igra sa tradicijom od 18 godina. Kod normalnog bi coveka izazvalo divljenje potez da otkupe takvu ekskluzivu, ali meni je ovo, da ne pocnem da psujem, sebicluk. A najveci smrad u celoj prici je ispao Square Enix kako je ovo mogao da dopusti. Gde su one price kako nikad nece ubiti Laru jer je to “lik za sva vremena i za sve igrace svih generacija”? Prodali su se zestoko…

Ljudi, izbacuju prvo za XO jer bi u startu imao losu grafu hehehehee, bice i na ostalima al kasnije.

Pogledaj post iznad svog. Microsoft im je dao dovoljno para da novi Tomb Raider bude xbox ekskluziva.
Odvratno. Sad mi se stvarno ogadio microsoft, sve sam mogao njihovo da opravdam ali ovo je dno dna.
Mada i Square Enix je ispao smrad i više nego microsoft i kao alternativu spominju onu indie igru koju nazivaju tomb raider.

Our friends at Microsoft have always seen huge potential in Tomb Raider and have believed in our vision since our first unveil with them on their stage at E3 2011

Izvinjavam se na psovanju, ali ovo se kod mene u selu zove “JE*ANJE U ZDRAV MOZAK”. Kazite lepo dali su nam kintu jer smo i za prosli TR kukali kako nismo prodali kopija koliko smo hteli. Nemojte zameriti na recniku, mnogo me je iznervirala vest. Ovo je rukavica u lice svim vernim fanovima TR-a koji su ih vadili iz g. jos iz vremena Eidosa i Core Designea i njihovim promasajima od Chroniclesa i Angel of Darknessa. Mnogo sam se iznervirao. U ovoj bici zelje da odigram jednu takvu igru i revolta u vidu nekupovine ONE-a zbog ovakvih poteza, pobedice ovo drugo. Kraj.

Mogu i Boga da kupe exluzivno za XO, opet ne bih presao na njega. Ne nakon ovoga… Ovo je cisti idiotizam i totalno neracionalna odluka. Lara na Psx? TR prva 4 dijela? … Sad da MS igra glavnu ulogu u jednoj od ikona PS-? … Nek se nose, moj glas ni novac nece dobiti…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Oluka je da bude ekskluziva i tu nema menjanja za sada :smiley: Ali mi QB i dalje super, sigurno cu to pazariti i odigrati :smiley: Ako bude pricao kao i Alan Wake onda je sve oprosteno.

Al su me namucili neznam koju igru da kupim,i teraju me da odmah sad kupim konzolu umesto da sacekam godinu dana!

Da neces mozda onaj Advanced Warfare bundle sa golom konzolom bez Kinecta, gde dolazimo do racunice da igra i sticker na konzoli kostaju 100 evra!?!?

Sve u svemu, dobar show, najavljeni dobri bundle-ovi, svidja mi se kako QB izgleda. Jos jednom potvrdili moju zainteresovanost za Halo kolekciju. Kad se tu dodaju third party igre imace igara finih igara da se igra na jesen.

Kao sto rekoh, ne svidja mi se ovo za TR, ali jbg jos odavno se u ovoj industriji (kao i u svim ostalim) sve vrti oko para. Znam da se prvi deo nije prodavao kako treba, tako da je finansijska pomoc od MS-a mozda i omogucila ovaj drugi deo.
Sent from my phone using Tapatalk

Ta konzola je od 1TB, mislim na CoD, jel.

QB mi je bas predobar, ono sto sam i ocekivao od igre to sam danas i vidio. Sunset Overdrive mi nekako svakim prikazivanjem sve dosadnija postaje. Za TR je veliko izenenadjene. Iskreno svedno mi sto ce biti exc. i ako ne kupim xbox nece mi biti zao sto je necu igrati.

Nisam gledao celu prezentaciju jel gotovo vec?
Sta bi sa kinectom njega niko ne spominje ? Oh yeah kinect is dead :frowning: