Gamer 4 Life

To kapiram Akirise… Pelin je vrh, nemoj tako. Simex. Nasao sam jedan skriveni podrum pica, jedini u Bg gde moze da se kupi za 330 din litar. Kad radim traje mi litar i 3 dana. Kad ne radim, par sati. Point is, snalazicu se za igre, samo me konzola kolje…

Da imam nekog poznanika koji prodaje i da mu dam po 50 e na 4 mesecne rate, sutra bi ga uzeo. Al od mojih drugara niko nije gamer. Zena moze da uzme preko administrativne al u games-u, po ceni od… mnogo. I evo zato ovim putem apel- Ako neko prodaje konzolu i voljan je da je da na 4 rate, nek se javi. Dodje kod mene kuci, pojedemo, popijemo, vidi gde zivim, i nema prevare. Sad ce padawan reci “Ma vazi, krhka internet prijateljstva, prevara itd…”

Ja da sam varao ljude verovatno bi sada ziveo mnogo bolje ili mnogo gore. Ovako sigurno ne.

Sto se mene tice radije bih poslao Vitu nekome preko nije-prevara.ba nego dao hardver na rate u srbiji. Cuj, pelin za 330 dinara. Ustedeo bi do sada za 10 PS4. Ali tvoj zivot, ne osudjujemo, svako ima svoj otrov. Moj je coca cola. :frowning:

E coca cola je vec super stvar. Ja da se ne opustim tim pelinkovcem mozda bi sada bio na lekovima,u Lazi. Da,mogao sam da ustedim,a mogao sam i da kupim patike od 15k umesto od 2.5. Mogao sam da idem u kafane (to volim jako),mogao sam da se hranim bolje…a nisam. Nista nije potpuno crno ili belo.
Ja bi uvek dao na rate/cekanje nekom kome verujem. Kao sto sam i davao. Telefone,kompove… Odprilike 1/10 slucajeva bude problematican. Al to nije ucinilo da izgubim veru u ljude. Mada svi smo mi specificne jedinke sa svojim shvatanjima i razmisljanjima…A nikad ne znas kada i mali mis moze da ti spasi zivot. Update:
Ako nekom treba nesto preko administrativne zabrane (win win recimo) , da je do 200e, ja cu mu uzeti u zamenu za ps4 konzolu. Hvala.

(Ocekujem padawana da uzvikne “Prevara! Samo kes uzmi, gazi sirotinju! Internet!” )