Gamer 4 Life

Pa eno ga Nemesis… Znam jos neke koji su se bacili u te vode, jedan je pruzao podrsku Vucicu kada je ovaj dosao na vlast, jbg siguran je to izvor prihoda na jugu srbije i ne krivim ga, ali ga vec 2 godine verovatno blam da napise bilo sta na fejsu na tu temu, zbog sprdanja sa botovima i sendvicima. Drugi poznanik se kandodovao ispred “zelenih”.

A za kriminal jbg znam i takve, odrastao sam u zemunu sa “zemunskim klanom”, svi znamo kako se to zavrsilo, ortak iz kraja takodje dilovao nesto na sitno i eno ga vratio se iz zatvora, trazi posao.

Da je moj cale imao mentalni sklop kao ja, ja bi sada bio… ne znam… Moj patent bi bio touch screen, npr :grinning: Ili modularni telefon koji ispunjava specificne potrebe svakog pojedinca.

Cale je imao primenjene vestine, znao je SVE. Od 3 automobila raspala je pravio 1 dobar. Profi vozac, tenkista, razumeo se u sve… Ali mi je priredjivao scene tipa… Kevu tukao, zenio se 26 puta, napijao se ispred prodavnice, padao u nesvest… Uvek sam imao para vise od sve ostale dece zajedno, al to nije moglo da kompenzuje mir, spokoj, uslove za razvoj mog uma, ciji je potencijal bio ogroman. Onda je umro i ostavio me na vetrometini, samog, bez asistencije rodbine i prijatelja.

Ja sam imao potencijal za obrazovanje, to nisam ispunio, a ni njegove practic skills nisam stekao. Ostao sam na pola. A to je najgore. Kada ostanes na pola u picu, seksu, obrazovanju, ulicnoj tuci… nema gore.

Ili odustanes u startu i opredelis se za osemenjavanje krava, ili guras do kraja dok ne postignes tehnicki knockout. Ja sam na pola ostao i propao slavno.

Posto imam jak mentalni sklop, ostaje mi da primenjena znanja i iskustva prenesem na decu, i da ocistim trnje koje je vec posuto po njihovoj stazi…

Cale, imao si skills, nisi imao mental strenght. Kod mene je obrnuto, i to ce mojoj deci biti korisnije. Nego te pare koje si meni davao, i ostavio me nespremnog, sa levelom 1. Oprostite mi danas drugari gameri, stiglo me sve… (level 6)

Nisi ti kriv sta ti se izdesavalo u mladosti…ali ako si takav kakav sebe opisujes, bolji si roditelj nego 90% njih. Ljudi zanemaruju svoju decu…daju im pare, i misle da su najbolji roditelji…ne ide to bas tako…

Tako je, Marko. Ipak tvoje zivotno iskustvo i rad sa decom (16+) nisu zanemarljivi :wink:

Pa nije ni tvoje sjajno ako na kompliment uzvracas uvredom :slight_smile:

padawane, ne uzvracaj Marku post uvredom, ipak je on batica od integriteta. Ako je mlad ne znaci da je neiskusan. Nemoj tako, postuj svacije godine… :grinning:

Sredih gazdi da uzme pare sutra. Od drugara, sa minimalnom kamatom, ja dajem garanciju da ce da plati, cim naplati posao od telekoma. Tako da ce pare valjda da budu sutra i za mene, pa ce da padne konzola! Ps3 po ceni xboxone! Polovan ps4 230 evra! Fuuuuuuuck!

Ova tema se treba preimenovat u:

“Kronike padawan-a: Pleja se opet napio Vol. 2”

:stuck_out_tongue:

1 Like

Tako za mene… lepo od tebe, batice…

Volimo te pleja!

nohomo

Nema hashtaga…ne vazi se

1 Like

Probaj stavit hashtag pa vidi na šta će ličit hahahahahahaha

Probaj da ispregovaras polovan PS4 (ne trebaju ti nikakva dodatna oprema i igre) za 200e, a zenu i decu oteraj ako budu prigovarali. Imas i ti dusu, valjda. A imajuci u vidu da jos gulis PS2, ovaj ce ti trajati 20 godina. To je 10e godisnje ili 0,8e mesecno ili 3,5 dinara na dan. Sto je 1/10 cene hleba na dan. A nama gamerima igre trebaju kao hleb, ako ne i vise!

Tako je padawane. Ma meni samo treba alkohol i igre, kriska hleba mi je dovoljna na dan. Dogovor naravno nije pao, nisu se dogovorili oko kamate. Drugaru malo 500e provizije, na 3 meseca. Al su ljudi prokleti u p.m…
Sada se opet ceka. A u p.m…

Izbaci alkohol, cigare, i ostale pi*darije :wink:

Jbg, nisam pusac, ne koristim droge, ni travu cak. Ne pijem kafu. Ne kockam, ne igram ni kladionicu. Ako izbacim i alkohol malo od zivota mi ostaje :grinning:

Ostaje ti PS4 :slight_smile:

Videcemo, videcemo…

Dodji danas molim te, ima neka reklamacija kod Cvetka, spremio sam i neke pare. Nesto danas pa ce biti jos ovih dana.

Ae da vidimo i to. Bice valjda bar za ps4 :slight_smile: Jao kad padne konzola, najebacete od mojih postova :slight_smile: Zanima me jedna stvar… Recimo Horizon igrate vas 4, 5 starih clanova ovde. Poverenje ne bi smelo da bude issue izmedju vas (uskoro i nas :grinning: ) , i s’tim u vezi… Da li “delite” igru ili je svako za sebe kupio full verziju? Ili radite share na razmena igara ?

Najebacemo vise od ovakvih postova ako ne kupis PS4, veruj nam. :smiley:

Uglavnom svi rade share na razmeni. Kupis, predjes, prodas… kupis, predjes, prodas… kupis, predjes, prodas… you begin to see the pattern here. :smiley:

Inace nemam ja poverenja ni u koga, a naaaaaajvise od svega volim pare na racunu, cak vise i od samih igara, sramota me da priznam, a svakako mnogo vise od krhkih online virtuelnih prijateljstava. :smiley:

Ja bi ovde imao puno poverenje u padawana,akirisa,ninju,jahalanga,daemona,marka gts,ikarana,lordisha…i jos neke. Cisto sumnjam da postoji sansa da bi me bilo ko od tih ljudi sjebao. I ja sam dozivljavao neke online neprijatnosti,al to je bilo iskljucivo od ljudi sa kojima sam tada prvi put stupio u konakt.

1 Like

Ja iznajmio na razmeni za 1000 dinara mesec dana. Ako si kadra da je obrnes za 10 dana izaci ce te 500 kinti, manje nego taj psihodelicni pelindzer sto pijes :smiley:

1 Like