Freestyle Dash 3.0

Izasao FREESTYLE DASH 3.0 :smiley:

od glavnih novina

COVERFLOW - ono sto smo videli jos u rxe preview
KINECT integracija kroz ceo FSD

ja upravo instaliram pa vise novosti kasnije… evo changeloga

TeamFSD Once again brings your XBOX 360 to the next level.

I am honoured to present to you Freestyle 3. A seamless combination of existing FSD code with Future RxE Code.
Now before i hear the screams and woes. RxE is being worked on, but due to technical and staffing limitations
it is taking much longer than anticipated.

This release will bring to you some of the major improvements researched for RXE and allow you to use them today.
There is of course Coverflow as well as an enhaced HTTP service (fixes the chrome connection bug).
Also we are bringing indie support (with dashlaunch) to your gamelist.
And of course , how could i forget, Kinect integration throughout the entire dash. Both voice and gesture based controls.

PLEASE READ THE README.
it explains the kinect gestures and informs you of requirements for how to make it all work.

** NOTE ** if you install this over your existing FSD it will DELETE YOUR DATABASE.
NEW INSTALL ONLY!
you have been warned.

With pleasure, TeamFSD.

https://youtu.be/xy6BqXDOMcE

nesto o brow****?

Jel može sa neta direktno na Xbox 360 da se instalira kao updata ?

** NOTE ** if you install this over your existing FSD it will DELETE YOUR DATABASE.
NEW INSTALL ONLY!
you have been warned.

Jel ovo final verzija?

naravno da ne kao i do sada svaka je neki REV… uvek nadogradjuju, ljudi testirajte probajte, pa vidite, otkud znam kakav je jos uvek se majem da mi poskida covere pa da vidim kako i sta… 3.5 GB mi je baza pa dok poskida sa neta sad sve hehehhe

Fino izgleda, ali ne verujem da cu ikada instalirati posto mi je interni hard disk prepunjen… A i ne vidim neka dramaticna poboljsanja osim vizuelnih.

hehe da ja budem siguran
sta spada u database
coveri,update
jel ostaju igre i sejvovi
ili ide sve

Javite samo ljudi kako je odrađen sa tehničke strane jeli bagovit ko onaj prošli ili je sad mnogo bolje .

coveri spadaju u database i title updates koje skdias kroz fsd cini mi se da nestaju, neee upravo gledam NESTAJU, to ces morati naknadno da skidas

sto se tice bugova, pa uvek ce ih biti ovo nikad nije FINAL tako da iskulirajte sa time i samo mirno…

inace kao sto pise za instalaciju, mora od NULE, pa sve podesavas kao prvi put eto toliko

edit:

evo nasao sam BUG, iako nije ukljuceno da skida custom covere, covere koje je poskida su custom, ne svi ali vecina breeeeeeee… me no like

edit 2:

opet vezano za covere, ako se ukljuci COVERFLOW onda skida custom covere jer verovatno vuce vecu rezoluciju ne odgovaraju oni koji su default i koji idu kada je ukljucen FSDFLOW koji ima po defaultu i ako se to ukljuci onda su coveri oni fabricki tj originalni coveri, a u ovom novom modu prikaza baze igara vuce custom covere… glupo

Ako je verovati trackerima, ovo je jos uvek Beta verzija:

FSD 3.0 BETA (FreeStyleDash 3.0b)

svaki FSD do sada je BETA, oni su uvek u beta stazi, to je normalno hehehe

ovo sada je FSD 3 rev 58

prethodni ti je bio 2.2 rev 1072 pre njega 2.2 rev 725 i tako u krug… nikad to final nece biti

Au sto dobro izgledaju ovi cover-i!

@studiovpc

Obavezno javi, kada ga istestiras potpuno, da li da da ga stavljamo na RGH ili ne. :wink:

pa evo ovako od prilike sta sam uvideo na brzinu

coveri kao sto rekoh u coverflow skida custom kada je bilo kako drugo podeseno onda su originalni coveri
kinect - pokreti rade ali ja ne kontam kako nece da selektuje nesto, to jos nisam lepo ni video
kinect voice - nema sve komande vec samo one iz liste koje su na video-u, tipa open tray nema?!?!?! zasto?

u coverflow-u dok sam na igri i kliknem refresh artwork fsd frizuje na 10ak sekundi pa tek onda krene download

drugo za sada nista vise, ostalo cu istestirati sutra

ako hocete stavite ga nista on ne menja funkcije, radi sve normalno sem ovog sto sam naveo, igranje radi ok, tj normalno pokrece igru i slicno, TU rade skida normalno… videcu jos sutra pa javljam

Inace mi smo ocekivali bugove ali je malo brze @studiovpc okacio vest da vas iznenadi, ja sam probao i radi lepo, sem tih bugova vidljivih pitanje je sta je sa fatal crash u FSD on je cest u igrama da li je resen, hm…

Videcemo sutra opusteno testiranje uz kaficu, hehe

fatal crash ja sam iskusio samo jednom i problem je u cache-u samo treba da se ocisti iz glavnog dasha i to nisam iskusio na slimu nego na prethodnom phatu, a i generalno nakupi se bre sve i svasta, pa evo meni je sad FSD 3.5 GB, a sta imam samo 99 igre ukupno hehehe i jos 50 xbla, i normalno fsd kad povuce omote i tu-ove i ostale stvari nagomila mi 3.5 gb… ali nesmetano radi sve, javicu sutra jos nesto ako stignem da testiram posto treba prvo da istestiram da li mi sekira lepo sece drva :stuck_out_tongue:

I znaci ako odradim update, samo ce mi obrisati TU i covere? Ovo ostalo sve ostaje, pretpostavljam nema nikakve veze sa profilom, i sejvovima i tako to? Jer mi je bolje da odradim automatski update, posle ce brzo da mi skine title update, nije nikakav problem to, ionako sam razmisljao malo da refreshujem tu databazu.

profili i saveovi nemaju veze sa fsd-om, slobodno odradi update ako ti nudi iz udpate-a ako ne onda ubaci manuelno, kao sto sam vec napisao pobrisace tu-e i covere a moraces i putanje da podesis opet i jos neke opcije ako treba tj kako tebi godi

Kakvi su utisci do danas? Jel ima nekih vecih problema koji nerviraju? Daj neki review ako te ne mrzi, sa nekim slikama.

ajde veceras tj popodne cu to da odradim oko 18-19h napravicu sa slikama cisto da vidite sta i kako nije frka nista, bolje da neko od nas odradi kako valja nego tamo neki klinjos sa stranog foruma koji samo kaze YYYEEEEYYY YOU ROCK BLA BLA a nista ni testira ni ne zna kako ide, a gledam tamo forum samo takvi komentari, ja sam dosao napisao hvala vama na trudu ali evo bagova koji su pa vidite resite hehehhe