Freestyle Dash 3.0 rev 775 - najnovija verzija, pozeljan update

aLx je vec javio da je izasao novi FSD u LINK temi ali ajde da objavimo i vest zvanicno kao i link za skidanje

za sada jedino dostupan ONLINE kao UPDATE (potrebno je u settings ukljuciti ENABLE UPDATES i ENABLE BETA UPDATES) i na sledecem paljenju FSD-a docekace vas obavestenje za update…

evo sta donosi

**** Freestlye 3 Beta Rev 775 - Released August 13th, 2013 ****
**** Thanks go out to our dedicated beta testers ****
**** and the community! ****

-= F3 =-
[ Added ] Brand New TU Download System
[ Fixed ] Weather updated to use new API
[ Fixed ] Weather caches info for 1 hour on each boot.

-= Plugin=-
[ Added ] webUI - signed in profiles
[ Added ] webUI - achievements
[ Added ] webUI - delete screencaptures
[ Added ] webUI - notes indicator on screencapture list
[ Fixed ] webUI - delete note
[ Added ] webUI - pause title (suspend threads) [expirimental]
[ Added ] webUI - hotkey ‘P’ for pause title [threads]
[ Added ] webUI - hotkey ‘R’ for resume title [threads]
[ Added ] webUI - ‘back to launcher’ button

**** Enjoy! ****

-= Plugin =-
We added the ability to “Pause” a game (freeze all active threads) From webUI (this is experimental).
We also added profile information and acheivements to webUI.
HUD got a nice new Info Bar on the bottom with game information.

-= F3 =-
So the TU System. You can now download TUs for multiple games simultaneously and you can pick and choose which TUs to download from each game. Each download gets its own progress bar so its easy to track.

Weather. Updated to use the new API and new APi Keys. Also updated so it only gets the information 1 / hour / reboot. So it won’t spam your API key.
-= Update Info =-
Doing a phased implementation to control server traffic.
Hope you enjoy.

Zvanicni link za skidanje okacicemo cim izbace kao standalone instalaciju, za sada je dostupan samo kao online update, ili proveravajte povremeno zvanicnu FSD stranicu F3 Rev 775 - Scene News - RealModScene

evo sta sam ja zapazio

nenormalno veliko opterecenje CPU-a dok je u FSD, za cas nabije temperaturu do te mere da mora da pali kuler na jace, upalim neku igru brzina kulera pada… dakle srede 1-2 bug-a i vecito dodaju 5 nova

Dok sam u FSD-u temp mi je za 0,5 stepeni manja nego ona na koju pali kuler, kad uđem u igru smanjuje se za 2 stepena. Nisu toliko novi na sceni, valjda znaju šta ne valja…

do sada nikada nisu resili sve bugove, vecito se resi 1 ili 2 a uvek se nadje nekoliko novih, uvek… ovo sa opterecenjem CPU-a je nedopustivo

LINK ZA DOWNLOAD: http://www.realmodscene.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=648

I kratak klip:

Pozdrav ljudi, ako odradim update iz FSD-a online, da li treba posle sve opet da se podesava, ili ostaju podesavanja?

Ostaju, slobodno updateuj. Čak i teme sa 735 rade.

samo da javim da LINK sljaka bez greske, sa novim update-om :))))) idemoooo

Ovo je samo delimicno tacno. Teme kao teme rade, ali nove opcije i funkcije ne rade.

ma koga briga za teme :slight_smile: na njoj smo najmanje vremena :slight_smile:

Uvek jedan problem rese a 3-5 naprave.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Nadjoh mali bug, kada premestate sa eksternog na interni HDD igra je prekopirana, a ne premestena tj. kopija ostaje na eksternom HDD-u.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

kod mene to radi normalno MOVE i COPY rade bas ono sto treba da rade…

Da li se isplati prelaziti na novu verziju, imam sam 735?

samo ako koristis link, ovako nema potrebe uopste, cak sta vise, 2.2 je bio keva za sve ove nove… samo je lep ovaj fancy prikaz igara, resto je tipicno opterecenje CPU/GPU-a za ban badava, u idle je opterecen vise nego da igras neku igru, pokrenem igru konzola obara temperature… pa to bre nije normalno :smiley:

I to za 2-3 stepena, a da ne pričamo ako se izađe u MS dash, box počinje da hladi celu sobu :smiley: ‘‘If it ain’t broke, don’t fix it’’, jedino ako ti se sviđa nešto iz changeloga ili zbog linka skini, mada nisu ništa posebno ni menjali.

nije poenta u stepenima, fora je sto FSD sada ima LOAD na CPU od 100% ili bar u granicama 80+ a to nije normalno, realno treba da bude 10%-30% u zavisnosti od toga da li se leti kroz meni sa igrama ili ne, dosta coverflow opterecuje GPU + CPU

Pa razumem da više radi, ne bi za džabe dizao tolike temperature i palio ventilatore. Ali da coverflow toliko opterećuje… baš ih mrzelo da rade.

inace coverflow ima jos nekoliko moda rada sem ovih 3 fabrickih, moze da prikazuje igre na jos 15-ak nacina, imas to u custom skinovima, e da vidis tek onda koliko se opterecuje sa nekim nacinom prikaza… jer da bi to terao GPU mora da se optereti zesce i bas se vidi seckanje, da nije to fluidno, nisu dzaba ostavili samo ova tri nacina prikaza… iskreno MultiMan na PS3 mi je zakon :smiley:

Iskreno, mi možemo igre da pokrećemo preko xexmenu-a :smiley: Znam da ima mnogo načina prikazivanja, prvo u settings pa posle što se menja dok razgledaš igre. A za custom skinove da ne razmišljam, posebno oni što uopšte ne liče na fsd :smiley: Nisam ja imao ps3 u vreme multimana, zadnje sam bio na gaia i to vrlo kratko čini mi se, sećam se da se igra prebacivala pa se instalirao neki .apk ili nešto da se pojavi igra ili kako beše… no nebitno, pričam o ps3 a patka pita o fsd :smiley: