Freestyle Dash 3.0 rev 775 - najnovija verzija, pozeljan update

postavio sam ja temu koji nacin pokreteanja/prikaza igara vam bolje lezi

fsd je nekako najpopularniji od JTAG dana jos, XexMenu je odlicno resenje, nije zahtevan… realno meni je najbolje da je default dash ali da ima omote bar od igara, ali nema, treba LIVE da bi povukao slike… kada bi nesto odradili sa DashLaunch-om da moze da se skidaju slike u MS dash apsolutno vise ne bih koristio FSD vec sve po difoltu, nema sladje, mozda povremeno XexMenu samo dok prebacim nesto, ali u tom slucaju mora svaka igra u GOD format pa u Content folder onako kako je izamisljeno, pitaj me da li bi bilo nekih problema onda :smiley:

Pozdrav svima!
Evo nakon dugih godina da se i ja prikačim na internet zbog Link igranja.
E sada jedno pitanje a to je FSD3 tj. na koji način ga podignuti sa 2.2 Rev635 na ovaj zadnji?
Vidio sam razne odgovore ali sam se izgubio u njima pa me zanima mogu li najjednostavnije kao update direktno sa interneta?
Imam interni disk od 250GB, kinekt, dashboard 2.0.16203.0

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3551-ubacivanje-xexmenu-1-1-i-freestyledash-3-azurirano.html

OK ali ja već imam instaliran Freestyle na hdd1 a također i XeXMenu u apps na hdd1. Jeli to znači da mogu samo kopirati TeamFSD.Freestyle3.0.775 tj. foldere i fileove iz F3Rev775 u folder Freestyle ( media, plugins, skins, … ) u isti folder na hdd1 te onda pokrenuti default.xex.
Na početku je studio.vpc rekao da se može raditi update kad se spoji na internet pa me zanima jeli to ok.

Moze aktiviraj beta updates u opcijama i dobices da radis update ako ga ima :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Update na FSD3.0.775 prošao! Napravljeno sa XEXMenu preko cd-a. Kopirao stari FSD na usb disk, obrisao ga a onda sa usb diska kopirao novi na isto prethodno mjesto. Na isti način rađeno i sa Dashlaunch.
Sad se bacam na router siemens sx763 koji mi je u prvom pokušaju blokirao ali ga je reset vratio u život.

Pozdrav svima nov sam u svemu ovome. Imam jedno pitanje u veci nove verzije. Da li mogu da update-ujem preko konzole. skavi put kad upalim pokazuje mi da postoji novi update. Trenutno sam na dash version 3.0 rev58.

Unapred hvala. i izvinite ako sam pogresio temu

Mozes. Dok si u FSD-u idi u settings, general settings i tu je update. Evo kako to izgleda:

Hvala za ovo aLx, nisam znao da se moze tako, a ne bi bas jos uvek rucno da radim takve zahvate. Sutra radim update. :slight_smile:

kolko sam skontao ako hocu coverart, trebam konzolu na net da povezem? Zar necuban dobiti tako ?

Ako ne ides na live neces

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako u launch.ini imas liveblock=true onda nema brige. Slobodno povezi fsd na net i skini omotnice.

stoji. btw namestio sam iz 100 puta da dize sa hdd FSD :slight_smile: . Sada radim avatar/kinect update.

Opusteno, samo da se naviknes gde se sta nalazi i posle je sve laganica :slight_smile:




ovaj skin sto sam nasao prava bombonica :slight_smile:

Upravo pokusao da uradim update na 775 (isti nacin kao na video koji je aLx postavio), medjutim fsd ne vidi update, a net mi radi jer sam malopre skidao title update za AC Revelations. Ima neko neki savet?

stikliras ENABLE BETA UDPATES

pa pokrenes FSD ponovo

pa onda ima

Uradio, zato mi i nije jasno zasto nece, znaci ni notifikaciju ne izbaci, a kamoli u update meniju. Bas cudno.

EDIT: Proradilo odjednom, bag neki izgleda.

resetuj ako ne prikaze update samo pritisni Y mislim da je to dugme i pocece ima nekih problema sa refresh-om