Forza Motorsport 3 Ultimate Collection

Do kraja oktobra izlazi Ultimate Collection izdanje najpopularnije Xbox simulacije vožnje.
Izdanje će sadržati, koliko vidim, sve car i track packove izdate do sada (osim VIP car packa) plus još nekoliko bonus kolica.
Nadajmo se samo da izdanje neće biti DLC only, tj. da će biti disc.

info:
Forza Motorsport 3 Ultimate Collection | Forza Motorsport

uhh…Ovo mi se svida nadam se da ce bit u obliku diska :smiley:

Male su sanse da bude na disku,jer svi sad teze tome da ti imas kod kojim potvrdjujes ‘‘kupovinu’’. Naravno i meni bi se vise svidelo da je na disku,ali sta je, tu je :slight_smile:

ma sacekajte jos par dana,i kupite/skinite GT5,ako imate ps3,ako ne,onda forza :slight_smile:

Posto znam po snimku i primecujem da je Forza 3 bolja od PGR4…Zanima me koliko je bolja???

Kako da ti kažem… Forza 3 je ‘‘više odraslija’’ igra od PGR 4, a i realnija. PGR4, kada se sudariš sa nekim, dosta je nerealno, a u Forzi 3, 'em bolja grafika, 'em bolji raspored trka što liči na pravu karijeru, 'em… ne mogu ničega da se setim, odavno sam igrao :smiley:
Da skratim, preporuka ide Forzi!

Ovaj Ultimate Edition će dobiti kod da se DL-uju svi dodaci.
Svi prelaze na digital download, kao što uz Borderlands GOTY dobiješ 4 koda za 4 DLC-a.

Forza jeste kvalitetnija igra u tom pogledu kad obratis paznju na broj kola,staza itd… Ali PGR je daleko daleko zabavniji,a i ne bih se slozio da je bolja grafika. Ne mogu da se porede po grafici jer PGR ima grafiku grada, i to najbolju koju sam ikad video,a Forza ima one PRELEPE pejzaze,isto, najbolji koji sam ikad video,tako da… Obe igre zabavne na svoj nacin,obe imaju bruka grafiku. Samo nek presudi da li vise volis arkade ili simulacije…

PGR 4 je super igra, samo me nervira to što nema oštećenja, da ima, bila bi to druga priča, bar za mene.

Takodje,PGR 4 je odlicna igra,ali nema ostecenja,malo kola(bar za moj ukus),ostalo mi se svidja,posebno kudosi.A i neumesno je porediti PGR4,koji je bio konkurent Forza2 sa Forzom3.

AHAHAHAH ok razumeo sam. :slight_smile:

Kad smo vec kod toga, koji racing game … - Zasto niko ne spominje NFS Shift ?

Zato sto je shit :confused:
Ja volim midnightclub : La

Pa NFS Shift nije u tom rangu igara kao sto su PGR i FORZA. Moze se reci da je dobra ili losa igra,ali svakako su dve pomenute,igre koje ce obeleziti (delom) xbox360…

PGR4 i Forza 3 su ostali upamćeni i još se uveliko igraju, dok je NFS Shift prolazna roba.
Kao Alan Wake nešto, niko ga više ne spominje.

hmmm hmmm hmmm lepo bi bilo da ovo bude na disku pa da se slatko naigram… no kako vidim na onom linku, the stig garage collection ce biti kao DLC, a za ovo ostalo se ne pominje ni da se skida ni da ce biti na disku… cekamo da izadje pa cemo videti…

Alan Wake nije trka :smiley:

Samo ti zezaj. Mislim na to da su neke igre savršene kada izađu, a posle mesec dana niko ih više ne spominje.

Najavili su NFS Shift 2…

Jel ima negde da se nadje ovo?Rekose izlazi krajem oktobra?