Forza Motorsport 3 Ultimate Collection

Iako dl-uješ dobićeš samo običnu forzu, zato što su izgleda svi dodaci samo kod koji dobiješ uz disk.

Jel ovo sigurno? kad se skine ultimate collection nista novo samo stara forza a dodatna kola i trake samo preko kodova??

ljudi evo ovako da vam razjasnim misteriju, ja sam “kupio” ovu novu ULTIMATE COLLECTION forzu, i naravno SVE RADI, sem onog STIG CAR PACK-a koji je kao DLC, ovi ostali rade normalno, ima dosta novih auta i staza, znaci pravac u kupovinu :wink:

odlicno,hvala na infu :slight_smile:

Odlicna informacija! Zgodno je znati ovo… Pravac prodavnica :slight_smile:

heheh da da samo treba naci dobru prodavnicu, ja sam se vala namucio dok sam izvalio iza kog coska je :stuck_out_tongue:

Jel mora i dvd1 da se reze ili je isti ko u staroj forzi, i kako se instalira. Jel mora da se izbrise stara forza da bi se ova instalirala ili?

mora i prvi ima nekih problema sa starim pa nece da radi kako treba, znaci skidaj i prvi i drugi

Znaci mora uninstall stare forze? Dammn, prokletinja.

radi savegame od stare forze, samo smakni sa hdd-a igru nemoj save-ove

Komjuniti popizdeo zbog ovog ultimejt edisna, zato sto ne mogu da skinu dodatke nego moraju ponovo da kupuju celu igru, a vec su iskesirali za forzu3 lepe. Zvuci kao fail, pogotovu u iscekivanju konacnog objavljivanja GT5 i rastuce zajednice za F12010, oni izbacuju podrsku za kinect koji Forzu jos vise udaljava od realne simulacije i nerviraju igrace.

@padawan
Zanimljiv pogled na stvari… Malo cudno,dobro si ti to primetio…:hm
Nama vise odgovara ovako,ali ne smeju oni zbog ljudi od kojih ne zaradjuju da se menjaju i to… cudno…:hm

To stoji da su trebali da nekako srede jeftinije ovima koji imaju sve dlc-ove, no kako kinect moze da nacini od forze nesimulaciju. Mislim, ako je igra sada vec simulacija kako se dodavanjemm samo jos jedne opcije ona moze pretvoriti u nesimulaciju. I dalje ce biti isto za onoga ko igra na volanu/dzojstiku, ili se planira nekakva znacajnija promena?

meni ja exstra voznja grid mada je stara

Jel radi ova forza na starom dashu i LT fw?

Stara radi, a radi i ovo novo pakovanje jer nema AP2.5…

o hvala na odgovoru…
jos da nadjem gde da kupim igricu jer svi kazu da je prodavnica iza coska ali ja nikako da je nadjem:)

Kad ovo zvanicno izlazi?

pa izaslo skoro zvanicno valjda, ali u mnogo malim kolicinama…

Evo i ja sam konacno skinuo ovu ultimate verziju ali ima ss1 i kaze da je verification failed,jel ima negdje ss2 ili nesto drugo,jel igrate vi ovu verziju online?