Forza Horizon trailer

Bice super sigurno kao i svaka forza koja je do sada izasla.

Jedno je sigurno biće bolja od novog NFS 100 %.

Jedno je sigurno biće bolja od novog NFS 100 %.

Slazem se u potpunosti. Forze mi nikad dosta, jednostavno, momci iz Turn 10-a su najbolji u poslu.

oce sigurno

Mislim da ne da nisu u istoj kategoriji, nego nisu u istoj galaksiji NFS i Forza. Ne znam otkud poredjenje.

Brate ovo ti je Forza Horizon ( arkadna verzija ) a ne klasična Forza koja je simulacija.
Otuda poređenje sa NFS a može i sa TDU 2.

Znam sta je, i i dalje ostajem pri tome sto sam rekao. A arkada je samo iz razloga sto se vozi sada na ulici sa drugim ucesnicima u saobracaju, a ne na stazi kao u obicnoj forzi. Simulacija voznje je isto koliko i forza 4. Nema nikakvih dodirnih tacaka osim sto je voznja sa NFS-om, koji je obicna zayebancija, a ne voznja.

Ne nego je arkada jer je arkadno upravljanje i arkadni pristup igre, jednostavno više nije pokušaj simulacije, igra je kao NFS što su i sami developeri rekli.

Igra nema NIKAKVIH dodirnih tačaka sa Forza Motorsport 4 sem to što ima Forza u imenu.

I ne pravi igru isti developeri (Turn 10) nego Playground Games koji su poznati po… pa ni po čemu.

Drugi pravac serijala, Spin-Off, nazovi kako god hoćeš. Pogledaj NEKI Developers diary ili pročitaj par informacija o igri pre nego što tvrdiš nešto i ulaziš u raspravu.

U mnogim temama,postovima,ne mogu a da ne naletim na Wahada kako ujeda nekoga,daj covece opusti se,nemamo svi ista misljenje,plus ovde nas ima svakakvih godista,ne gledamo i ne vidimo svi stvari na isti nacin…

Jedno je kada neko gleda nešto kako mu se sviđa a drugo su činjenice za neku igru :slight_smile:

Ne znam što ljudi lupaju i pametuju kada ima lepo info o svemu, možda tvrde da je tako jer bi to želeli, ali ponovo ne vidim poentu trpanja toga u diskusiji o igri.

Potpuno se slazem s wahadom ako vam se ne svidja igra onda nemojte da ju pljujete jer ovo nije tema onda za vas vec za one koji su fanovi dobrih racing igara.
P.S Da Wahad nekada malo planes pre naglo na nekoga.Nemoj zbog ovoga sad i na mene :lol:

Meh… :slight_smile:

HAHA Ova igra ce definitivno pomesti NFS ali nemojte sad misliti da mi se nesvidja NFS nego samo kazem da je forza u svakom pogledu bolja i kvalitetnija igra jer ce biti pracena od strane Turn 10 koji ce paziti sta se desava s igrom nesto slicno kao sto radi i EPIC s novim GEOW

Prvo, ako tako gledas onda spada u grupu sa split/second, sa burtout, jer ni to nisu simulacije. A obe igre su kao ovaj novi nfs, gde autom otkidas bandere, prolazis kroz zidove, letis 200m u vazduhu i slicno. A Horizon nije ni slican tome.

A sto se tice dodirnih tacaka sa Forzom 4…mogu da stavim desnu ruku u vatru da kada bi stavili scenografiju iz Forze 4 u Horizon, znaci da umesto ovih krajolika bude npr. staza Imole, da ne bi primetio razliku, jer je upravljanje iz automobila POTPUNO isto, ista fizika, nema razlike. Ali evo sta kazu neki koji se razumeju vise od mene:

“http:InsideSimRacing - Sim Racing News presents our first look at Forza Horizon. Coming off of Forza Motorsport 4 Turn 10 has developed a spin off variation of their title. Forza Horizon is being developed by Playground Games utilizing the same physics and graphics of Forza Motorsports, but with a playground attitude built in. Open world driving, multiple terrain types, day to night transitions are just some of the new elements being added to what we know from Forza.”

Kao sto rekoh, potpuno ista voznja, predstavljena u drugoj scenografiji. Ne kazem da je to lose, obozavam i Forzu 4 pa cu sigurno obozavati i Horizon, ali govorim ono sto je ocigledno.

Ok, ajde pustću ti sutra 3 linka sa PAX-a i E3-a gde kažu “arcade driving with phisycs from FM4”.

Stvarno me mrzi sada :slight_smile:

A na kraju krajeva, živi bili pa videli :wink:

A btw, Split Second i Burnout imaju svoj serijal… Action Driivng Game, i tu retko koja igra može da se ubraja pored te 2 koje si naveo :slight_smile:

Pa pazi, ja se u potpunosti slazem da je voznja arkada, nisam nijednom ni rekao da nije. Ali kazem da nikako ne ide u kos sa pojedinim igrama, jer jednostavno nema nista zajednicko sa njima osim sto se zovu arkade.

Bice odlicna igra to ne sumnjam,ispekli su zanat samo tako…

Ljudi evo novog dev diary-a koji je zbilj fascinantan diary je ovdje a na vama je da uzivate

Igra izgleda vrhunski! Stvarno im svaka cast za posvecenost i predanost. :da:

Definitivno ce bit bolja od znate vec koga jer nakon prilozenog videa se vidi koliko se ovi momci trude i koliko se njih trud isplacuje ja po ovom traileru vidim da ce ovo biti jedna graficki najimpresivnija igra pa vidis onu nocnu voznju pa one fotke a sve je to u nekoj alpha fazi a zvuk ce biti ono vrh pa vidis na koji nacin hvataju zvuk a najzesce mi je bilo u traileru kad sam vidio onog tipa na stazi kak oslikava rubnik ono najsitniji detalj on ga slika tako da ce biti fenomenalno iskoristena ona opcija in-game slikanja