Forza Horizon trailer

hey girls, hey boys, evo iznenadjenja :slight_smile:

here we go

Jeli ovo Forza u NFS fazonu ili sam se ja istripovo ?

Sta god da je mene zanima :slight_smile:

Nesto informacija o novoj forza-i. Pravi je tim koji jos uvek nije izdao ni jednu igru :slight_smile: E sad ipak nije to neiskusan tim jer se sastoji od ljudi koji su radili u codemastersu na f1 serijalu,zatim iz Black Rock studija koji su zasluzni za split/second i Bizarre Creations koji je zasluzan za Blur. Tako gledajuci ima potencijala ovaj novi tim. Moje misljenje da ce biti vise arcadno i u nfs fazonu ali ko zna videcemo kad dobijemo jos informacija

Po mom misljenju ova igra lici na NFS PRO STREET.

Meni izgleda da ce biti moguc tuning auta, plaže, žene, muzika… ima li išta bolje od toga svega?

Hmm, veliko iznenadjenje, ali ja bas zbog Forze(3 i 4) i ne mogu da zamislim sebe da igram neku arkadu. Ne bi me cudilo da ovo izadje i za PS3 i za PC. A tjuninga bato imas i u pravoj forzi.

Da i meni se nesto javlja da ce ovo izaci za sve aktuelne sisteme ipak sve ide ka tome da na xbox-u ostane samo halo kao exkluziva ali dobro forzu obozavam i ne bi mi smetala i jedna arkada u serijalu da se i malo opustim

Forza 4 Developer Interview: Forza Horizon And The Return Of The Porsche! - G4tv.com

Evo malo zanimljivosti za novu Forzu i za ljubitelje Porche-a jer, koliko sam ja upućen, nisu bili ni u jednoj igri nakon NFS Porche Unleashed :slight_smile:

znaci konacno su im dozvolili, ajde i to da vidimo konacno :slight_smile:

Verovatno će svaki Porche auto biti neuništiv niti će se grebati :slight_smile: ali jedva čekam da vidim šta kako itd itd…

Porsche Unleashed je izasao oko 2000-te, a Forza 3 iz 2009. je imala Porsche, tako da… :slight_smile:
Ali bice lepo videti ih u novoj forzi.

Hm, nisam imao predstavu, nisam igrao Forza 3 jer nisam imao box tada, niti sam bio upućen šta ima :confused:

A NFS je bio pre 12 god :open_mouth: damn, al’ vreme leti. Hvala na infou u svakom slučaju :slight_smile:

http://www.gametrailers.com/video/e3-2012-forza-horizon/731003

Dobro izgleda…

[video]http://www.gametrailers.com/videos/gklryd/forza-horizon-first-take[/video]

Bice bruka dobra, osecam!!

Jes da nema zvuka ali jbg

Mocno izgleda, jedva cekam. :tap: