FORZA Horizon Rally Pack DLC - KOME RADI?

ajmo ljudi neka neko javi koji media id igre ima, koji FSD koji Dashlaunch i da li mu Rally Pack DLC radi ili ne?

ja za sada imam 3 verzije igre i ne radi i dalje

COMPLEX - nema uopste TU nikakav za njega tako da on otpada
X360CLUB ili kako vec - ima TU3 ali i dalje ne radi, enableovan FAKELIVE za svaki slucaj i dalje ista prica samo prijavi CANNOT DOWNLOAD MARKETPALCE DATA
P2PNOOBS JTAG RIP - ima TU ista prica kao sa prethodnom verzijom

inace ja sam na 16202 kernel, Dashlaunch 3.05, FSD 3.0 rev 483 poslednji koji ima

probao sam i da smaknem DL da ga nema uvek isto javi, u stvari tada javi da treba LIVE da se ima, s toga i palim fakelive patch…

ajde kome radi neka kaze KAKO :smiley: sto preciznije da objasni koji KERNEL (MS DASH) koji DL ama sve sto treba

i da otkljucao sam DLC, inace da znate da se ovo odmah otkljucava kroz dashlaunch ako je CONTPATCH enabled

EDIT:

otvorena je ova tema posto je jedinstven problem kao sto bese sa COD BO2… ja tipujem da DL 3.05 ne valja, nisam stigao da probam prehodnu verziju…

Znas da meni radi, a imam sledece:

Verzija igre: ti koju si mi nabacio
Media ID igre: ne znam kako da vidim Media ID uporedjivao sam TU i ispada da je 2DC7007B
Kernel: 15574
Dash: 3.0 Rev 58 , 3.04 (verzija koja je izasla da bi Black Ops 2 radio)
DLC: verzija koju je postavio arturvk sa 360iso-a

DLC otkljucan preko XM360.Od ovih fake cuda nista nije upaljeno ni dirano.Sto se tice ostalih DLC-ova za Horizon svi su ubaceni i od grupe MoNGoLS su.

Meni radi. Neka rgh rip verzija igre. dash ne znam koji je. dash launch je 3.05.

ja sam lepo rekao da je DL problem, 99% mora da je do njega, sutra imam neki posao ujutru ali cim to zavrsim ima da vratim kod mene 15574 i 3.04 DL pa bas da vidim sta ce da kaze…

Kernel: 15574
Dashlaunch: 3.05

Ne radi uopste, cak ni sa fakelive - enabled. Poslednji TU uredno skinut i aktiviran.

jel imate LIVE enabled profile ili ne? da li ste sa tim profilom nekada davno isli na live ili niste?

Ja ga palio nisam, a ti si rekao da to ne palis kad podesavas tako da ne.Profil na kome igram je onaj osnovni cak mislim da nije ni profil tako da preko toga nisam izlazio na live.

pa to te pitam ne za fakalive jer to pravi problem kod nekih igara, a kod nekih je ok…

znaci ti nikad nisi isao na LIVE sa tim profilom pre modovanja konzole, i nisi uradio fakelive u Dashlaunch-u? tako?

Upravo tako.

evo sad cu da probam na NON LIVE profild a li radi, imam vise profila na konzoli… ajd pa javljam

Ajd probaj pa javi ako radi da ljudi znaju.:tap:

Inace ja na konzoli imam 3 profila i sva 3 su bila kacena na live, a uvek igram preko onog osnovnog sta mu vec dodje jer me mrzi da menjam stalno.:lol:

Dok nisam imao ugradjen RGH, sa tim profilom sam isao na XBL, da bih skinuo TU. Tako da trebalo bi da imam LiVE enabled profil.

HAHAHAH ne verujem RADIIIIIIIIIIIII

offline profil, igrao sam samo da osvojim YELLOW WRISTBAND upalio odmah rally i sljaka sve mamu mu ludu hehehe

P2PNOOB JTAG RIP je u pitanju, izgleda je fora sa offline profilom, sad cu posle moj da prepravim na non live sa horizon programom (ironija da se tako isto zove :P)

znaci rezime

16202
fsd 3.0 483
dl 3.05

fakelive DISABLED

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

uspeo sam cak i da napravim svoj LIVE ENABLED profil koji sam koristio inace na LIVE da bude offline, malo zeznut proces nije bas kako sam ja mislio ali tu je negde… hehehehe

evo tutorijal xbox360iso.com

SAMO STO SE IDE U RIKVERC :smiley: tacnije ne bas u rikverc, nego se u HXD menja sve u nule i brise se XUID zatim se u horizon namesta da LIVE ENABLED nije cekirano i voila moj profil je ok i vise nije live enabled, nije dovoljno samo da se stiklira live enbaled nego XUID mora da bude sve u nulama, ne sme da stoji nista inace ce znati konzola da je profile live enabled… i sta bi na kraju usao u RALLY sa mojim normalnim profilom…

inace OBAVEZNO BACKUP BACKUP BACKUP BACKUP!!!

´bem ti muku :wink:

Meni radi sa live profilom napravljenim u horizom. Nikad sa njim nisam isao na live, znaci live enabled profil. Pravio sam ga zbog onog dlc-a za fifu 12, euro 2012.

e pa live enabled i LIVE pravi profil nisu iste stvari, ti ako si samo stiklirao LIVE ENABLED a nisi stavljao XUID onda ga vidi kao offline profil i dalje… nije mu dodljena identifikacija sa LIVE servisa tj taj XUID, a ja posto sam uveliko igrao na live sa njime ima ihaha stvari na njemu…

mada moj profil sta je sve preziveo do sada dobro je i citav hehehe, sad sam ga u HXD ocistio kompletno imao je neke repove od pre, zezao me profil, bio je na jasperu prvo pa ga ja stavim na banovanu konzolu pa mi se on corruptuje pa ga jedva povratim pa onda kupim slim pa prebacim on opet corrupted ja ga jedva sredim da radi, odna krene da zeza nece da daje achievemente, onda skontam i to do cega je i sad jos i ovo AMAN BREEEE :smiley:

Sreca pa mi radi jer profil vise ne cackam ni za jednu igru,koruptovao sam profil iz 2006. god cackajuci XUID ranije(nisam imao srece i zivaca da ga povratim)…kernel 14699 i dashlaunch 3.04,FSD 2xxx…i najnoviji TU.

Inace reli otkida…:smiley:

Word :wink:

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Ekstra,probacu kasnije da prebacim moj Live profil na non Live. Studio legendo. :cool:

Ja u najvece igram presao sam vise od pola jos malo pa kraj, steta, a dobar rally, dirt i ovi drugi ne mogu da prismrde jer su tamo kola ko sanke da vozis :wink: ovde nekako ozbiljnije

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2