FORZA Horizon Rally Pack DLC - KOME RADI?

Na koju foru da promenim u HxD da sve bude 00? Nemoguce je da mora rucno, imam previse stvari da menjam?

e pa live enabled i LIVE pravi profil nisu iste stvari, ti ako si samo stiklirao LIVE ENABLED a nisi stavljao XUID

Stavljao sam XUID.

da ga bem ja kazem da sam imao pravi LIVE profil a ti si ga sam onapravio da se tako vidi, mozda ima veze ko bi ga znao vise

@Jovan

menjas u onaj 000020 redu sve u NULA i onda u 000060 delu sve u 00 i to je sve dok sa strane ne vidis da ti pise samo ime profila i PROD valjda i to je sve, ako ima jos nekih znakova sve to sibni u NULE, kliknes na red i kolonu pa ces da vidis gde si…

ja presao rally :stuck_out_tongue: obratite paznju na achievement :smiley: pretposlednja i poslednja staza nenormalno mi bile teske nesto, sve mi se ukocio prst od gasa heheheh

@studiovpc

Jel’ mislis da samo u tim redovima da stavim nule? Posto svuda imam neke znakove, brojeve, jbm li ga, trebalo bi mi dva dana da sve prebacim u nule.

Brate u roku od dve sekunde se to odradi ali bukvalno :slight_smile:
Pogledaj sliku koju je onaj lik okacio samo u 20 redu sve nule srokaj o u 60 redu to je sve bre sta ti treba sto godine aman stvarno za dve sekunde samo otkucas nule i to je to

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Ok, mislio sam da treba svuda nule da stavljam, za svaki red, jer kada sam prvi puta radio sve po tut-u, koji si okacio, nisam mogao da encrypt-ujem profil. Probacu kasnije, pa javljam sta sam uradio. :wink:

pa nisi mogao ako svuda stavljas nule hehehe, sta da eknriptujes ako je sve prazno :smiley:

ti bukvalno editujes red 20 to ti je XUID i red 60 ti je domain xbox.com i passport.net eto to ti brises u stvari preko hexa…

Posle nekoliko sati drndanja, nisam uspeo da namestim ovo cudo. Bukvalno sam sve lepo odradio, prebacio, replace-ovao ali jednostavno nece. Skinuo sam i TU poslednji i izbrisao sam sve DLC-ove i ostavio sam Rally DLC ali opet, nece. Probacu sutra ponovo, moram malo da se iskuliram jer sam popizdeo maksimalno. Ozracio sam se ceo.

Meni nece da radi ovaj rally , pokusavam ceo dan da ga namestim i nece. najnoviji tu ubacen , imam najnoviji fsd , kernel 16202 , dl 3.05 , sve sam pokusavao i da palim fakelive i nece. inace moj profil koji koristim je vec bio offline , nikad ga nisam kacio na live. kad pokusam da udjem na rally napise mi da moram da imam live enabled profil da bi usao. onda sam probao da pravim live enabled profil , ali mi tada napise cannot download required xbox live marketplace data , tako nesto , ne znam sta vise da pokusam. probao sam da napravim i novi profil , nece ni tako.

definitivno nema pravila za ovaj DLC

probaj da stavis dashlaunch 3.06 ispravio je neke bugove oko fakelive, danas ili juce izasao

stavio sam dl 3.06 , nije pomoglo , i dalje isto. kad mi je iskljucen fakelive napise mi da moram da imam live enabled profil , a kad je ukljucen fakelive , napise cannot download marketplace data(tako nesto) :(-o
probacu da skinem ponovo dlc da ubacim , izgleda da sam ja tu nesto zeznuo.

Evo uradio sam kao Studiopvc. Imam JtagP2PNOOBS verziju, uradio ono za profil, da mi bude offline, i iskljucen mi je fakelive. Imam November DLC,dashlaunch 3.06 i sve mi normalno radi. Nemam nikakvih problema.

Pozdrav, ja sam imao problem sa rally edition, iste greške kao i kod ostalih…problem je što je meni prije rally radio, ali od kada sam stavio novi freestyle3 i dashlounch 3.06… rally dlc, cod nuketown 2025 dlc i gow forces of nature dlc mi nisu radili, a ostali dlc-ovi jesu. Tako da mi je jedino logično bilo da se nešto promjenilo u dashlounch-u. tako da sam nazvao prijatelja koji još uvijek ima freestyle 2.2 i dashlounch 3.04 i kako mi je on diktirao tako sam ja mjenjao enable i disable. bilo je oko 8 različitih stvari u ‘‘behavior’’ sekciji. I kako sam to promjenio tako sve ponovno radi. Budem stavio slike kasnije slikao sam dashlounch prije i poslije. tako da si možete usporediti sa svojim postavkama pa vam bude radilo.

Forza.Horizon.Rally.Expansion.Pack.DLC.XBOX360-MoNGoLS
Jeli to isti ovaj DLC ili je nešto novo ?

Meni je taj dlc propradio tako sto sam, sasvim slucajno, naleteo na Forza Horizon corrupted update na HDD-u. Nesto sam gledao na MS-ovom HDD-u i tamo sam izbrisao taj update i posle toga mi je DLC proradio.

Ako kupim DLC sa MS poenima, najnormalnije ce mi raditi ?

Marko ovde pricamo o jtag/rgh konzolama i dlc-u za iste ti ako imas konzolu koja ide na live pazari ga radi normalno, ovo je nesto drugo…

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Cekamo te slike.

Da ne otvaram novu temu evo ovde pitanjece.Jel neko uspeo da izvuce valjane slike iz Forze 4 i Horizon?

Pokusavao sam svakakve nacine i onaj za koji sam napisao uputstvo ali sve je bezuspesno.

Pokusao sam da lociram i slike koje mogu da se naprave preko same igre isto bezuspesno.

EDIT UPDATE:

Slike se mogu izvuci bez ikakvih problema preko nove opcije FSD-a - Web UI.Izvlaci trenutnu sliku na ekranu u formatu .bmp