Forza Horizon 5 (MT)

ajde jos malo pa nestalo

5 Likes

Ja sam gotov za danas uz onaj osećaj kad prvi dan u igrici dobiješ auto koji sanjaš da imaš jednog dana i uz to je još legendary i ne može da kupi :heart:
Sta covek vise moze da traži od jedne ovako savršene igrice :man_shrugging:

Im in love :heart:
Ford mustang GT fastback 1968

Edit:
Naravno smoriću slikama kasnije, sad sam gotov 27lv za jedan dan :man_facepalming:

7 Likes

Bolju grafiku? :sweat_smile:

Btw ne znam za vas ja sam dobio neka besna kola koja zajedno vrede neke milione kredita u nekom loyalty packu, malo mi besmisleno da sada kupujem kola pa cu sve pare da potrosim na krpice za avatara :sunglasses:

1 Like

E sto je najgore nikad nisam igrao vožnje :rofl:
Nikad me nije privlačilo, sve igrao samo rekreativno jednu dve trke probam i batalim zadnje sto sam malo duže igrao je bio NFS hot pursuit pre 10 godina :rofl:
Ali ovo je zarazno nenormalno prvi put da sam uspeo skoro isprazniti Elite2 džojstik :rofl:
Uhvatio se grinda i još kad sam našao ovaj auto u štali :man_facepalming:
OMG :heart:
Gotov, reš pečen, znači FH5 sad ima da igram dok ne otpadnem ili dok mi skroz ne dosadi, ja se nadam da nece :star_struck:

Ovo ne može da se kupi buraz :grin:

Stiveq ti si inspiracija za sve nas, jin za moj jang. :sweat_smile:

1 Like

E da primetio sam da grafika malo puca kad je u pitanju okolina, ali auta su skroz korektno odradjena, još ovo nije to da kažem baš full nex-gen igrica, negde na pola puta je …
Mislim da će Sony ubiti grafički sa gran turismo 7, ali neće biti ovako zabavan …
Jin-Jang nemoze sve :sweat_smile:

GT ne verujem da bih uopste igrao, to je za mene anti-zabava, mislim da sam poslednji put igrao na PS3 evo ga disk jos kod mene ubacen 2x u konzolu.

Voleo bih u Forzi kad vec zakeram, da vidim i neku normalnu progresiju a ne ovo imas sva kola odmah, moze bilo koja kola u svim trkama, koja god da uzmes svi ce biti tvoja klasa plus minus 5-6 konja.

Mozda je ipak fora u tom onlajnu sto vi klinci volite :smiley:

1 Like

Hmm, ne mogu nikako da se pridružim u convoy sa ostatkom ekipe. Izbacuje mi grešku stalno :thinking:

Meni inace izilazi non stop da gubi konekciju sa serverom, mislim ok nije ovo fifa bas me i briga nesto ali ono, raskaci se vise covece i ne smaraj. :smiley:

2 Likes

Pa imas posle online da izazoveš druge igrače, samo moraš da napreduješ otključaš ostale delove mape i izazove, a uvek možeš promeniti difficulty pre svake trke :grin:
I meni je stalno izbacivalo network connection lost…
A nije, odmah proverim na mob. wifi radi, na istom ruteru je nakačen kao konzola …

Mislim da je to neki problem do quick resume-a, mora da se restartuje igra ili cak konzola.

1 Like

Isto, čak mi ni quick resume ne radi :thinking:

I mene izbacuje non stop

Ај сад уђи. Били смо у тркама сад ће моћи, да ти пошаљемо позив.

Dobio invite od @xX8Lampard8Xx i @Stefan92 i taman upao kod njih i video @nikolapfc89 na par min i raskači me opet. Nikako nisam mogao join nazad. :thinking: Nisam mogao u party chat jer sam sa kumom bio tu, pa da ga ispoštujem dok ne ode.

2 Likes

Пуцају сервери.

Probaćemo sutra opet puca raspadaju se serveri.

2 Likes

Od sutra ću se i ja pridružiti… Još nisam pokrenuo igru. Taman danas malo da se ušemim, i eto mene…

3 Likes

Kakva ludnica sinoć u party :wink:

6 Likes