Forza Horizon 5 (MT)

Falilo je samo da igra radi, ali dobro to nije toliko bitno :joy:

7 Likes

sto je najgore igrai mi jedno 2-3h, e kad ste ti i @NmY dosli ujebaste sve :joy:

3 Likes

Dosli najbolji, cupaj kabel pravi se lud :joy:

Salim se. U party cu doci veceras ali online dok ne nabavim neka kola ni na kraj pameti da ulazim. Juce sa porseom debakl a drugo nemam

5 Likes

Za mene, i dalje, titulu najboljeg vozača na Forumu nosi @alexcarina .
Ja ono u životu nisam video…

4 Likes

Aa dobra vremena, dobra vremena. Posle ste se udruzili i cim me vidite pravo na mene, samo da ne budem prvi :joy:

3 Likes

Iz tog vremena ti i stoji potpis pored imena. Šta god uradili, ma koliko dobro vozili, ti si stizao i do 10 sekundi pre ostalih.

Inače, nezvanično saznajem, i da je @gagy222 nezgodan k’o kratko ćebe!

7 Likes

Могу да ти пошаљем поклон неки. Бар за почетак.

Prelepa igra, nisam uspeo da se uključin u party jer sam morao da budem i roditelj (izvini @stiveq na neodgovorenom invajtu).

2 Likes

@gagy222 je opasan :grin:
Znači juče smo zaginuli samo tako doduse planirali smo odavno da igramo samo da je online malo bolje radio u nekim momemtima ali srediće se :blush:

3 Likes

Направио сам XBR клуб и послао позивнице. Откључано је да свако може сваког да зове.
И за парти је лакше.

Колики је лимит људи за конвој?

3 Likes

Mislim da je 12 igrača limit. Gagy nije opasan pogotovo na off road. Zajebancija je odlična ali moraju dosta stvari da srede. Nikola je sinoć razvalio

4 Likes

Još vas tražim po brdima i planinama :joy:
@nikolapfc89 12 je max.

1 Like

Ма не помињи ми игру. Сањао сам Checkpoint.

1 Like

Meni ostaje najteži zadatak…Treba Ćiri i Šogoru reći da ih varam sa drugima…

7 Likes

Али она трка 58 km, 21 min :rofl: :rofl:

4 Likes

Pa moraju i oni nekad nesto drugo da probaju, juce sam rekao na partiju da cu da izbrisem PUBG da me ne vuce to da igram.

1 Like

Strašno…
Ono se neponovilo

Ma dobio sam mclaren sennu kao loyalty samo su trke bile ne znam koja klasa, imao samo porschea.

A staze ko po banatu da vozimo. Ravno i lakat 90 stepeni leptenejebo :joy:

1 Like

Jel AI “drajvatara” frendova na listi, uopste kapira ko je bolji vozac i predstavlja vecu konkurenciju, za nas offline noobove? :blush:

24 minuta fruške gore u Meksiku

1 Like