Forza Horizon 5 (MT)

Meni uvod bas nije ostsvio neki utisak, ono neki automobili ispadaju iz aviona wtf, a i grafika mi u performance modu ne deluje bas kao na E3 tj izgleda mi da bude iskren kao FH4 samo u Meksiku :slight_smile:

Ali bice strava ne sumnjam.

Jel mozes da promenis posle pocetka voice avatara? Ne znam kako sam uspeo da mu nalepim zenski glas. Malo su smorili i sa protezama za noge koje su citava jedna kategotija kozmetike i sa he/she/they. Ok je sve to ali imam utisak da je bas bez potrebe za gaming, ne znam…

1 Like

Jel si provalio da si jedini koji imaš kakvu-takvu zamerku na igru? :smiley:

Mislim, od 520 automobila, prelepe grafike, ogromnog sveta i okeana kontenta, ti pričaš o protezi za noge :grin:
Chill, i dodji u party veceras da se pojurimo malo.

3 Likes

Isto i meni, možda malo lepše ali i četvorka je prelepa tako da nije ovo zamerka sa moje strane.

2 Likes

Jel zainteresovan neko danas, oko 18h da igramo?
Igra u gamepass, ako ne možemo da se skupimo onda dzabe sve…

1 Like

Totalno sam chill veruj mi, online me ne zanima u Forzi, a ne vidim zasto bi bilo zabranjeno komentarisati i negativne strane u igri. Nisu to ne znam kakve zamerke, ja sam LGBT i invalid-friendly, ali ovde mi bas nema potrebe, kao ni bas neko besmisleno preterivanje sa over the top trkama (vozovi, avioni, trke sa camcima, iskreno, ne zanimaju me u simulacijama voznje). Generalno FH mi je super serijal, iako ni jednu nisam ni do pola presao sto mozes videti i po tome koji lvl su mi avatari bili do sada, zbog nekog osecanja dosade koji preovladava negde posle 1/3 igre. Iskljucio sam ovaj put idealnu putanju, mozda to pomogne. :confused:

2 Likes

Zato što je Xbox brate :smiley:

4 Likes

Ko bi našem narodu ugodio a i nema ništa bolje u toj kategoriji tako da ovo je vrh vrhova

2 Likes

Ja moram da radim do pola 3 pa tek posle da vidim peticu,po komentarima vidim da je dosta dobra igra,vidimo se posle podne u Meksiku :sweat_smile:

9 Likes

Nego niko da odgovori na onu promenu glasa avataru, nije valjda da cu ponovo morati da iskacem iz aviona i biram proteze za noge (nije ni cudo kada skacu iz aviona kolima).

edit ima u hubu naravno da se customizuje avatar.

Šta bih dao da provozam tu grdosiju što ti voziš, sigurno.je bolje od bilo koje forze :grin:

Можеш, кад си у кући. Има измени аватар.

Hahah,dodji i napravicemo jedan krug :sweat_smile:

1 Like

Inace sto se tice grafike, nisam naravno video nista osim uvodne zone, ali mi za sada izgleda identicno kao 4. Najveca mi je zamerka nedostatak temporal antialiasinga, neke od ivica trepere u pozadini (DF je isto izneo to kao manju zamerku), LOD objekata se postepeno ucitava u prolazu u performance modu, primetio sam i par bagova (delovi asfalta koji trepere npr), i to sve za 10 minuta igre. Generalno sam ja izgleda bio najahpovan onim slikama i E3 release-om, igra izgleda kao (odlican) crossgen, glupo je sada neke zamerke isticati ako grafika izgleda toliko dobro, ali eto.

Haha Guardians of Galaxy su imali najkraci wallpaper run u istoriji XBR-a :smiley:

1 Like

Ja sam free veceras pa ako neko hoce da igramo, moze. :smiley: Inace ja na Quality mode nisam primetio neke bagove, imao sam samo jedam bug gde je ocitavanje trke kad sam restartovao, trajalo oko minut ipo iz nekog razloga i to samo ta trka. Ostalo je sve top, nisam imao neki pop in objekata oko mene ili da je nesto nestajalo. Mozda bas zbog moda u kom igram. Ali ko je probao igru na 60fps-a, taj ne proba Quality mode nikad. :laughing:

3 Likes

igracemo ja i @nikolapfc89 sigurno, dodacemo i tebe, ali malo ranije oko 6-7 pocinjemo.

3 Likes

Za sada, 2.5 miliona igrača…

1 Like

Poredio sam ja, to ucitavanje LOD-a sam primetio samo u performance modu, sto je ok po meni kao trade off za 60fps, ali nemam taj osecaj neverovatnog kvaliteta cisto next gen igara kao sto je npr Ratchet & Clank (i tu ima nekih otvorenijih deonica pa sve klizi u 60fps), verovatno je to neka posledica crossgen-a, i bice bolje u sledecoj cisto next gen iteraciji.

1 Like

otvoren party, ko hoce nek upadne

1 Like

Vredi, da vidiš da to nije to :grin:

Za jedno sat vremena