Fifa World Cup 2014 Brazil

EA SPORTS LAUNCHES 2014 FIFA WORLD CUP BRAZIL THIS APRIL

Prepare yourself for the world’s largest sporting event with EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™. The game hits store shelves in North America on April 15 for both Xbox 360 and PlayStation 3.

Experience all the Fun, Excitement, and Drama of Football’s Greatest Event. Multiple improvements and innovations to the award-winning gameplay of FIFA 14, plus 100 new animations, make EA SPORTS™ 2014 FIFA World Cup Brazil™ the most accessible, fun, and exciting EA SPORTS FIFA title on Xbox 360 and PlayStation 3.

Features
_World Class Control _– all-new control system which includes additional dribbles and flicks. New passing animations, including both ground and outside of the foot curling passes, will open the door to more attacking options.
Set Piece Tactics – Use the D-pad to command your teammates and strike fear from set pieces and corners.
_New Penalty Kicks _– New save animations and shot tuning puts players in control of their nation’s fate. Keepers can throw off kick-takers by performing different animations including wobbly-knees, matador, and shoot-it-there points.
Over-the-Back Headers – Now defenders can leap over attacking players to clear the ball to safety.
_adidas Ball Physics _– We’ve partnered with the official football supplier of the FIFA World Cup to ensure the Brazuca and other adidas footballs behave as they would in the real world.

Game Modes

Road to the FIFA World Cup™ – The most immersive tournament mode in EA SPORTS FIFA history. Choose from any of the 203 National Teams sanctioned by FIFA and play with up to 32 players locally through the qualifying rounds, and proceed on to the group stage of the 2014 FIFA World Cup Brazil™.
Road to Rio de Janeiro™ – Compete online with any of the 203 National Teams and progress across a map of Brazil’s 12 host cities. Win the final and hoist the FIFA World Cup Trophy at Estadio do Maracana in Rio.
_Captain your Country _– The popular FIFA game mode returns. Work your way through the squad list and lead your country through qualifying and to FIFA World Cup glory.
Story of Qualifying – Over 60 real scenarios taken directly from 2014 FIFA World Cup qualifying. Relieve, recreate and/or change the outcome of some the best matches.
Additional Modes include 2014 FIFA World Cup, Kick Off, Skill Games, Online Friendlies, EA SPORTS Football Club

Presentation

**Patriotic Presentation **– Banners, flags and even see fans cheer from home with all new crowd rendering that brings the World Cup atmosphere alive.
EA SPORTS Talk Radio – Dynamic tournament updates from a number of ESPN talents, delivering over 50 hours’ worth of recorded audio that adapt to your own FIFA World Cup Experience
203 nations, 7,469 players, 19 officially licensed managers, 21 stadiums, including all 12 authentic stadiums in Brazil, and over 15 hours of added in-game commentary.

EA SPORTS 2014 FIFA World Cup arrives exclusively for Xbox 360 and PlayStation 3 this April. Stay tuned for additional details surrounding all the features coming to the game over the coming weeks.

Pre-Order EA SPORTS 2014 FIFA World Cup now and stay in the conversation of all things EA SPORTS FIFA by joining our Facebook and Twitter pages.

https://youtu.be/ufuidAwifEI


Odlicne vesti!
EA Sports najavio igru “Fifa world cup Brazil 2014”,konacno i sjajna odluka.
South Aftica 2010 mi je omiljena igra of EA Sportsa (iz serijala Fife),koja je uradjena sjajno,od gempleja preko prezentacije do prelepe grafike i sarenila i muzike,sve sto jedan svetski kup nosi sa sobom. :emoticon-0100-smile

Awww yeah :smiley: Inace FIFA uz koju sam najvise vremena proveo jeste world cup 2006…nema bolje :smiley:

Bez next gen verzije. Ko da ne žele da zgrnu još para.

Sent from my LT30p using Tapatalk

Mogli su da lagano ponude ovo kao DLC za Fifu 14, kao sto su to uradili i za Fifu 13 ili 12 (tada je bio Euro), koliko se secam. Uzas koliko su pohlepni.

Odlicne vesti , stvarno sad bi te izljubio i cestitao bi ti.

Sto se mene tice Fifa World Cup 2010 je bila najbolja fudbalska igra kou sam igrao ikad , sve je bilo savrseno , pocevsi od dobro izbalansirane fizike , fantasticne mundijalske atmosfere, grafike , stadiona , odlicnog online iskustva…
Svaka sledeca fudbalska igra koju bi pocinjao da igram bi mi nakon toga bila…meh.

Ja sam jos onda rekao jedina fudbalska igra koja ce moci da nadmasi Firla World Cup 2010 South Africa je Fifa World Cuo 2014 Brasil.

Zaista bice vrhunsko iskustvo igrati na Marakani , Korintijans Areni , Pernambuco Areni u Resifeu , Mineirao stadionu u Belo Horizonteu , Arena Amazonia u Manausu ili nacionalnom stadionu Mane Garinca u Braziliji.

Iskreno nikad u zivotu nijednu igru nisam kupio na dan izlaska nit platio po punoj ceni , ali ovo ja mislim da cu uzeti prvog dana :wink:

Nadam se da ce biti Srbija i da ce nam biti prava imena igraca.

Male su sanse za tako nesto,da su se kvalifikovali sada bi i mi mogli u potpunosti da uzivamo u novoj fifi…

Od 203. nacije, verovatno cemo biti tu, ali za imena igraca i ja verujem da je mala sansa.

Ja verujem da ce biti prava imena igraca Srbije , uopstalom i za prosli World Cup su bila prava imena igraca za vecinu reprezrentacija koje se nisu kvalifikovale.
Mislim cak da su bila prava imena igraca za sve ekipe , ali samo su za one manje poznate dresovi nisu bili original i face igraca.

Zanimljivo igru nece izbaciti za pc

Koliko se ja secam ni World Cup 2010 nisu izbacivali PC verziju.

Drago mi je što neće da izađe za PC ne da bi sad nešto prkosio pc igračima već zato što dok god Fifa nije izlazila za PC ličila je na fudbal. Najbolji primer je upravo World Cup 2010 South Africa koja je po meni najbolja fudbalska simulacija još od PES-a 6.
Što se tiče licenci (prvenstveno vezano za Srbiju) ne vidim razloga da toga ne bude. U već pomenutoj verziji South Africa su bili licencirani bukvalno svi. Znam da sam se iznenadio da su čak komentatori čitali imena tipa Avganstanske lii Iračke reprezentacije :slight_smile:

U pravu si, secam se dobro, nasa reprezentacija je u 2010 Fifa World Cup South Africa imala prava imena i prave dresove. E sada, glavna fora je sto smo se tada kvalifikovali. :slight_smile:

Ni ne mora da izlazi za pc dokle god je moddingway patcha koji već sad ima takav mod + 8 classic ekipa sa legendama. Nek oni srede engine za pc za 2015 i svi zadovoljni

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Slazem se.
Uz pes 6,World cup je po meni pravo otkrovenje,sto za igru,sto za kolekciju.

Donosi ceo taj “mesec” fudbala. Prenosi tu atmosferu svetskog kupa,sarenila,ludila,navijaca,dobre muzike,i odlicne zabave.
Bice ovo sjajno :slight_smile:
Nadao sam se odavno,da ce biti zasebna igra,a ne DLC budjavi ._. Cak i EURO 2012 je morao biti odvojen,no dobro.

@Fabrizio Tagliano,meni se uz Braziliju i naravno Marakanu najvise svidja i najlepsi stadion kupa mi je Salvador,Fonte Nova,stadion malog kluba Bahia,predivan je.

Evo par slika:

2006 je bila najbolja god i za PES… Cak i sada ponekad pikamo pes 06 :slight_smile:

Jeste lep stadion , pogotovo sa tim nebo plavim stolicama , mada u principu stadion ko stadion nego vise je poenta u tome sto je lociran na lepomm estu.

Inace Salvador u brazilskoj drzavi Bahija je na severu zemlje i stvarno je jedan od najlepsih gradova u Brazilu a i sire.

http://www.minihostels.com/content/images/articlesbrazil/2bf5b13ef32c580b3e904d35518155ad.jpg

Inace grad onako vise vuce na Karibe , sa onim kaldrmastim ulicama, kolonijalnim stilom arhitekture, sarenim fasadama na kucama…itd
Takodje vrlo je uticajna Africka kultura tu i crnacko stanovnistvo je brojnije za razliku recimo od juga zemlje gde je dosta jaci Evropski uticaj.

Inace ima jos dosta prelepih gradova na severu Brazila kao sto su Resife ( Brazilska Venecija) , Natal , Fortaleza, Goiania.
Recimo grad Manaus u zapadnom delu zemlje uz Amazon je imao ulicna osvetljenja i tramvaj jos u 19-om velu pre Londona.

Tako da mislim da sto se tice Brazila da su sever i jos neki delovi zemlje neopravdano potcenjeni u odnosu na Rio de Zeneiro , Sao Paulo ( i taj juzni deo)

samo da pitam, oce ovo izac ko dlc ili sasvim nova igra?

Sasvim nova igra.

Kao i uvek, u pitanju je potpuno nova igra