FIFA 22 - Official Reveal Trailer

Nisam jos uvek, mislim se da uzmem ovu najskuplju ultimate, ali istovremeno sam malo istraumiran od poslednje sezone i razmisljam o tome da nije vredno ogromnog utroska vremena. Pare su nebitne kada je FUT u pitanju, jer se intenzivno igra cele godine, i sigurno nisu “bacene”. Takodje sledece sezone me mozda ceka velika promena sa prebacivanjem na Xbox ekosistem.

Ali da, marketinski materijal je totalno shup up momenat. Za sve nas koji igramo FUT verzija iz promo materijala pa onda beta i demo, early access, veze nemaju sa zivotom. Kao i svake godine imace svoje exploite koji se malo razlikuju od prethodne, patchuju pa isplivaju novi i tako u krug, i u pitanju je game as a service koncept, dakle svaki dan novog contenta koji ne mozes unapred da evaluiras nego samo da doneses odluku da li ces u to ludilo da se upustis, ili ne.

2 Likes

Od ove sezone komentator obavezno na off, prevelika je distrakcija u napetim WL mecevima.

Ja sportske igram samo zbog Ultimate Team modova. Zbog FIFE i Maddena sam i uzeo EA Play Pro. $100 godišnje, a sve igre dolaze u Legendary verzijama.

Jeftinije ti je tako :wink:

1 Like

Isplati se :slight_smile:

1 Like

PC ne dobija next gen, ne isplati se igrati staru verziju igre.

1 Like

Ne reče li, malo iznad, da ni konzole nisu next gen? :stuck_out_tongue:

Elem, znam, ali mi izgleda sasvim ok sa grafikom na max, u 4k. A za te pare…

Pa nije stvar para, oldgen je. Onda mozes igrati i Fifu 17 :slight_smile: Dobro, mozes malo da se zezas sa offline objectivima.

Ponuda je svakako odlicna, ali kriv je EA sto je PC gurnuo u zapecak. Siguran sam da ce vec sledece godine dobiti next gen verziju. 2 godine za redom sto ce izvisiti je vec previse.

2 Likes

Kakva masna laz. Izjave velikih kompanija su ponekada tako retardirano glupe.

A za novi bf im nije bilo žao igrača

1 Like

Najjaci lik za nogomet

1 Like
1 Like

Stigao mi kod

1 Like

Javi ima li promena od 21. Nesto mi se cini da je sve manje vise isto.

1 Like

Koji mod, kick off, pro clubs, career ili FUT?

Od promena jedino Messi vise nije u Barsi. Sve ostalo je isto :joy:

7 Likes

Nesto su kao menjali…

Kick off imaju svi + neki dodatak. Ja sam Volta.

1 Like