FIFA 22 - Official Reveal Trailer

3 Likes

Jedno veliko meh sa moje strane. Mozda se prebacim na Xbox sledece sezone.

2 Likes

Ne postoji u FUT-u klasican save, kada pocne nova sezona, nista se ne prenosi, i sve se kasnije cuva na serveru, odakle vuce podatke kada se ulogujes na FUT app, bilo gde.

Odvojeni su nalozi za Xbox i Playstation, tj ne mozes samo da menjas platformu.

Malo je kompleksnije, odvojeni su i marketi, posto se razlikuju cene, mogao bi lako da dodjes do coina na taj nacin exploitujuci arbitrazu. Jedino ako bi spojili i markete…

Ko ih jebe. Nek spoje. Ovako je stvarno bez veze.

Nema next gen verzije ako ne kupite Ultimate edition. 8000 din na argentini :roll_eyes: :woman_facepalming:

image

ima :slight_smile:

1 Like

Hm? Na Xbox store-u za standard edition ne pise da je X|S.

Znaci samo upgrade nije free, kao za 2K.

Kakav ti je to store, ovde je ispod 5.000 pesoa na argentini?

Argentinski. Taj ispod 5000k ti je ocigledno za last gen.

1 Like

Ja ove sezone preskacem fifu :100:
Imam utisak ako kupim fifu 22 da cu ziveti jos 5 godina max.

1 Like

I ja uvek isto kazem za fifu i za nove modele telefona. Ali uvek ispadne suprotno :grin: jedino sam fifu 20 preskocio.

2 Likes

Pametna odluka.

Ja sam preskocio 21, prvi put posle mnogo godina, zivot je lepsi :joy: Bojim se samo da ne stave u pass brzo :joy:

1 Like

Stavié je posle 5 meseci, a to će ti biti dovoljno da kažeš, imam dovoljno vremena da napravim solidan FUT tim. Taman se sve zahuktalo ! :joy:

A nece jer Fut ili igram od pocetka, ili mi nema smisla. Tako da samo preguram pocetak kad izadje i onda posle lagano :joy:

Zakasnim i ponovo sam bolji od većine :smiley:

ima dosta dobrih novih fora. Valjda. Ne razumem se previse, mozda je samo marketing talk.

1 Like

Ma da, samo su rebrendirali stare stvari. Izgleda bas lose, skoro isto kao 21, i za mene je razocarenje sto nismo dobili pravu next gen verziju nego 21.5. Ceo intervju je prepun opstih delova, improved AI, we are very excited, bla bla… a sve izgleda 99% isto. Cim sam video najavu za 120fps sve mi je bilo jasno.

1 Like

Ja igram svake godine, ali bas Casual, nista FUT itd, samo malo online… eto kada pogledam video, meni je delovalo da su dosta toga ubacili, tj bar sto se tice animacija… ali verujem da to govore svake godine, samo marketing.

@padawan već odradio pre order :joy:

Futurama Shut Up And Take My Money GIF