Fatal crash intercepted!

Ljudi šta je ovo ???
Upalio sam FIFA 14 i zaledi i ovo se desi !!!
Čak sam i neke arkade kopirao sa koleginog harda na svoj, stisnem A dugme za Play Game, onaj naziv komande samo nestane i pojavi se ponovo i ništa se ne dešava o.O
Savjet ?

Nije mi bas jasno koji ti je tacno problem.Greska “Fatal Crash Intercepted” moze znaciti da svasta ne valja. Popuni ovo: http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-pitanja/8294-kako-pravilno-postaviti-pitanje-sablon.html

OK Jovane…
DASH: ne znam, najiskrenije rečeno
KONZOLA: Phat, Soko (Falcon)
FSD VERZIJA: 3, nešto ne znam tačno…
EXTRACT IGRE: instalirana na HDD
INTERNA MEMORIJA KONZOLE: DA
VELICINA HARD DISKA: 640 GB
TIP HARD DISKA: eksterni
OPIS PROBLEMA: Upalim FIFA 14 sa HDD, ide par minuta, zaledi konzola, izabacuje mi “fatal crash intercepted”. Sta da radim?

Uh, Falconi mogu da budu zeznuti jer postoji velika sansa da dobiju RROD i da se pregreju. Ali s’ obzirom da ti izbacuje “Fatal Crash Intercepted”, ne verujem da je do toga. Kada je pocelo to da ti se pojavljuje? Je l’ si ubacivao neke programe u konzolu? Kada si poslednji put update-ovao FSD? Kako ti rade ostale igre?

Ostalo sve fercera, osim igra koje sam kopirao sa koleginog harda (Limbo, Scott Pilgrim, Castle Crashers, Trials)…njih kad selektujem samo nestane opcija Play Game i opet se vrati i kao da nista nije bilo o,O
A nisam nista trpao na hard osim tih arkada…momak mi radio jedan konzolu ne znam je li updateovao konzolu i sta je radio, on misli da je igra prilikom trpanja na hard ostala bez nekog fajla i da se to desava zato

Najverovatnije ti je zastareo FSD i potreban je update. Uradi ovo: Kada udjes u FSD, idi na Settings deo i izaberi poslednju kocku koja se zove “Credits”. Trebalo bi da ti pise koji ti je Kernel i koja ti je verzija FSD-a. I reci mi kada si uzeo konzolu, pre koliko otprilike?

Pa ja sam konzolu uzeo ima neki 4 godine i jače…imala na sebi fabrički hard od 120 giga koji je zadnjih paljenja prije rgh izbacivao onaj E 78 error ako se ne varam…vjerovatno je činč od napona na hardu otišao neam pojma, ali je radio
kad je odrađen rgh javio mi je momak da hard ne valja totalno (A RADIO JE o.O) pa smo strpali neki od 640 giga…ugl konzola ne radi kako treba poslije odrađivanja rgh ama bas nikako ima bas problema sa paljenjem a prije rgh…ko svicarski sat
jedina velika mana mu je bio spoofovan drajv neki samsung je strpan u njega neam pojma pa se LT nije mogao stavljati dalje od onog koji je bio a bio je 1.1…
U medjuvremenu je konzola pala jedan dan s kreveta pa su se neki zupcanici polomili na drajvu pa se zaglavio drajv…na kraju sam iscupao vrata, ona niklovana…nerviralo me do bola. Trazio sam bilo kakvu alternativu za drajv da bilo sta strpam da radi ako je ikako moguce ali sam dobio odbijenicu i to moralnu…moram jos nekako naci KOJI JE BIO originalni drajv i NACI ISTI model…a kontao sam da moze (ako se ne varam oko terminologije) uzeti bilo koji drajv i samo flesovati vadjenjem ključa ili preko nanda, stvarno nisam upućen u hardver xboxa…
nisam kući sad na poslu sam…kad se sjetim pogledacu kernel i to
ako imas kakav savjet za ove probleme gore pisi sto prije

Kad dodjes kuci, pogledaj Kernel i FSD koji su, najverovatnije to treba da se update-uje, sigurno su prastare verzije a novije igre traze novi kernel i FSD. E78 problem je RROD i iskren da budem, nije trebalo da uzimas takvu konzolu. Na nekim konzolama je moguce da se to popravi ali nisam siguran koliko je to isplativo.

Ma ne covjece konzola je kad je kupljena radila ko nova samo je fazon sto se sa hardom krenulo to desavati nakon godinu, dve…desio se neki fazon rrod ne znam sta i kako…jedan dan je moj buraz u radnom rezimu konzole iz stajaceg oborio u lezeci polozaj i desio se rrod (bukvalno se g***o smrzlo u meni ali smo je samo upalili ponovo u sve 5 bilo)
Slobodno ti pitaj, imam vremena do 11 sati veceras, smor mi na poslu, mozda i dodjemo do nekog kvalitetnog rjesenja

Konzola se ne sme pomerati iz jednog u drugi polozaj dok radi, moze doci do ostecenja HDD-a.
Znaci kad dodjes kuci pogledaj u credits verziju kernela i dasha pa ih ubaci ovde. I samo se nadam da ti majstor nije cackao nista oko Xclamp-a jer ako jeste postoji mogucnost da ti konzola umire.

Kupi novu konzolu :wink:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Zvao sam buraza kući evo podataka
Kernel je 2.0.16537.0
Dashboard 3.0b Rev 775
Je li mozda to razlog što imam problema sa paljenjem, vjerujte samo mi je to bitna stavka jer sam bukvalno od nervoze i frustracije vise otkinuo vrata drajva, ionako skidam sad par igrica za probu s neta (Dishonored GOTY, Tekken Tag Tournament 2, Injustice Ultimate Edition) pa cu ih provlaciti kroz XBC pa na USB i kopirati samo, nemam potrebe za dvd-jevima više
Hvala unaprijed !!!

Apdejtovana ti je konzola, tako da to nije problem, tako da mi sad mozda pada sumnja na HDD, bez pardona ali uvek postoji mogucnost da ti je majstor uzeo onaj HDD a tebi ubacio neki polu pokvareni, posto stvarno ne vidim razlog zasto bi ti svaka igra zakucavala tako.

Bolje da sacekamo da temu pogledaju RGH gurui pa da oni daju svoje misljenje.

Los hdd ili fleska odakle prebacujes, los interni hdd od pada, drive ako imas rgh moze da se ubaci bilo koji samo da se flesne kljuc koji je u nandu

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Ne čitaš kolega…samo FIFA izbacuje Fatal Crash
Hard je NOV dobio sam ga od prijatelja na poklon…ima samo više obrtaja nego standardni hardovi za xbox, NEMA BAD SECTORA što je najbitnije

Ja sam napisao vise faktora jer pises u 7 tema ne mogu da te pohvatam… Los hdd SA KOGA PREBACUJES lepo sam ti napisao vise mogucnosti koje

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Onda nisam dobro razumeo, ja sam razumeo da ti na svemu sto si prebacio zabada i izbacuje errore.
Onda je verovatno do ripa igre, ili nacina prebacivanja, probaj prebacivati preko FTP-a prvo ovaj rip fife koji imas pa ako ni onda ne radi skidaj drugu fifu.

Obrtaji nisu nikakav problem, evo i moj RGH ima hdd od 7200 obrtaja pa radi perfektno tako da veruj mi, nema nikakve veze.

Za kolegu studiovpc
Pitao sam ga ja je li u stanju ubaciti bilo koji drajv jer iole znam da treba flešovati ključ
Pazite ovo…ja sam po temama na forumu skontao da NEMA KONZOLE koja postoji a da se ne moze odraditi rgh…ovaj meni govori u fazonu kao aj ti nadji neku konzolu pa da mi probamo moze li rgh na njoj o.O

Ja vidim da taj ne zna da radi i dalja diskusija vodi u nedogled, neka ti on lepo sredi sta je zasrao, ako ne ume izvoli tu smo mi pa biraj

Sent from my HTC One X using Tapatalk

To sam i razmišljao…ali meni je to praktički neizvodivo sa vama
Mislim realno, ja bih bio presrećan kad bi bilo šanse da vam dam da radite šta hoćete Xboxu, ali šanse da konzola dođe iz BANJALUKE u Beograd, Novi Sad ili dalje negdje su minorne…ako znate nekog na toj relaciji ili vama da odg da dolazi ovamo javljajte pa da ugovaramo posao