Far Cry 6: Official Story Trailer

1 Like

Kakav fail od igre, pa FC3 grafički izgleda isto, ako ne i bolje. Isti gameplay, iste mehanike, sve isto. Kao da su u FC editoru odradili reskin prethodnih igara.

Nevjerovatno da ništa novo nisu ubacili, pa pobogu i HUD je isti kao u prethodnim igrama.

Far Cry je došao do toga da ako odigraš jedan dio, zapravo si odigrao sve.

1 Like

Igra izgleda kao da je sa sredine prosle generacije plus imas krokodila kao neku vrstu partnera tj Amigo kako ga nazivaju u igri. Jos ga i oblacis. :rofl:

1 Like

E nema šanse na 4k HDR TV na 60fps veruj mi izgledaće brutalno… Sad sam baš završio Far Cry 5 na xbox series x na HDR 4k i 60fps boost brutalno izgleda…
Ovaj snimak što si postavio je sjeban zbog kompresije youtuba …

Naravno nema naš region, ali verovatno ima ljudi (srećnika) na forumu koji su pobegli na vreme :grin:
Mozda neko osvoji, svakako izgleda jakooo cool :sunglasses:

Eto kada gledas misljenja ispade jedan od najbolji FC poslednjih godina.

Jedno pitanje za znalce. Gledam na IG, da igra izlazi sutra, i voleo bih da je uzmem i da probam igrati. Odavno se nisam pocastio nekom boljom igrom. Mene zanima da li cu je ja uopste mlci poterati na svom laptopu. Probao sam na sajtu can i run it, i tamo pise da zadovoljavam minimun, ali se plasim da mi i tada ne secka ili zamrzava. Evo moja konf: i7 9750h, 16gb rama, 512gb ssd i grafika nvidia gtx 1660ti 6gb. Ne bih bas da bacam 50ak € pa molim nekoga za odgovor da mi kaze da li bi je mogao poterati i igrati sa ovom konfiguracijom.

Pa ti prvo onda probaj narodnu verziju, pa ako radi sve kako treba, onda kupi oridjidji :smiley:

Ne smem odavde skidati “narodnu” verziju​:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Like

imas opciju da platis par dolara aktivaciju pre odredjenih sajtova. To je ajde da kazem legalno jer skidas igru sa Uplay-a i onda se pokrene jednom i posle sve ide u offline mod i ti igras tako sa tog naloga sto ti je podesio taj lik preko team viewer-a. Te aktivacije su od 2 do 5 eura zavisi kad hoces. Ako hoces odmah onda je 5 ali za nedelju dana je 2-3 eura ili dolara. Tako da ti je to najjeftnija opcija da eto legalno probas.

Nemoj se zaletati, na beti igra je imala problema sa PC verzijom.

Pre neki dan sam shvatio sta je poenta – i Far Cry i Ass Creed so oba postali ‘comfort-food’ igre – nije vise bitno koji je deo, jedan lici na drugi, svi lepo izgledaju i lako se igraju. Zavrsis posao, dodjes kuci (ili predjes sa stolice na kauc) upalis igru/ugasis mozak i krenes s ciscenjem ikonica sa mape. Igre za opustanje.

Nije za mene, al vidim da ima puno ljudi kojima bas to treba.

7 Likes

Ide to sa godinama :rofl:
I debele čarape obavezno :heart:

2 Likes

Zvuci kao p0rno parodija za igru.

Inace FC6 je bas pokupio dobre ocene, ali koliko vidim ovde niko nije kupio.

2 Likes

A ko ce kucati onolike s-ove…

2 Likes

Ja bas obrnuto. Više nemam snage i vrmena da se posvetim nečemu što traje 50-70 ili više sati.

Najviše do 15h ako je nešto story mode varijanta.

Taman da dnevno spucam onih 1h što imam posle posla za sebe.

Zato mi i prijaju MP igre, bacim par partija, dam sebi malo oduška i idemo novi krug sutra.

1 Like

E da, koji sam licemer, istu pricu pricam al onda pomislim, eno me u Death Stranding vec jedno tridesetak sati gradim puteve i ne mrdam s mesta. Nesretne mule jedva cekaju ledja da mi vide.

Dakle i dalje sam hrcak, samo treba isti kotur ofarbati malo drugacije.

Ja sam digao ruke. Samo primera radi, krenuo sam AC Valhalla i odustao posle 15h igranja. Jednostavno sam shvatio da ću igru završiti negde 2023 godine i to samo u slučaju da ne upalim ništa drugo.

Tako da za mene više ne postoje mamut igre. Isključenje će biti samo novi God of War i Elden Ring.