Far Cry 6: Official Story Trailer

Osim toga, vjerovatno im se konstantno obnavlja baza fanova. Kada oni koji su odigrali nekoliko djelova odustanu od FC serijala, upadnu novi fanovi kojima će ovo biti prva FC igra, i ne tangira ih toliko činjenica da je svaki prethodni bio potpuno isti.

FC2 je bio revolucionaran. FC 3 je meni lično bio pravi dragulj tada kada je izašao (zbog njega sam i napravio account na ovom forumu). FC4 sam odigrao, svidio mi se ali sam ga dosta kritikovao. FC5 sam počeo i prestao.

Vjerovatno ću u jednom trenutku i FC6 početi, a ako se to desi jedini razlog će biti ono što si naveo, da sjednem i ne razmišljam mnogo o tome šta igram

+1

Ali ne zaboravimo i keca, izlgedao je impresivno za to vreme. Pogotovo sam pocetak igre i svo ono tropsko zelenilo. :rofl:

1 Like

Far cry 1 su radili u Crytec enginu ako se ne varam i u saradnji sa njima. Dvojku nisam igrao jer nisam imao gde ali trojku kad sam video, vilica do poda. Sećam se da sam toliko bio nahajpovan za igru da sam čekao doček nove godine, da zabodem sebi jedan paketić sa bogaoca grickalica i da to igram celo veče na x360. I tako je i bilo :joy: Sve ostalo su manje više kopije trojke sa drugom lokacijom i drugim - u pokušaju - ludim negativcem jer je Vass bio odličan. Fora je što ja ovde ne vidim nikakav grafički upgrade naspram petice, sve igre su im iste, izmuzli su ovaj prastari engine do zla boga.

1 Like

Planiram ja. Iskreno ne znam da li cu ugrabiti neki nalog na razmeni ili disk pa posle preprdati.

U pravu si @n00dle zaista svi lici jedan na drugi sa razlicitim zlikovcima i mestima. Sve je to upakovano i lepo sarenilo i to ocigledno ljudi vole kada i dalje Ubisoft radi ove igre na taj fazon.

Gde letiš da kupiš, imaš šta da igraš, lagano samo :grinning_face_with_smiling_eyes:

Ma imam, znam :joy: nego volim ova napucavanja. FC mi uvek dobro legne :joy:

Meni je ok 2, 3, keca mislim da nisam nikad odigrao, 4 mi nikako nije legla ostavio posle dva-tri sata, a svi kukaju na 5 mene oduševila, posebno 2 playthrough na XSX, baš su mi pogodili žicu, obožavam taj američki hillbilly moonshine stil života, vezano sa gun control redneck i osvrt na Humboldt County gde su ilegalne marihuna plantaže još od 70tih .

Ako imas vikend od 3 dana, imas vremena Assassins Creed da napises (salim se naravno) :sweat_smile:

https://twitter.com/EidosMontreal/status/1446113805272948738?t=DmIWhpEFhIQmMfgOaAuTmw&s=19

1 Like

Sta ti je Kanada :joy:

1 Like

75 na metacriticu je dobro?

Da Mario.

Pa evo bas gledam, kako god tvoje ime bilo (nebitno), ubedljivo je najgore ocenjen u celom serijalu. Gamespot 7, Eurogemer trojka. Ne znam sta su tacno “uradili” toliko lose, delovalo je fino na papiru - “poznati” zlikovac, urbane sredine, petovi… Da nisu neke mikrostransakcije? Problemi na PC-u su ocekivani i ne bi trebalo da uticu na konzolne ocene.

Drugar je prešao igru pre par dana za review i dao joj ocenu 9. Kaže da se može završiti za 15h, ali ako se detaljno baviš stvarima i čačkaš open world, onda nekih 20-25h.

Hm, meni su sve te Far Cry igre iste, pa nisam siguran sta im sada odjednom “smeta”. Da im nije premalo sati trajanja? Jes malo “kratka” za jednu open world igru… sta ja znam…

1 Like

Koliko sam video i Polygon nije oduševljen. Smeta im baš to što je sve prežvakano već u nedogled i copy paste. Ima zabave da čistiš ikonice i oslobađaš outposts ali generalno iskustvo im je da je ništa novo osim lepog ostrva.

2 Likes

Jep. Upravo odgledao Before You Buy It. Preslikan FC5.

2 Likes

Ja ovo govorim jos od trenutka kad su prikazali prvi gameplay

1 Like

Posle svih kritika koje sam ispisao na racun igre i FC serijala, danas sam kupio FC6 i pocinjem da ga igram.

Shvatio sam i sta je poenta FC igara: uhvatio sam sebe da mi treba nesto gdje cu da iskljucim mozak, ne razmisljam o nekim komplikovanim mehanikama vec samo da idem i pucam. Kao BF, samo single player.

Svaki FC sam igrao do sada i do petog dijela sam obozavao serijal. Kod petog dijela sam vidio da besramno stancuju jednu istu igru i da nema inovacija. Sesti dio je to potvrdio kada su ga najavili.

Sada shvatam da je to i cilj zapravo.

Da odigram FC6 pa da vidim sta cu misliti.

2 Likes