Far Cry 3 - Moje impresije

Ne spamujte temu.

Ja ovo moram da odigram

Sent from my iPhone 5

Zakljucak donesite sami

Pa naravno da crysis bolje izgleda, ali ovo je PC poređenje, na Xboxu je naravno bolji FC3… Samo zbog toga ako se uzme u obzir freeroam i ostale nelinearne za****ncije, jer jer Crysis na boxu baš osakaćen.

Imam problem na pc-u, naime nezavisno od podesavanja grafike (da radio sam ih u.xml fajlu) moj fps je i dalje 5-10 u cutscenovima i 10-15 u igri! :frowning: jedino sto me muci je sto koje god opcije da stavim fps je isti, da li neko zna resenje za ovo?

a koju grafičku imaš i koji procesor?

smejacete se ali p4 sa htom ocovan na 3,5 ghz, gforce 9500gt, 2gb ram plus active boost fles disk

Eto ti i odgovor što ti radi kako ti radi :slight_smile:

Mislim da je minimum rama 4GB.

Far Cry 3 System Requirements and Far Cry 3 requirements for PC Games
Nije tacno

Game debate je fake, dosta je zahtevniji FC3

lol

Sto je onda ne igras ako mislis da je to tacno :D?

Sent from my iPhone 4s

Igram, sa bednih 10-15 fps

To nije igranje.

A sto lepo ne skines za Xbox??? Plus na xbox-u dobijas dodatnu misiju ako aktiviras uplay(koji je besplatan- ZNACI NE MORAS NISTA DA PLATIS, ali u igri moras da zaradis U bodove!!!), dodatno oruzije, besplatnu temu koja nije losa…
Far Cry 3 Uplay Actions and Rewards

E, ovo treba pogledati…

Zato sto nemam prokleti ihas rezac.

Tweakujem jos uvek, poboljsao sam za sada na 20 fps-a.

Jedna informacija za sve igrace Far Cry-a 3 single player kampanje. Postoji bag u igru. Deshava se random posle nekog hunter quest-a, throwing knife takmicenja, trials of Rakyat ili ako poginete (meni se bag pojavio nakon sto sam opampricio sa neke litice).

Sta je bag? Ne radi vam foto aparat i ne mozete da bacate distract kamencice.
Kako ce te brzo primetiti bag? Vasa senka je bagovana. Vidi se samo senka od oruzija koje nosite. Odmah nakon zavrsenog takmicenja u bacanju nozeva, zavrsenog hunter questa, trials-a ili nakon sto poginete, nemate ni jedno oruzije u inventoriju. Na svu srecu u shopu vam oruzije nije resetovano i sve sto ste unlockovali, tu je.

Napominjem da su fotka i kamencici dve vrlo bitne stavke. Recimo ima misija gde treba da se uvucete u redova placenika (na drugom ostrvu) a dok to ne uradite (dok ne dodjete do nekog od regruta kome ce te maznuti uniformu) ne smete nikog da ubijete i ne sme niko da vas primeti. Kamencici igraju vrlo vaznu ulogu jer ima dosta strazara koje morate da cekate na sinhronizaciju da bi ste napredovali. Da bi ste ih lakse pratili, fotka sa spotovanjem igra veliku ulogu. Ipak to sam, ne znam ni sam kao, ali nekako prosao. Ali…

Dve misije kasnije vas zadatak je da slikate neke placenicke kapetane na nekom mostu kako pokusavaju da maznu neke dijamante. To je bez fotke ne moguce i ostaje mi da cekam neki eventualni patch posto mi ne pada na pamet da krecem ispocetka posle par dana igranja sa sansom da opet zapatim bag. Sve zivo sam maxovao i sve odradio. Ostao mi samo main story quest line. DAMN ?!?!? UBI

EDIT: Uspeo sam da popravim kamencice :slight_smile: tako sto sam menjao tipove kontrola pa su proradili ali fotka nece pa nece. Guglao… ima ljudi sa slicnim problemo. Ni reinstalacija ne pomaze.

Jako nezgodno, nadam se da ce da poprave u ovom patchu sto prave. Eh, nekad se znalo, konzolne igre lepo rade bez greske. A danas, first day patch od po giga (gledam tebe, Wii U!) je postalo prihvatljivo…

Nisi, nego si skocio sa litice, priznaj! :smiley:

Nadam se da ce, pored tih bug-ova, popraviti i screen tearing i da ce barem malo optimizovati framerate. Ali cisto sumnjam.