Fallout 4

Cujem da su odlicni sa optimizacijom :smiley:

Tema update-ovana. Video serijali sa službene Bethesda-ine stranice stavljeni, sa hronološkim datumima za dotičnu igru. S.P.E.C.I.A.L. i ostali, par dodatnih videa. Vijesti slobodno možete postavljati u komentare, kako ih budu objavljivali, a ja ću još detaljnije u skorije vrijeme update-ovat glavni post.

M.T.

Gledao sam Cheap Ass Gaffer EU temu na gafu, i izgleda da imaš ovde Fallout 3 GOTY za 4 evra: Amazon.de

Mislim da ti treba samo prava nemačka adresa i piči :slight_smile:

Vidio sam na r/gamedeals bas taj deal, al’ sam skeptican jer iz njemacke, oni cenzurisu sve igre. Nisam siguran jel se dobija ROW key ili njemacka verzija igre pa necu da rizikujem.

Odlicno Lordish. Samo jos da neko od moderatora stavi u naslovu teme M.T.

Done. Sad je zvanično MT :slight_smile:

Totalno zaboravih za nemačku cenzuru. :smiley: Ti ludi nemci. Jbg, onda čekaj neki steam sale ili kreni u mutne vode :smiley:

Još slika:

http://www.allgamesbeta.com/2015/10/leaked-fallout-4-ps4-screenshots.html

Da ste samo videli moju potragu za PS3 disk verzijom igre na K/P. 99.99% su Nemačke verzije, totalno cenzurisane. Nakon par nedelja potrage naletim na neku ribu iz BG koja nije znala ni šta prodaje. Za 1000din ugrabim F3 i NewVegas, kaže na engleskom piše nazad. Kad je pošiljka stigla ŠOK!

Ne samo što je na engleskom nego su obe igre bile još u celofanu, gde je F3 bio GotY, a Vegas Ultimate Ed. Od tada koristim K/P gotovo svakog dana, čisto ako naleti nešto dobro :).

Sto imam osjecaj da cu ovaj HUD skroz na off da stavim, ukljucujuci i nisan. Cisto da se skroz uzivim, a i ne mogu da se naviknem na ovu svijetlo zelenu boju.

Uu batice al si dobro prosao. Da mi neko ponudi za 10 e te dvije igre u celofanu kupio bih ih istog trena, pa makar mi sluzile samo za kolekciju.

Male su ovo slike, al ne znam sta da mislim, mada ne znam ni sta sam ocekivao, em je ovo PS4(dobro neke igre izgledaju 20 puta bolje od ovoga da ne bude da se*em preterano) em je bre to samo APDEJTOVANI STARI ENGINE. Meni je to bila vrlo losa naznaka od trenutka kad sam cuo za to. Stvarno je katastrofa sto nisu mogli novi da naprave.

Doduse koliki su requirements za PC sve se nadam da ce mnogo bolje izgledati od ovoga. Barem rezolucija tekstura. Mada Bethesda i sama izbaci obicno posle release-a HD texture pack-ove, ko za Skyrim.

A to su naravno i modovi, tako da se ne brinem preterano.

Evo malo nekompresovanih PNG-ova sa neogafa, nije TOLIKO strasno.

Joj zivote ovi pikseli u poslednoj slici. Tuga.

Nije valjda da sam jedini kome ovo sve prikazano izgleda odlično?

**Skyrim **je bio i ostao prelepa igra. Mene je i Fallout 3 ocarao, tacno onako kako sam hteo da postapokalipticna igra izgleda.

Ovo mi je odmah upalilo alarme cim su pustili onaj prvi trejler. Ceo prvi batch slika u ovom threadu je samo pojacao moju zebnju. Tek su slike koje je Garrus stavio ok za moje standarde.

Zivi bili pa videli, al malo sam zabrinut. Cela ona prezentacija o gradjenju sopstvene baze me ne interesuje ama bas uopste.

One nekompresovane slike sto sam okacio su bolje. Izgleda da ono sto su pustali na E3 da je bio PC na ultra jbg.

Mislim pogledajte ovu sliku pa uporedite. Jos je ovo zestoko kompresovano, mos misliti u Full HD

Pogle drvece, sve senke, teksture svega(naravno nista posebno al mnogo bolje od PS4 varijante), draw distance, sve redom je bolje.

Nije ni cudo sto Bethesda radi u tajnosti. Ljudi su postali takve zanovjetlije, da je to cudo…

E to si dobro rekao.

O grafici se govorilo i prije. Ne krije Bethesda nista, samo su fokus prebacili na bitnije stvari. Pete je i rekao u jednom intervjuu da su mogli napraviti graficku bombonicu od igre, ali da su se okrenuli dubljim RPG elementima. Sto je po meni, smisao zanra…

Dovraga, ja sam platio full price, i igru i season pass. Imam povjerenja u ljude. Bar imaju dobru historiju sto se tice toga.

Nemam pojma, nisam siguran zašto ljudi tvrde da izgleda jako loše. Meni je ok i drago mi je da su maksimalno izbegli senf filter iz Fallout 3. Ako su uboli atfmosferu i RPG aspekt, sa ovim kako izgleda, meni je ok. Sa grafičke strane biće presudne i animacije karaktera. Kada sam prvi put video igru, pomislih to je Fallout. Da li može bolje? Naravno, uvek može. Ako neko želi bolju verziju, treba da sačeka modove na PCu i dobiće ultimativni F4.

Ogroman leak za igru, vrijedi pročitat!

http://wccftech.com/fallout-4/

Evo izvukao sam ovo iz ovog leak teksta sto je Lordish postavio:

How the game looks and feels :

 The user described the game as not looking revolutionary but still looking better than what we’ve seen so far in E3 and via the official screenshots. The game as a whole looks much better than the sum of its parts and the lighting is one of the best he has ever seen. There have been a few framerate dips here and there, but there’s also a lot more on the screen than compared to Fallout 3.

Još vijesti, slika, usporedbi finalne i E3 verzije igre:

http://gearnuke.com/fallout-4-ps4-screenshots-leaked-hq-comparison-e3-footage-reveals-missing-shadows/

10 novih detalja o igri: