eSports - CS:GO, Dota 2, League of Legends, Halo 5, Overwatch, Call of Duty...

Trebalo bi da imamo ovakvu temu koja je namenjena za Elektronske sportove poput:CS GO,COD,Halo,LoL,Dota…

Btw
Jel gledao neko osim mene CS GO ESL ONE Cologne 2015 finale?Za Koga ste navijali ja za Fnatic Kao I uvek.

Igrao sam i CoD i CS al jedino Dotu mogu da gledam. Samo zbog preglednosti.

Gledao sam ja Starcraft nekoliko puta. A onda se smorio koliko sam los pa restao :slight_smile:

Gledao sam juce polufinale fnatic vs Virtus.pro. Tacnije 2. i 3. partiju. Nije tu imalo za sta da se navija kada je u jednom trenutku fnatic vodio 10:1 ili tako nesto :smiley:

Je l’ gledao neko BLAST Pro Series Copenhagen, SK osvojio a FalleN izdominirao, naravno pod gledao mislim pratio jer ono nije moglo da se gleda od produkcije i tehnickih problema, jedina dobra stvar kod turnira jesu vrhunski timovi i ona ogromna Royal Copenhagen arena i naravno publika, atmosfera kao na stadionu…

Mislim da vecina nas ovde nema vremena ni za igranje, a ne da gleda kako neko igra :joy:

Pratio sam cs turnire i nedavno sam prestao i sa igranjem i gledanjem jer je igra mrtva i koliko samo ima citera na pro sceni je prosto smijesno, a tehnickih problema bude na svakom turniru i ako ulazu ‘ogroman’ novac u te turnire.

Po mom misljenju, igra je daleko od mrtve i dalje ima oko 500k igraca dnevno, jedino je gledanost opala na twitchu i to najvise zbog pubga i shrouda koji je presao sa csa na pubg, ali ljudi zaboravljaju da je cs daleko gledaniji od coda koji je jos dalje od mrtvog statusa, a to za turnire sam od vecih turnira video tehnicke probleme samo na pgl majoru i blastu…

Pogledaj statistiku koliko cs gubi igraca mjesecno a na svakom turniru se desava da se kompovi gase ili nesto nije okej npr na nekom od majora (ne znam tacno kojem) shroud se zalio da je igrao na i5 i 8gb rama te su fps dropovi bili ogromni.Eh da su turniri samo problem, vise ne mozes normalno faceit odigrati ako nemas pre made team cak i sa premiumom. Igra je puna citera, valve banuje 20-30 k mjesecno pa stane u smislu ‘Eh rijesili smo se citera sad je igra super’ ali ne i sada ih ima ogromna kolicina + Valveu se je*e za igru njih je briga za pare sto su dokazali raznim glupim updateovima. Pro scena ima dosta citera sto je sramota za igru kao sto je cs.

Cheatera je bilo u cs na “pro sceni” od kad ja znam za sebe…ja sam cs poceo sa igram pre osnone skole…i to 1.3…u osnovnoj sam bio jedan kd boljih igraca hnsa na domacim serverima…prestao sam igrati oko 3. Srednje…vise od 10 godina staza :joy: sad kad mi neko spomene cs povraca mi se

Igrao sam cs go skoro 3 godine vjeruj mi da se kajem zbog izgubljenog vremena…

Gubitak igraca je normalan, ipak je igra stara 5 godina plus sto su ljudi sada zapanjeni pubgomn ali to za citere na pro sceni je ne dokazano, plus citera sada ima stvarno manje, danas sam sreo citera po prvi put u 3 meseca.

Pogledaj reakcije nekih pro igraca na plejeve poznatih citera, pogledaj kanal od Dan M ako znas ko je momak, ako ti nije smijesno sta Subroza i Kjaerbye rade na sceni onda si vrlo neiskusan ili ne zelis da prihvatis istinu.

Večeras Faze vs Cloud9, ELEAGUE Boston Major finals! :fire: :fire: :fire:

Mora da je zanimljivo gledati kako drugi igraju

Kao sto je zanimljivo gledati kako drugi igraju fudbal, košarku, odbojku…

(ako si mislio u tom kontekstu kao zašto bih gledao kako drugi igraju)

Osvojio C9, Skadoodle je jednostavno bio neverovatan.

Gledao sam finale, mnogo mi je zao Nikole ali zivot ide dalje.

1 Like

:joy: :joy: :joy:
https://twitter.com/Revitalize/status/957838584374964226

2 Likes

Ovo je sve namestaljka. Uvek postoji grupa malih kineza koji bi ovu petorku unistila.