Elden Ring {MT}

Tezak je Consecrated Snowfields – gde god da krenem, neko me ubije. Jos me jedno od onih hodajucih zvona besomucno bombardovalo, to stvarno nisam ocekivao. Novi Astel me docekao u jednom rudniku, pokusao sam nekoliko puta al suvise je gadan a nedovoljno bitan.

Znam da se u toj zoni nalazi teleport ka ptici, al ga nisam sam nasao. Morao sam da proguglam lokaciju, sto mi je bezveze, jer znaci da bez interneta ne bih uspeo tu da stignem. Idem tamo veceras, makar da gvirnem.

Sredih Dung-Eatera, sad imam dva +10 macha, blasphemous u glavnoj, milosa u drugoj. Morao sam rukavice da skinem kako bi mi ostao medium roll, teski bre ti machevi.

mali update –

Dodjoh najzad do famozne ptice, posle jedno 90 sati, al pokazala se nedovoljno voljna da se redovno baci s litice, tek ponekad. Al zato tu odmah pored bleji jedno petnaestak nesretnih glavonja, koji mi za oko 30 sekundi truda daju barem 35k runa, sto je po meni jos bolje od pticjih tricavih 11k.

Morao sam tu da nanizem jedno 2-3 levela, reda radi, kad je vec toliko izdasno. Onda luka nasao na netu kako u blizini postoji rune glitch, gde ako se bacis litice na odredjenom mestu dobijes preko 250k runa – al ova fora gazi neku moju internu moralnu liniju sta je ok a sta nije u souls igri.

3 Likes

Haha, Luka je next gen… Nisam znao za ovo.

1 Like

Ja se samo pitam kako ljudi tako nesto uopste otkriju

2 Likes

Kako ste vi presli igru za 100 sati, ja sam spucao 40 jos tumaram po liurnii

2 Likes

Najvise vremena sam proveo u prve tri regije. Imam utisak da se stvari blago ubrzaju jednom kad se popnes na Altus Plato, mada je sam glavni grad ogroman (plus ima kanalizaciju ispod ko celu novu zonu).

Inace krenuo luka da igra, zunzara ko muva – odgledao gomilu guideova, zna sve cake, pretrcao pola mape i sve preskace sto moze. Jos je s onim rune glitchom dogurao do 100-toga nivoa dok si reko keks, a realno tek je renallu pobedio. Ok, da ne lazem, i Radana.

Eno ga sad pati se u Volcano Manoru, pokusava da nadje neki somber stone, jer je odlucio da se presalta sa magije na lion great bow.

3 Likes

Neverovatno da igra Souls igru u tim godinama. Wtf…

3 Likes

Sinac je završio ER pre 1-2 meseca bez problema. Nisam ga puno ni učio šta da radi, samo osnovne smernice. Za 15 godina uzrast lagano je obrnuo igru.

Ko želi da se ponovo vrati u souls igre, a obrnuo je ER, izašla je Thymesia danas. Cena je baš ok, 25€, a na store-u čak ima i popust, pa košta 20€.

3 Likes

Meni traje 40 sati vec, ali ja se nameracio da jednom predjem uzmem platinu, vidim sve sto ima da se vidi, ugasim i vise se ne vratim. Zonu po zonu, istrazujem trazim katakombe, pecine, i onda kad odokativno vidim da sam (po mom misljenju) otkrio skoro sve, onda pogledam fully unlocked mapu zone, i onda otrcim i pocistil sta sam propustio. Inace, ubio sam i cudovista, zmajeve, mrave, medvede, magove, ratnike, mrtve nemrtve, ali brate mili kad upadnem u neku rupu gde su pacovi uvek se najezim. Ovo ostalo, ok veliki si, bljujes vatru/bacas magiju/imas mac velik ko obliznje selo, meh, ali prokleti pacovi…

2 Likes

Meni su posle stotinak sati ubedljivo najgori oni dzinovski medvedi – njih kad vidim predjem ulicu, iako sam kao baja.

1 Like

Ja nisam niti cu biti baja. Glass canon par excellence. Ubijem bossa iz pet magija, pacov me ubije iz dva ugriza :joy:

1 Like

Eno moja omlatila već preko 200 jura u Genshin impact :man_facepalming:
Šta god da je pitam jel joj treba, odeća obuća pare za tržni centar idi bre dete negde … Nope, samo tajo mastercart i primogems :rofl:

Sad nagovara i mene da počnem igrati :rofl::rofl::rofl:
Reko dušo te japanštine, kod taje ide NOPE :rofl:

3 Likes
3 Likes

Ova je presla igricu sto bi rekli :joy: Samo mi nije jasno kako level 1, a toliki damage pravi poslednjem bossu iz udarca. :thinking:

Ma ja sve gledam klip i razmišljam , jao jadna devojka šta joj se desilo sa rukom, da li je rođena sa jednom rukom ili pala sa motora ili drobila drva pa povuklo, svakojake stvari mi prolaze kroz glavu i na kraju ona podiže obe ruke :sweat_smile: Reko dobro je. Ne znam koji je efekat čarape ali da ne idemo u off. :slightly_smiling_face:

1 Like

Ocistio Liurniu, otisao u Caria Manor sa gorkim ukusom u ustima jer ruke. Ubio lorettu, i tu sam stao na xboxu, tako da sad krece nepoznato. Otisao iza, napao me zmaj, ubio me vise ga nema. Poceo ranni quest, odneo pismo, popricao sa blaiddom, i ajmo u Caelid. Jel zna neko oce li se taj zmaj ponovo pojaviti?

1 Like

Ako pričaš o onom kod Ranni, oće. Biće revanš, na drugom mestu.

A u Caelidu imaš ogromnog zmaja okruženog gomilom manjih zmajeva, ako mu priđeš otpozadi možeš relativno lako da ga bockaš u rep (ne uzvraća), kad on umre umru i ostali zmajevi u blizini, dobiješ laganih 70k runa.

Edit – ja se sad pentram po drvetu tamo gore na samom severu mape. Bilo je baš gusto, ne ponovilo se. Ne pamtim kad sam zadnji put bio toliko srećan da ugledam site of grace.

Oni veliki medvedi su najgori. I na samom kraju igre, kad sam bio overlevelovan, sam ih zaobilazio. Oni, pa na drugom mestu su one sake sto iskacu iz zemlje.

1 Like

Inače pao Mohg sinoć, iz dva pokušaja, sad sam Maleniji na tragu. Posle toga se vraćam u azulu da počistim šta je ostalo, pa onda valjda ide endgame.

Kopka me malo taj Black Knife Tiche što pominjete, ne znam dal sam ga uopšte pokupio tokom avanture, proveriću večeras. Al zato je Mimic Tear mvp, spasao mi kožu gomilu puta.

Ruke su osetljive na vatru, ja imam neki Black Flame, fino ih prži.

2 Likes