Elden Ring {MT}

Mislim da je 3000

1 Like

Steta za ovu igru sto je pisao Robotnjik sto nemq lepo neki easy mod. Za nas kojima se svidja ali nismo bas potpuno odlepili da mozemo ovo da predjemo.

Souls igre moraju ostati ovakve. Jednostavno moraš ući u svet mazohizma i prihvatiti pravila igre, a to je da ćeš puno ginuti i samo koncentrisan možeš igrati. Pri tome ja sam prešao samo Bloodborne i DS3 (2/3 igre). Momenat kada pređeš nekog bossa ili otvoriš vrata prečice neprocenjivo.
Ima milion drugih igara za probati na easy ili hard pa izvolte. Ovo mora ostati kako Bog zapoveda :wink:

12 Likes

Jbg valjda imas pravo. Ovako kada neko kaze presao sam. Znas da je “baja” :wink:

@jahalang0112
E slusaj foru. Stave opciju da igras na neki Easy
Onda kada predjes dobijes trofej koji svi vide nesto u fazonu “sekapersa” “pi…ica” :joy:
Pa ko hoce neka igra.

1 Like

Meni ce ovo biti prva souls igra, ne znam koliko ce me drzati ali mi se svidja, tj od uvek sam voleo taj koncept sa Bossom. Igrao sam kao klinac Lineage 2 MMORLG i tu ima bas dosta raida, drop itemi i slicno. Zadnjih dana bas gleda sto vise da skontam o igri, klase, itemi i slicno kako bi poceo.

1 Like




2 Likes

2 Likes

Posle ovog trailera, to je to. Nek ide život… Ps, nema slađeg zvuka nego kad prođe kartica i uzmu mi pare :joy:

7 Likes

Ja bih sa ponosom i taj trofej nosio, ako treba i na čelu da mi stoji. :joy:

Ali slažem se da ne treba ništa mijenjati, igra bi izgubila dušu.

Edit: evo ipak nade za neke od nas

2 Likes

Odlične recenzije. Izgleda da je igra remek delo…

wow

3 Likes

Haos od ocena.

2 Likes

Jesno je da je ovo Gothy 2022 :grin:

2 Likes

Kakve su ovo ocene ljudi moji?

Zato sam ja uradio preorder, znam da ce se lomiti dzojstik sigurno :blush:

Nisam trebao, ali eto gde svi tu i mali Mujo :sweat_smile:
Probao sam skoro sve souls like igre, jedino sto sam uzivao i presao su Sekiro i Nioh 1 i to samo zbog tematike Japan, samuraji katane šurikeni, nindže, šunjanje, šta cu kad volem, a vidim da i ovde ima stealth kill pa ono možda mi se i svidi :grinning:

1 Like

cek da izadje Halo Infinite pa ces da vidis :grin:

1 Like

Komparacija je urađena na igri bez Day One Patch-a:

1 Like