Elden Ring {MT}

:heart_eyes:

2 Likes

Gledam na Argentini 2.999 koĆĄta ER.
3.999 deluhe :grin:

2 Likes

Ozbiljno? Pa to su viĆĄe nego ok novci.

1 Like

Super cena, nemam pojma zaĆĄto na arg neke nove igre koĆĄtaju isto kao u usa a neke duplo jeftinije.

1 Like

Posle pogledanih par klipova, ja sam u totalnom hipe-u za igrom.

OboĆŸavam souls i souls like igre, i sve sam ih preĆĄao, sa isključenjem Sekiro, nije mi legao i izgubio sam ĆŸelju na nekih 70% predjene igre, viĆĄe zbog ponavljanja ambijenta i protivnika, a manje zbog teĆŸine.

Dok mi Elden Ring deluje sada ko totalno ludilo. Imao sam strah kako će se preneti sozls formula na open world, ali su je odagnali i naprosto sam oduĆĄevljen vidjenim. Od zatvorenih putanja sa jako malo opcija za detour, sada moĆŸeĆĄ da kreneĆĄ gde god ĆŸeliĆĄ. Ovo će se u startu zavrĆĄiti sa gomilom pogibija i beĆŸanja od prejakih protivnika, ali na duge staze će biti opet olakĆĄavajuča stvar, jer će biti mogućnosti za farmovanje i dizanje lvl u nebesa. Tako da oni koji su oduvek traĆŸili easy mode za souls igre, mislim da su ga upravo dobili.

Ko će sada dočekati početak 2022.

2 Likes

This didn’t age well. :rofl:

2 Likes

@Zoorulee znaci kupujes xbox :grin:

daj mu dobru cenu :rofl:

Zoki je stari drugar, pozajmicu mu konzolu da predje :grin:

1 Like

Zar Ring nece biti i za PS5?

Hoće.

1 Like

Ide na sve platforme.

Nekada se pitam ko radi u marketingu kada su u pitanju velike software-ske kompanije.

Recimo prvi utisci sa par klipova su bili katastrofa, tioa lik jaĆĄe konja i pada u provaliju od 100 metar i nikom niĆĄta. I joĆĄ par pratećih gluposti i kreneĆĄ da se plaĆĄiĆĄ za neĆĄto ĆĄto si ĆŸeljno iơčekivao.

A onda se pojavi network test i lepotu igre pokaĆŸu ljudi koji stvarno igraju souls igre i ostaneĆĄ oduĆĄevljen.

Kako napisa @Collector prethodni post didn’t aged well :joy:

1 Like

NaĆŸalost, većinom rade ljudi kojima je cilj prodaja bez puno razumevanja ko je glavna publika.

1 Like

Jel i dalje ta cena?

Nisam gledao, ali ne vidim zaĆĄto ne bi bila.
P.S. jesu, iste su cene upravo sam proverio


1 Like

1 Like
1 Like

Ovakvi nakaradni karakteri su vec duze vreme stvar unutar souls zajednice. Nista novo.

Na Xboxu ima preload.
Za X/S je 49 gb
One X je valjda 30 gb

Koliko je beĆĄe na Argentini?