Dying Light 2

To je bas nezgodno sa piraterijom ako nemas ovakve patcheve.

I ja cu danas da ga pripalim, tematika me tera na povracanje ali parkour zapravo ima smisla, ako uspeju da naprave tenziju sa preskakanjem ograda i krovova automobila, moze na kraju ispasti najbolje zombi iskustvo.

@Djordje1990 pomoc.

Reci mi gde si uzeo DL za PC?
Vidim da je Angela opet cenzurisala nemacku verziju igre. Nije mi jasno koliko je cenzurisana i koliko se razlikuje od UNCUT verzije. Jel znas mozda?

Uzeo na CDKEYSU za 41eur neka WW za steam

1 Like

Bitna informacija ako nekoga zadesi.

The game is censored in germany, and if you buy it via the german steam shop you WILL GET THE CENSORED VERSION. This is NOT Disclosed in the shop page in any way, so people who buy the game get sold an incomplete, censored version which bans them from playing coop with ANYONE OUTSIDE OF GERMANY.

lol
The German version of Dying Light 2 doesn’t allow you to decapitate or dismember human opponents or kill neutral characters.

Meanwhile, in Killing Floor 2 i can shoot a big fat guy with a grenage launcher and see him explode with all his organs and blood n shit flying in every direction, leaving blood splatter on every wall and floor for the rest of the match and then use my scalpel to slice the pieces into smaller pieces. But eh, whatever.

Tehnicki problemi reseni, moze da se krene. :smiley:

Preskačem ja ovo mediocore iskustvo dok ne padne cena na nekih 900 din po Argentinski :joy: Svakako nikakve hvale nisam čuo za igru, brzo će to na popustu.

1 Like

Reklama u Poljskoj :smiley:

11 Likes

Za reklamu i ideju čista 10-ka, ako stvarno noću i pri slaboj svetlosti se pojavi i silueta sa leve strane.

2 Likes

Ne mogu da se otmem utisku da je prvi deo izgledao bolje od ovog sad – ko da se secam bolje uklopljenih boja i atmosfere. Nije ovako sve drecalo, krosnje drveca u daljini em se ponavlja isti oblik em imaju neprirodnu nijansu zelene… a ove ljubicaste UV sijalice ko kad smo se odusevljavali obojenim svetlima u mracnim danima 3d akceleracije.

Moracu da istrazim malo, jel se to ja lose secam ili je original stvarno bolje izgledao.

Al gameplay mi deluje savrseno, skoro pa jedina igra (sem, recimo, spajdermena) gde je traversal jednako zabavan ko ostale zanimacije. Takodje, izgleda da sam jedan od retkih ovde na forumu kome zombiji jos nisu dosadili, stavise. Sve je u izvedbi.

4 Likes

U najbolju ruku izgleda isto kao prvi deo. Igrao sam danas nekih 2 sata, PC, sve na high, definitvno estetski nije nista posebno. Gejmplej, kombat i atmosfera su ostavili odlican prvi utisak. Cak nisam imao ni bagova.

5 Likes

Live samo,kasnije krece i COOP samo da se uvodni deo zavrsi

3 Likes

@ph1beropt, @n00dle slažem se sa vama, korektno to sve izgleda.
Najvažnije mi je da me je igra uvukla u taj neki svet i imam želju da je igram, nije kao Cpunk “mrtvo more”.

Ja spucao još par sati danas. Iskreno nije mi grafika primat pa i ne primećujem da nešto fali. Više mi bode oči česti screen tearing i periodični drop na ispod 30fps (bar je tako na ps4 1.00 verziji). Ali zabavna je definitivno.
Par saveta iz ranog dela igre: throwing knives, jeftini su da se craftuju a baš su korisni, velik dmg i stunuju protivnika, fino se combuje sa oružjem. A drugo za izdržljivost oružja, svaki mod koji se doda na oružje mu diže durability za 50. Pa tako krenem bez modova sa 2 prazna slota, dodam jedan mod kad potrošim durability za 50, pa repeat sledeći put. Isto katana po nogama i kolenima baš fina za crowd kontrol, baš često dobijem animaciju da zombijima odsečem noge, i onda padnu bespomoćni ali još živi, pa krenem na sledećeg iz mase i onda lagano dokrajčim :smiley:

1 Like

Na PS5 super glatko radi u 60fps, nizu rezoluciju nesto i ne primecujem, OLED TV fino sve to pegla, kontrole jako udobne. Mnogo bolje izgleda nego prvi deo, nema poredjenja. Nisam naisao na bagove mada sam jos na pocetku. Imam neki blagi utisak da ce ovo biti mnogo bolje prihvaceno kod publike, slicno kao i Days Gone.

2 Likes

A bre znao sam da nisam lud –

Original

…I nastavak

Nasvirali saturaciju na 11. Razlika ko nebo i zemlja; u nekim kadrovima dvojka baš loše izgleda. Ne posvuda, al generalno gde god puca pogled, mojim očima izgleda blago amaterski. Takođe, moram da kažem da se za 7 godina staru igru original odlično drži.

Uzeh screencapove odavde, koga zanima da odgleda:

Mislim, pogledajte te boje i na thumbnailu. Kakva je to radioaktivna boja krošnji bre. Mojim očima je original za koplje ispred.

5 Likes

Nastavak kao da je radjen za Nintendo Switch :rofl:

Pa izaće za switch :sweat_smile:

1 Like

Saturacija na stranu, geometrija sveta, teksture i kompleksnost karaktera su na mnogo visem nivou.

Ali fizika je npr losija. Cudno da tako elementarne stvari kao sto je kolorna sema i fizika ne umeju da ubodu. Dosli neki klinci iz fortnite ere da vedre i oblace, ne znam.

S druge strane, ovaj ambijent u pocetnoj kuci ne deluje tako lose, iako je pre-saturisan, ima neku distopijsku estetiku, za klasu ispod Last of Us, ali je ipak poseduje, pomalo cak vuce na novog Blejd Runnera.

@Djordje1990 Subscribovao sam se na kanal. Izbaci samo onu supermario mjuzu u pozadini zombi igre :slight_smile:

2 Likes

Taman kad sam pomislio seru ljudi po netu, odigraću lagano iako je na 1.00 krenuli su bugovi. Npcjevi npr ne izgovore čitavu rečenicu do kraja a krenu da pričaju sledeću, vidim nije retkost. Manje više moraju subtitles da se uključe da bi se ispratilo. Veliki problem je po meni(ne znam jel taj veliki day one update to ispravi) što nema opcija za manual save. Napravila mi igra autosave u nekoj zoni gde sve vrvi od zombija noću i jedina taktika je RUN. Ali jedno 30 puta sam izginuo i uvek me vrati na to debilno mesto.
Čekam svakako kulere za grrafu, dok stignu možda i ispeglaju igru pa je odigram na pcju. Ovo na ps4 jedino rešenje da koristim mod menu tj. varanje da se izvučem tamo gde sam zapeo, ali nisam nešto ljubitelj toga jbg

1 Like