Dying Light 2

Takodje je jako čudno kada moraš da pratiš nekog npc-a. Ili su prespori, ili jednostavno nestanu i pojave se na destinaciji, pa moram sam da pronadjem put.

1 Like

Denuvo, opet.

Znači da čekam narodnu verziju i za pc :rofl:
Ne bi bilo prvi put da krekovana verzija radi bolje nego original

Ova igra je graficki puna kontrasta. Open world zaista ne izgleda nista posebno, i sto je Dordz rekao, saturacija do maksimuma, i drvece nekako sa kraja xbox360 ere. Ali zato kada si in-door estetika skace znacajno. Mislim i jeste u neku ruku logicno, i slicno smo imali u Halo Infinite.

Evo npr. mislim da su ljudski modeli vrhunski. Bas mi je par puta zapalo za oko. Sto lice jako detaljno, sto odelo, tj. outfit sto imaju na sebi.

Pocinje opasno da mi se svidja igra. Svet ima brdo stvari da se istrazuje, i dosta side misija zasad.

Da li je IGN pisao da je glavni lik bezlican i dosadan, meni dosad sasvim suprotno od toga.

Necu da lazem, imaju delovi igre gde u mraku treba da se sunjas i bezis od zombija, te delove ne volim ni malo. Igru igram preko dana kada god mogu. :smiley:

Malo mi je lore igre cudan, tj. nejasan. Cudno su opet world napravili. Npr. ovo se cesto desava, 5 npca stoji na ulici, u krug, da li vrse neki razgovor, ili nekoga sahranjuju, i na 10 m od njih zombiji onako opusteno setaju i ignorisu ih. Tj. ignorisu jedne druge. Cim se ja pojavim na isto mesto, zombiji lude i krecu da me jure. Veoma nekako cudan svet koji mi je malo immersion breaking ponekada.

2 Likes

Jbte kolika je mapa, ja mislio samo ovaj deo gde sam trenutno, kad ono još toliko ne otkriveno kada sam malo odzumirao.
Biće da se igra baš pošteno :grin:

@marko_gts

1 Like

Jako je čudna grafika generalno, ima delova gde je fenomenalna i gde je baš loša i napolju i unutra.
Ali ok, sviđa mi se igra.

1 Like

Ovo je definitivno igra koju sam dugo cekao i posle 12h igranja sve vise i vise mi se dopada.
Jos bolje je to sto sam nasao osobu za COOP koja planira da okrene svaki kamen na mapi.
Fokus nam je da sve redom cistimo bez da pusamo samo glavne misije.

Jedina zamerka je da samo HOST COOPa ima save i kada on lefta tada vas igra vraca na progres koji ste uradili u solo igranju.

Jedino sto se prenosi kada HOST lefta jesu same pare,oruzija skilovi tj sve sem story progresa.

Ljudi koji igraju na PCu mogu lagano da srede jake boje ako im to nije po volji jer NVIDIA ima fantastican alat u samom GeForce Experience za samo osvetljenje i boje.

5 Likes

Ma šta ćeš čekati, evo probaj sam da poboljšaš, isključuj, uključuj sta hoćeš :rofl:
Developer menu .

Pih, ja se samo nadam da ce mu ubaciti glavu .
Ima opcija za kameru i igrati ovo u 3rd person mode bi bilo strava …
A za sada Aiden nema glavu :rofl:

Video sam to sinoć kod nekog drugog lika, uđe na game info i stoji version 1.01. Ali ovaj dev menu nije nešto težak,msm samo par stotina mb tako da mislim da nije još to to. Jedino ako backportuju onaj update od 30giga mogu da se vratim.
Što kaže @ph1beropt i meni se isto desilo masu puta i sa glavnim i sporednim misijama. Ženski npc treba da je pratim ona se fazon samo teleportuje na krajnje odredište i čeka te tamo.
Sinoć gledao kod nekog irca stream na pcju, bar na kbm ne mogu ni da se binduju tasteri ako ih je igra namenila za neke abilitije i tako to. Možda je ok sa kontrolerom, ne znam.
Vrv je ostavljam do daljnjeg pa ću uzeti za ps5 nekad kad se još ispegla, ipak nije na nivou CP bugovita

1 Like
1 Like

Radioaktivne krošnje na stranu, ako je gameplay iole ko kod originala biće desetine sati dobre zabave.

Open world igre koje me vremenom ne smore se mogu nabrojati na prste jedne ruke (štaviše jedino mi još arkham knight pada na pamet), al prvi Dying Light mi se još igrao i kad sam sve očistio. Pentranje po zgradama, lemanje zombija, noćne ekskurzije, vrelo dnevno sunce prži asfalt po praznim ulicama dok pokušavam da otvorim bagažnik na automobilu, cela ta atmosfera i gameplay loop mi legli ko budali šamar, što kažu.

Dan-danas sam kivan na gejming novinare koji su onomad mahom bili ravnodušni, ili čak negativno nastrojeni prema originalu, nisu videli kakav dragulj pred sobom imaju. A sad odjednom pljušte osmice i devetke, iako je igra u suštini ista. Gde vam je bio taj entuzijazam pre sedam godina?

Za priču se ne brinem previše. Slično su kritikovali i prvi deo, čija priča je bila sasvim prikladna, barem što se mene tiče.

4 Likes

Ovo bas pratim posto sam mislio mozda da uzmem.
Nego koliko sam ukapirao svi se zale da je losa grafika…
Mozda budu izbacili neki update… itd da ga malo ispeglaju???

Mislim da je konsenzus da grafika nije losa, samo nije nista posebno, a jos dalje od next-gena. Ima momenata kada sjajno izgleda, ima stvari koji bas lose izgledaju. Sumnjam da se tu da ista patchovati, delimicno je i art style kakav takav. Mozda kada bi ostvetljenje malo prilagodili i saturaciju smanjili, bolje bi izgledalo.

Evo jos par mojih skrinshotova.

5 Likes

Ovo je PC?

Da, PC na sve high settings. 1440p.

1 Like

Reklo bi se…
Generalno ok. Kada bude neki debeli popust uzecu je.

1 Like

Smanjite saturaciju na tv-u/monitoru :slightly_smiling_face:

Ili mi previše zakeramo, ja igram na PS5 i lepo radi igra u performance modu.
Sigurno nije najlepša igra ali je baš zabavna, meni za sada super…

3 Likes
2 Likes