Dying Light 2

Sad me bas zanima koliki ce Horizon da bude, s tom Kraken tehnologijom.

Ovo sam naĆĄao na netu, koliko je validno ne znam.

According to PlayStation Game Size, which uses data pulled straight from the PlayStation database, Forbidden West will take up 96GB on the PS4 and the PS5. Mind you, this file size doesn’t include a potential day one patch and expected file size changes. The same user explains that database entries aren’t always accurate.

Za ostale platforme nema podataka :grin:

1 Like

IzaĆĄla je piratska verzija za PS4 20gb .

Hoću u petak.

1 Like

Poljaci rade igru?
Videli od kolega im iz komĆĄiluka izgleda (CD project Red) da treba pozuriti i izbaciti igru :sweat_smile:

Svakako ruĆŸan trend , a igra me zanima volim tu tematiku iako je izlizana jelte :grin:

2 Likes

Pitanje za sve, da li u igri imas samo da kazes oruzija tipa motke, sekire bla bla

Ili ima vatrenog oruzija i tako nekog gde moras da nisanis?

1 Like

Da imaĆĄ svo moguće I nemoguće oruĆŸje da praviĆĄ unapređujeĆĄ, mačete, noĆŸevi, palice, mačevi, piĆĄtolji, puĆĄke sta ti padne na pamet.
Nego mene zanima da li je ostalo isto kao u prvom delu da li mora sve od oruĆŸja da se odrĆŸava

E to mi je bio najveći smor u igri

Ja volim odabrati jedno oruĆŸje koje mi se svidja i toga se drĆŸim od početka do kraja igre, samo da mislim o municiji i to je to

U prvom delu nekog mlatneơ 3 puta i odma moraơ menjati ili popravljati

Da popizdiơ


1 Like

To i mene smara u igrama ovog tipa. Joơ kad na to dodaju da nemaơ jednog lika nego moraơ da paziơ na celu ekipu da su nahranjeni i odmorni kao sims da igraơ (State of Decay 2) onda mi je tek očaj. Ovde mi grafika nije niơta spektakularno, podseća na Far Cry ali ima lepe predele koliko sam video na review-ovima. Odigraće se nekad kad celo druơtvo skupi pare i kad bude na popustu :smile:

2 Likes

Zbog ovog nikad nisam igrao Dead Rising

2 Likes

To je to, ispada iz liste. Niti planiram da titram jaja celoj ekipi niti da glumim kovaca i posle 3 udarca trazim drugu sekiru :woozy_face:
A mislio sam da nema oruzija za pucanje samo mlacenje


1 Like

Haha, ne kaĆŸem da ovde ima toga da moraĆĄ da paziĆĄ na celu ekipu nego sam to dodao samo kao ekstremno glupa stvad poret tog troĆĄenja oruĆŸja. :joy: Ovde mislim da titraĆĄ jaja samo sebi i nikom viĆĄe :joy::joy:

1 Like

Idi bre, uplasio si me. Ja reko vodim ekskurziju. Pa da se osetim kao razredni na maturskpj ekskurziji :rofl:

1 Like

Mislim da u drugom dijelu nema pistolja, vec samo macevi, palice, nozevi i slicno

1 Like

Auu al su se posrali po igri. Samo 1080/30 na XSS!? Na ps5 i XSX je 1080/60 i nema 4k
sa ukljucenim rt to je 1080/30 :anguished:

1 Like

Ali dobroo, sta su ljudi ocekivali?
Opet se vracamo na ono cela konzola kosta kao dobar procesor!!! I ocajna graficka karta. Ali cak i ne oba.
Tako da sto se mene tice 1080/60fps na ps5 je TOP.
Kome treba 4k/60fps ili jace eno bas je izasla odlicna graficka 3090 kosta tricavih 4000usd!

2 Likes

Ocekivali su bolju optimizacija, grafika nije nista spec, ako PS5 moze da tera R&C u performance modu moze i ovo.

I prvi deo je imao velike tehnicke probleme, kad se malo bolje prisetim.

1 Like

Igra nije zahtevna

S’obzirom kako izgleda i ne bi trebala da je.

Igrao sam neka 3 4 sata na jb ps4. Nisam imao nekih gamebreaking bugova iskreno, jednom mi se desilo da sam propao kroz teksturu nekog krova, onaj no cliping fazon, ali me vratilo kroz par sekundi. Najjači fazon igra 20gb, day one patch 30+ :joy: :joy: :joy:
Ispada da je 1.00 beta verzija beĆĄ mi sve.
E sad fazon update traĆŸi 9.03 firmware, nije backportovan za 9.00 joĆĄ uvek pa sam osuđen na 1.00. Ali ko ĆĄto rekoh za sad niĆĄta nepodnoĆĄljivo

1 Like