Dying Light 2: Our First Hands-On Preview

Odgledao sam, fino to izgleda, kao prvi deo samo rafinirano.

Nego jesam ja lud ili su oni promenili lokaciju potpuno? Ko da se secam da je ranije bio neki sumorni evropski predeo, tipa london ili tako nesto…

Sad mi je mnogo bolji vajb.

Deluje i meni da jesu. Da su dodali vise modernih zgrada i dodali vise vegetacije po krovovima.

Prvi deo mi je bio top, ovaj mi se čini kao da će da useru nešto, da izvinete.

Nadam se da nece, meni jedna od igara koju najvise cekam…Nadam se da ce biti dobra bar kao prvi deo

3 Likes

U prvom dijelu bio je neki kao turski grad, a sada je grad više po uzoru na gradove centralne/zapadne Evrope.

Inače gledam sada kakav bijes dominira među komentarima na YT, svima smeta health bar iznad zombija, i to što su smanjili tenzije u toku noći jer je bilo kao igrača kojima je noć u prvom dijelu igre bila previše stresna.

Upravo ta noć je davala draž igri, šteta ako to izbace

Neće izbaciti, samo će je učiniti manje “stresnom”, i biće više rewarding. Primjera radi, u toku dana zombiji su u zgradama jer je unutra mračno, a u toku noći napuštaju zgrade i izlaze na ulice, pa će igrači moći to da iskoriste kako bi pronalazili važne resurse po zgradama.

1 Like

U prevodu, zombiji su ko vampiri :joy: Kec mi je bio ok, ovo mi za sada ne deluje kao neki pomak naspram keca, čak ni vizuelno, pogotovo koliko dugo su najavljivali igru.